Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hradecké Memoriály

Hradec Králové (18. 8. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 18.8.2020 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 11.13 832.00
2 30 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 11.13 832.00
3 43 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 11.17 823.00
4 29 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 11.30 795.00
5 1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 11.52 748.00
6 24 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 11.54 744.00
7 31 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 11.66 719.00
8 4 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 11.80 691.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 18.8.2020 - 17:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.67 717.00
2 26 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 SB 11.77 697.00
3 45 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 11.98 655.00
4 14 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.00 651.00
5 38 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 12.25 603.00
6 5 Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 12.32 589.00
7 3 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.64 531.00
8 44 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.67 525.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 11.13 832.00
1 30 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 11.13 832.00
3 43 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 11.17 823.00
4 29 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 11.30 795.00
5 1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 11.52 748.00
6 24 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 11.54 744.00
7 31 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 11.66 719.00
8 25 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.67 717.00
9 26 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 SB 11.77 697.00
10 4 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 11.80 691.00
11 45 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 11.98 655.00
12 14 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.00 651.00
13 38 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 12.25 603.00
14 5 Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 12.32 589.00
15 3 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.64 531.00
16 44 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.67 525.00

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 18.8.2020 - 17:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 12.33 890.00
2 72 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 12.65 831.00
3 67 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 12.84 797.00
4 89 Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz 03 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 3 PB 12.88 790.00
5 56 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 13.06 759.00
6 48 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.26 725.00
7 50 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 13.37 706.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 18.8.2020 - 17:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 13.35 709.00
2 47 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 13.45 693.00
3 90 Zofia BręczewskaZofia Bręczewska 04 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 4 13.47 689.00
4 63 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 13.60 668.00
5 58 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 13.80 636.00
6 49 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.94 613.00
7 79 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.96 610.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 18.8.2020 - 17:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 13.54 678.00
2 53 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 PB 13.94 613.00
3 66 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 13.96 610.00
4 62 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 14.17 578.00
5 60 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 14.51 527.00
6 91 Tola NowakTola Nowak 04 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 6 14.83 481.00
7 80 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 15.07 447.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 12.33 890.00
2 72 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 12.65 831.00
3 67 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 12.84 797.00
4 89 Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz 03 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 3 PB 12.88 790.00
5 56 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 13.06 759.00
6 48 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.26 725.00
7 81 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 13.35 709.00
8 50 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 13.37 706.00
9 47 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 13.45 693.00
10 90 Zofia BręczewskaZofia Bręczewska 04 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 4 13.47 689.00
11 70 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 13.54 678.00
12 63 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 13.60 668.00
13 58 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 13.80 636.00
14 49 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.94 613.00
14 53 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 PB 13.94 613.00
16 79 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.96 610.00
16 66 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 13.96 610.00
18 62 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 14.17 578.00
19 60 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 14.51 527.00
20 91 Tola NowakTola Nowak 04 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 6 14.83 481.00
21 80 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 15.07 447.00