Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD přípravek

Chrudim (17. 6. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 15:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.30 241.00
2 52 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.54 196.00
3 45 Benjamín HolíkBenjamín Holík 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.56 192.00
4 46 Martin HrubýMartin Hrubý 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.58 188.00
5 43 Jan Jaroslav BenešJan Jaroslav Beneš 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.05 113.00
6 51 David BrychtaDavid Brychta 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 10.06 112.00
7 54 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 10.11 105.00
8 55 Štěpán BeerŠtěpán Beer 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 10.91 22.00
Poznámky:
-1,0
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.43 216.00
2 62 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.69 169.00
3 64 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.80 151.00
4 50 Tobiáš ZdražilTobiáš Zdražil 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.95 128.00
5 48 Matěj KořínekMatěj Kořínek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.42 66.00
6 56 Václav KaňkaVáclav Kaňka 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 10.55 52.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 15:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Richard KopištěRichard Kopiště 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 10.55 52.00
2 60 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 3 10.74 35.00
3 67 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 8 10.81 29.00
4 63 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 2 10.92 21.00
5 40 Daniel HofmannDaniel Hofmann 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 11.08 12.00
6 59 Daniel FikejzDaniel Fikejz 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 5 11.78 0.00
7 41 Filip PražákFilip Pražák 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 11.83 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 17.6.2020 - 15:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 09.65 176.00
2 68 Matyáš BenešMatyáš Beneš 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 10.07 110.00
3 65 Matěj ŠrútMatěj Šrút 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.43 65.00
4 44 Patrik CoyagoPatrik Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.30 3.00
5 66 Jakub TošovskýJakub Tošovský 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 2 11.49 0.00
6 58 Michal PešataMichal Pešata 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 11.54 0.00
7 42 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 11.63 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.30 241.00
2 47 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.43 216.00
3 52 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.54 196.00
4 45 Benjamín HolíkBenjamín Holík 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.56 192.00
5 46 Martin HrubýMartin Hrubý 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.58 188.00
6 53 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 09.65 176.00
7 62 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.69 169.00
8 64 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.80 151.00
9 50 Tobiáš ZdražilTobiáš Zdražil 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.95 128.00
10 43 Jan Jaroslav BenešJan Jaroslav Beneš 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.05 113.00
11 51 David BrychtaDavid Brychta 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 10.06 112.00
12 68 Matyáš BenešMatyáš Beneš 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 10.07 110.00
13 54 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 10.11 105.00
14 48 Matěj KořínekMatěj Kořínek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.42 66.00
15 65 Matěj ŠrútMatěj Šrút 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 10.43 65.00
16 56 Václav KaňkaVáclav Kaňka 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 10.55 52.00
16 57 Richard KopištěRichard Kopiště 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 10.55 52.00
18 60 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 3 10.74 35.00
19 67 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 8 10.81 29.00
20 55 Štěpán BeerŠtěpán Beer 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 10.91 22.00
21 63 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 2 10.92 21.00
22 40 Daniel HofmannDaniel Hofmann 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 11.08 12.00
23 44 Patrik CoyagoPatrik Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.30 3.00
24 66 Jakub TošovskýJakub Tošovský 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 2 11.49 0.00
25 58 Michal PešataMichal Pešata 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 11.54 0.00
26 42 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 11.63 0.00
27 59 Daniel FikejzDaniel Fikejz 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 5 11.78 0.00
28 41 Filip PražákFilip Pražák 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 11.83 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.30 492.00
2 37 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 1 09.70 400.00
3 4 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 09.94 348.00
4 19 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 10.15 306.00
5 22 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 10.20 297.00
6 28 Nela MaierováNela Maierová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 10.41 258.00
7 27 Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 10.76 198.00
8 26 Adéla BeerováAdéla Beerová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 10.81 190.00
Poznámky:
-0,4
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Dominika TrpkošováDominika Trpkošová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.75 389.00
2 13 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.13 310.00
3 31 Kristýna BělinováKristýna Bělinová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.14 308.00
4 33 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 3 10.15 306.00
5 15 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.48 245.00
6 14 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 11.11 145.00
7 32 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 12.30 24.00
8 8 Karolínka TomešováKarolínka Tomešová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 13.98 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Eliška BurešováEliška Burešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.97 342.00
2 12 Ema KlikarováEma Klikarová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.31 276.00
3 11 Eliška FuxováEliška Fuxová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.50 242.00
4 3 Markéta DuškováMarkéta Dušková 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 10.59 226.00
5 5 Rozárie KollerováRozárie Kollerová 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 11.00 161.00
6 2 Adéla BednářováAdéla Bednářová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 11.52 93.00
7 29 Kristýna PolicarováKristýna Policarová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 12.13 35.00
6 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 DNS
Poznámky:
-0,6
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 17.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.05 553.00
2 34 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 09.99 338.00
3 9 Ema UlrichováEma Ulrichová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 10.21 295.00
4 21 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 10.29 280.00
5 7 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 10.76 198.00
6 24 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 10.83 187.00
7 1 Michaela AntošováMichaela Antošová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 10.86 182.00
Poznámky:
-0,5
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 17.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 09.43 461.00
2 16 Viktorie RulíkováViktorie Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.26 285.00
3 36 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 3 10.61 223.00
4 35 Ester PopilkováEster Popilková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 10.69 209.00
5 25 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 11.15 140.00
6 30 Ester ŠtulíkováEster Štulíková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 11.19 134.00
7 39 Anežka MarkováAnežka Marková 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 12.25 27.00
Poznámky:
+0,6
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.05 553.00
2 23 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.30 492.00
3 38 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 09.43 461.00
4 37 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 1 09.70 400.00
5 18 Dominika TrpkošováDominika Trpkošová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.75 389.00
6 4 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 09.94 348.00
7 10 Eliška BurešováEliška Burešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.97 342.00
8 34 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 09.99 338.00
9 13 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.13 310.00
10 31 Kristýna BělinováKristýna Bělinová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.14 308.00
11 19 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 10.15 306.00
11 33 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 3 10.15 306.00
13 22 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 10.20 297.00
14 9 Ema UlrichováEma Ulrichová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 10.21 295.00
15 16 Viktorie RulíkováViktorie Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.26 285.00
16 21 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 10.29 280.00
17 12 Ema KlikarováEma Klikarová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.31 276.00
18 28 Nela MaierováNela Maierová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 10.41 258.00
19 15 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.48 245.00
20 11 Eliška FuxováEliška Fuxová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.50 242.00
21 3 Markéta DuškováMarkéta Dušková 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 10.59 226.00
22 36 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 3 10.61 223.00
23 35 Ester PopilkováEster Popilková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 10.69 209.00
24 27 Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 10.76 198.00
24 7 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 10.76 198.00
26 26 Adéla BeerováAdéla Beerová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 10.81 190.00
27 24 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 10.83 187.00
28 1 Michaela AntošováMichaela Antošová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 10.86 182.00
29 5 Rozárie KollerováRozárie Kollerová 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 11.00 161.00
30 14 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 11.11 145.00
31 25 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 11.15 140.00
32 30 Ester ŠtulíkováEster Štulíková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 11.19 134.00
33 2 Adéla BednářováAdéla Bednářová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 11.52 93.00
34 29 Kristýna PolicarováKristýna Policarová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 12.13 35.00
35 39 Anežka MarkováAnežka Marková 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 12.25 27.00
36 32 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 12.30 24.00
37 8 Karolínka TomešováKarolínka Tomešová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 13.98 0.00
6 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 David BrychtaDavid Brychta 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 2:11.28 355.00
2 52 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:12.95 335.00
3 67 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 13 2:15.46 305.00
4 56 Václav KaňkaVáclav Kaňka 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:17.18 285.00
5 65 Matěj ŠrútMatěj Šrút 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 2:21.01 244.00
6 48 Matěj KořínekMatěj Kořínek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 2:24.25 211.00
7 49 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 2:24.44 209.00
8 50 Tobiáš ZdražilTobiáš Zdražil 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 14 2:29.21 165.00
9 55 Štěpán BeerŠtěpán Beer 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 2:29.51 163.00
10 47 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:35.06 118.00
11 66 Jakub TošovskýJakub Tošovský 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 12 2:36.39 108.00
12 40 Daniel HofmannDaniel Hofmann 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 2:41.84 73.00
13 41 Filip PražákFilip Pražák 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 10 2:47.73 42.00
14 59 Daniel FikejzDaniel Fikejz 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 2:58.14 7.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 2:02.44 473.00
2 64 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:04.19 449.00
3 43 Jan Jaroslav BenešJan Jaroslav Beneš 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:07.35 406.00
4 68 Matyáš BenešMatyáš Beneš 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2:10.25 368.00
5 45 Benjamín HolíkBenjamín Holík 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:14.07 321.00
6 57 Richard KopištěRichard Kopiště 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:15.35 306.00
7 46 Martin HrubýMartin Hrubý 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:18.14 275.00
8 42 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11 2:22.70 227.00
9 62 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:24.17 212.00
10 44 Patrik CoyagoPatrik Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:27.55 180.00
11 54 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 2:29.62 162.00
12 58 Michal PešataMichal Pešata 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 2:33.43 130.00
13 60 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 2:35.80 113.00
14 63 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 13 2:48.44 38.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 2:02.44 473.00
2 64 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:04.19 449.00
3 43 Jan Jaroslav BenešJan Jaroslav Beneš 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:07.35 406.00
4 68 Matyáš BenešMatyáš Beneš 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2:10.25 368.00
5 51 David BrychtaDavid Brychta 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 2:11.28 355.00
6 52 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:12.95 335.00
7 45 Benjamín HolíkBenjamín Holík 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:14.07 321.00
8 57 Richard KopištěRichard Kopiště 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:15.35 306.00
9 67 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 13 2:15.46 305.00
10 56 Václav KaňkaVáclav Kaňka 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:17.18 285.00
11 46 Martin HrubýMartin Hrubý 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:18.14 275.00
12 65 Matěj ŠrútMatěj Šrút 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 2:21.01 244.00
13 42 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11 2:22.70 227.00
14 62 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:24.17 212.00
15 48 Matěj KořínekMatěj Kořínek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 2:24.25 211.00
16 49 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 2:24.44 209.00
17 44 Patrik CoyagoPatrik Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:27.55 180.00
18 50 Tobiáš ZdražilTobiáš Zdražil 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 14 2:29.21 165.00
19 55 Štěpán BeerŠtěpán Beer 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 2:29.51 163.00
20 54 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 2:29.62 162.00
21 58 Michal PešataMichal Pešata 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 2:33.43 130.00
22 47 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:35.06 118.00
23 60 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 7 2:35.80 113.00
24 66 Jakub TošovskýJakub Tošovský 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 12 2:36.39 108.00
25 40 Daniel HofmannDaniel Hofmann 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 2:41.84 73.00
26 41 Filip PražákFilip Pražák 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 10 2:47.73 42.00
27 63 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 13 2:48.44 38.00
28 59 Daniel FikejzDaniel Fikejz 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4 2:58.14 7.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 16 2:08.27 394.00
2 23 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 2:08.97 385.00
3 28 Nela MaierováNela Maierová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 14 2:15.35 306.00
4 17 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 17 2:15.83 301.00
5 33 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 13 2:16.74 290.00
6 19 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:16.88 289.00
7 4 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 9 2:18.58 270.00
8 9 Ema UlrichováEma Ulrichová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 19 2:20.22 252.00
9 13 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 2:21.23 242.00
10 22 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 2:21.36 240.00
11 24 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12 2:21.53 239.00
12 12 Ema KlikarováEma Klikarová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 2:23.32 220.00
13 26 Adéla BeerováAdéla Beerová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:23.54 218.00
14 3 Markéta DuškováMarkéta Dušková 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 2:23.64 217.00
15 1 Michaela AntošováMichaela Antošová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 2:25.41 200.00
16 18 Dominika TrpkošováDominika Trpkošová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 18 2:27.25 183.00
17 15 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15 2:30.21 157.00
18 2 Adéla BednářováAdéla Bednářová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 2:34.68 121.00
27 Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 DNS
Celkem 19 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Eliška BurešováEliška Burešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:14.51 316.00
2 31 Kristýna BělinováKristýna Bělinová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:17.77 279.00
3 34 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 9 2:18.69 269.00
4 30 Ester ŠtulíkováEster Štulíková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 17 2:19.74 257.00
5 11 Eliška FuxováEliška Fuxová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:24.01 214.00
6 21 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 2:26.61 189.00
7 5 Rozárie KollerováRozárie Kollerová 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 2:30.67 153.00
8 7 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 18 2:30.97 150.00
9 6 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11 2:31.88 143.00
10 16 Viktorie RulíkováViktorie Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 14 2:33.56 129.00
11 37 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 16 2:35.37 116.00
12 36 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 15 2:37.44 101.00
13 14 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 2:39.29 89.00
14 25 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 2:40.81 79.00
15 32 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:42.19 71.00
16 35 Ester PopilkováEster Popilková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 13 2:47.02 45.00
17 29 Kristýna PolicarováKristýna Policarová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12 2:54.21 17.00
18 8 Karolínka TomešováKarolínka Tomešová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 19 3:11.43 0.00
39 Anežka MarkováAnežka Marková 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany DNS
Celkem 19 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 16 2:08.27 394.00
2 23 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 2:08.97 385.00
3 10 Eliška BurešováEliška Burešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:14.51 316.00
4 28 Nela MaierováNela Maierová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 14 2:15.35 306.00
5 17 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 17 2:15.83 301.00
6 33 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 13 2:16.74 290.00
7 19 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:16.88 289.00
8 31 Kristýna BělinováKristýna Bělinová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:17.77 279.00
9 4 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 9 2:18.58 270.00
10 34 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 9 2:18.69 269.00
11 30 Ester ŠtulíkováEster Štulíková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 17 2:19.74 257.00
12 9 Ema UlrichováEma Ulrichová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 19 2:20.22 252.00
13 13 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 2:21.23 242.00
14 22 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 2:21.36 240.00
15 24 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12 2:21.53 239.00
16 12 Ema KlikarováEma Klikarová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 2:23.32 220.00
17 26 Adéla BeerováAdéla Beerová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:23.54 218.00
18 3 Markéta DuškováMarkéta Dušková 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 2:23.64 217.00
19 11 Eliška FuxováEliška Fuxová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:24.01 214.00
20 1 Michaela AntošováMichaela Antošová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 2:25.41 200.00
21 21 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 2:26.61 189.00
22 18 Dominika TrpkošováDominika Trpkošová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 18 2:27.25 183.00
23 15 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15 2:30.21 157.00
24 5 Rozárie KollerováRozárie Kollerová 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 2:30.67 153.00
25 7 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 18 2:30.97 150.00
26 6 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11 2:31.88 143.00
27 16 Viktorie RulíkováViktorie Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 14 2:33.56 129.00
28 2 Adéla BednářováAdéla Bednářová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 2:34.68 121.00
29 37 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 16 2:35.37 116.00
30 36 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 15 2:37.44 101.00
31 14 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 2:39.29 89.00
32 25 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 2:40.81 79.00
33 32 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:42.19 71.00
34 35 Ester PopilkováEster Popilková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 13 2:47.02 45.00
35 29 Kristýna PolicarováKristýna Policarová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12 2:54.21 17.00
36 8 Karolínka TomešováKarolínka Tomešová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 19 3:11.43 0.00
27 Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 DNS
39 Anežka MarkováAnežka Marková 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany DNS

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Tomáš MedunaTomáš Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 13 4.01 3.754.013.914.010.00.00.0 207.00
2 52 Radim ČápRadim Čáp
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 28 3.61 3.603.613.293.610.00.00.0 146.00
3 53 Maxim JůzaMaxim Jůza
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 7 3.60 3.603.54x3.600.00.00.0 145.00
4 54 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 22 3.42 3.42x3.233.420.00.00.0 119.00
5 51 David BrychtaDavid Brychta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 26 3.41 3.293.413.333.410.00.00.0 118.00
6 45 Benjamín HolíkBenjamín Holík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 27 3.35 xx3.353.350.00.00.0 110.00
7 43 Jan Jaroslav BenešJan Jaroslav Beneš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 2 3.26 2.853.103.263.260.00.00.0 98.00
8 68 Matyáš BenešMatyáš Beneš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
09 3.21 3.163.073.213.210.00.00.0 91.00
9 46 Martin HrubýMartin Hrubý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 6 3.19 3.19x3.163.190.00.00.0 89.00
10 64 Bohumír ŠrautBohumír Šraut
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 19 3.18 2.373.182.603.180.00.00.0 88.00
11 65 Matěj ŠrútMatěj Šrút
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 21 3.14 3.093.093.143.140.00.00.0 83.00
12 48 Matěj KořínekMatěj Kořínek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 12 3.14 3.033.142.873.140.00.00.0 83.00
13 57 Richard KopištěRichard Kopiště
AK SlatiňanyAK Slatiňany
10 10 3.12 2.863.013.123.120.00.00.0 80.00
14 50 Tobiáš ZdražilTobiáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 25 3.07 3.072.793.013.070.00.00.0 74.00
15 47 Václav KlemtVáclav Klemt
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 9 3.05 2.963.052.653.050.00.00.0 72.00
16 62 Jan StejskalJan Stejskal
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 17 2.97 2.972.77x2.970.00.00.0 62.00
17 56 Václav KaňkaVáclav Kaňka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 8 2.86 2.772.682.862.860.00.00.0 50.00
18 55 Štěpán BeerŠtěpán Beer
AK SlatiňanyAK Slatiňany
12 1 2.74 x2.332.742.740.00.00.0 38.00
19 60 Jáchym KořínekJáchym Kořínek
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
11 11 2.73 2.591.762.732.730.00.00.0 37.00
20 63 Petr ŠrautPetr Šraut
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
10 20 2.71 2.582.562.712.710.00.00.0 35.00
21 58 Michal PešataMichal Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 15 2.70 2.702.392.482.700.00.00.0 34.00
22 40 Daniel HofmannDaniel Hofmann
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 5 2.66 xx2.662.660.00.00.0 30.00
23 67 Prokop VojáčekProkop Vojáček
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
09 24 2.63 2.63xx2.630.00.00.0 27.00
24 66 Jakub TošovskýJakub Tošovský
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
09 23 2.58 2.582.22x2.580.00.00.0 23.00
25 44 Patrik CoyagoPatrik Coyago
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 3 2.53 2.302.512.532.530.00.00.0 19.00
26 41 Filip PražákFilip Pražák
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 16 2.51 2.25x2.512.510.00.00.0 17.00
27 59 Daniel FikejzDaniel Fikejz
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
10 4 2.45 2.432.322.452.450.00.00.0 13.00
28 42 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 18 2.44 2.442.40x2.440.00.00.0 12.00
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 38 3.84 3.84xx3.840.00.00.0 272.00
2 17 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 37 3.81 3.813.813.653.810.00.00.0 265.00
3 15 Sabina ProcházkováSabina Procházková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 24 3.55 3.543.553.293.550.00.00.0 210.00
4 38 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
09 28 3.43 3.323.433.283.430.00.00.0 186.00
5 19 Veronika BrychtováVeronika Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 36 3.35 x3.213.353.350.00.00.0 170.00
6 18 Dominika TrpkošováDominika Trpkošová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 32 3.31 x2.163.313.310.00.00.0 163.00
7 10 Eliška BurešováEliška Burešová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 5 3.25 3.043.133.253.250.00.00.0 151.00
8 11 Eliška FuxováEliška Fuxová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 10 3.25 3.023.023.253.250.00.00.0 151.00
9 12 Ema KlikarováEma Klikarová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 13 3.23 3.232.933.153.230.00.00.0 148.00
10 34 Dorota MachováDorota Machová
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
11 18 3.21 3.032.893.213.210.00.00.0 144.00
11 37 Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
09 27 3.18 3.183.103.183.180.00.00.0 139.00
12 13 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 15 3.15 3.153.093.123.150.00.00.0 133.00
13 22 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 35 3.13 2.913.132.833.130.00.00.0 130.00
14 6 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 21 3.08 3.083.032.993.080.00.00.0 121.00
15 31 Kristýna BělinováKristýna Bělinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 4 3.06 3.062.75x3.060.00.00.0 117.00
16 21 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 12 3.04 2.773.042.953.040.00.00.0 114.00
17 7 Tereza ŠvecováTereza Švecová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 30 3.01 3.01xx3.010.00.00.0 109.00
18 28 Nela MaierováNela Maierová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
09 19 2.89 2.892.872.612.890.00.00.0 89.00
19 4 Aneta HanušováAneta Hanušová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 11 2.88 x2.842.882.880.00.00.0 87.00
20 9 Ema UlrichováEma Ulrichová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 33 2.86 2.862.832.702.860.00.00.0 84.00
21 33 Anna KurkováAnna Kurková
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
10 17 2.86 x2.732.862.860.00.00.0 84.00
22 16 Viktorie RulíkováViktorie Rulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 25 2.86 2.612.862.712.860.00.00.0 84.00
23 5 Rozárie KollerováRozárie Kollerová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 14 2.84 x2.842.642.840.00.00.0 81.00
24 26 Adéla BeerováAdéla Beerová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
09 3 2.83 2.832.792.602.830.00.00.0 80.00
25 2 Adéla BednářováAdéla Bednářová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 2 2.83 2.532.83x2.830.00.00.0 80.00
26 30 Ester ŠtulíkováEster Štulíková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 29 2.83 2.83x2.242.830.00.00.0 80.00
27 27 Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
09 6 2.81 2.812.672.532.810.00.00.0 76.00
28 1 Michaela AntošováMichaela Antošová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 1 2.75 2.152.752.722.750.00.00.0 67.00
29 3 Markéta DuškováMarkéta Dušková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
09 8 2.68 2.682.112.532.680.00.00.0 57.00
30 14 Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 20 2.65 2.212.652.532.650.00.00.0 53.00
31 24 Eva KubíčkováEva Kubíčková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 16 2.61 2.61x2.292.610.00.00.0 48.00
32 25 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 34 2.56 2.482.432.562.560.00.00.0 41.00
33 35 Ester PopilkováEster Popilková
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
10 23 2.45 2.14x2.452.450.00.00.0 28.00
34 29 Kristýna PolicarováKristýna Policarová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 22 2.22 2.222.002.082.220.00.00.0 6.00
35 36 Anna SaláškováAnna Salášková
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
10 26 2.20 x2.20x2.200.00.00.0 4.00
36 32 Anna DejdarováAnna Dejdarová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 7 1.99 x1.771.991.990.00.00.0 0.00
37 8 Karolínka TomešováKarolínka Tomešová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 31 1.88 xx1.881.880.00.00.0 0.00
39 Anežka MarkováAnežka Marková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
10 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 38 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 David BrychtaDavid Brychta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 28 37.02 0.0 200.00
2 47 Václav KlemtVáclav Klemt
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 8 36.91 0.0 199.00
3 49 Tomáš MedunaTomáš Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 12 35.99 0.0 191.00
4 46 Martin HrubýMartin Hrubý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 6 29.70 0.0 141.00
5 68 Matyáš BenešMatyáš Beneš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
09 28.65 0.0 133.00
6 48 Matěj KořínekMatěj Kořínek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 11 27.99 0.0 128.00
7 63 Petr ŠrautPetr Šraut
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
10 19 27.85 0.0 126.00
8 45 Benjamín HolíkBenjamín Holík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 26 27.61 0.0 125.00
9 52 Radim ČápRadim Čáp
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 27 26.74 0.0 118.00
10 64 Bohumír ŠrautBohumír Šraut
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 18 26.51 0.0 116.00
11 66 Jakub TošovskýJakub Tošovský
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
09 21 24.96 0.0 104.00
12 54 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 24 24.60 0.0 101.00
13 65 Matěj ŠrútMatěj Šrút
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 20 24.03 0.0 97.00
14 55 Štěpán BeerŠtěpán Beer
AK SlatiňanyAK Slatiňany
12 1 23.76 0.0 95.00
15 53 Maxim JůzaMaxim Jůza
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 25 23.49 0.0 93.00
16 57 Richard KopištěRichard Kopiště
AK SlatiňanyAK Slatiňany
10 9 23.42 0.0 92.00
17 42 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 17 23.24 0.0 91.00
18 56 Václav KaňkaVáclav Kaňka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 7 22.70 0.0 87.00
19 44 Patrik CoyagoPatrik Coyago
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 3 22.62 0.0 86.00
20 43 Jan Jaroslav BenešJan Jaroslav Beneš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 2 22.59 0.0 86.00
21 50 Tobiáš ZdražilTobiáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 23 22.01 0.0 82.00
22 58 Michal PešataMichal Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 14 21.57 0.0 78.00
23 41 Filip PražákFilip Pražák
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 15 21.01 0.0 74.00
24 62 Jan StejskalJan Stejskal
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 16 20.39 0.0 69.00
25 67 Prokop VojáčekProkop Vojáček
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
09 22 20.13 0.0 68.00
26 40 Daniel HofmannDaniel Hofmann
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 5 16.17 0.0 39.00
27 59 Daniel FikejzDaniel Fikejz
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
10 4 15.38 0.0 33.00
28 60 Jáchym KořínekJáchym Kořínek
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
11 10 11.18 0.0 6.00
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 38 33.25 0.0 274.00
2 9 Ema UlrichováEma Ulrichová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 32 31.34 0.0 251.00
3 17 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 37 31.26 0.0 250.00
4 13 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 15 27.70 0.0 208.00
5 37 Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
09 26 26.24 0.0 191.00
6 11 Eliška FuxováEliška Fuxová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 10 24.50 0.0 171.00
7 27 Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
09 6 23.70 0.0 162.00
8 34 Dorota MachováDorota Machová
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
11 17 22.94 0.0 153.00
9 15 Sabina ProcházkováSabina Procházková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 23 22.61 0.0 150.00
10 10 Eliška BurešováEliška Burešová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 5 22.41 0.0 147.00
11 18 Dominika TrpkošováDominika Trpkošová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 31 22.15 0.0 144.00
12 21 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 12 22.07 0.0 144.00
13 5 Rozárie KollerováRozárie Kollerová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 14 21.75 0.0 140.00
14 19 Veronika BrychtováVeronika Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 36 21.74 0.0 140.00
15 12 Ema KlikarováEma Klikarová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 13 21.39 0.0 136.00
16 16 Viktorie RulíkováViktorie Rulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 24 21.37 0.0 136.00
17 1 Michaela AntošováMichaela Antošová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 1 19.07 0.0 110.00
18 25 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 34 18.62 0.0 105.00
19 35 Ester PopilkováEster Popilková
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
10 22 18.25 0.0 101.00
20 7 Tereza ŠvecováTereza Švecová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 29 18.16 0.0 100.00
21 24 Eva KubíčkováEva Kubíčková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 35 18.04 0.0 99.00
22 33 Anna KurkováAnna Kurková
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
10 16 18.03 0.0 99.00
23 26 Adéla BeerováAdéla Beerová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
09 3 17.13 0.0 89.00
24 38 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
09 27 16.62 0.0 84.00
25 4 Aneta HanušováAneta Hanušová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 11 15.64 0.0 73.00
26 14 Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 19 15.08 0.0 67.00
27 29 Kristýna PolicarováKristýna Policarová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 21 14.37 0.0 60.00
28 32 Anna DejdarováAnna Dejdarová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
10 7 13.72 0.0 53.00
29 3 Markéta DuškováMarkéta Dušková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
09 8 13.41 0.0 50.00
30 8 Karolínka TomešováKarolínka Tomešová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 30 12.61 0.0 42.00
31 28 Nela MaierováNela Maierová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
09 18 12.43 0.0 40.00
32 39 Anežka MarkováAnežka Marková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
10 12.30 0.0 39.00
33 30 Ester ŠtulíkováEster Štulíková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 28 12.29 0.0 39.00
34 31 Kristýna BělinováKristýna Bělinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 4 11.79 0.0 34.00
35 22 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 33 11.61 0.0 32.00
36 2 Adéla BednářováAdéla Bednářová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
10 2 10.03 0.0 17.00
37 36 Anna SaláškováAnna Salášková
AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A
10 25 09.19 0.0 9.00
6 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 20 DNS 0.0
Celkem 38 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0887
2 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0848
3 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0804
4 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0795
5 David BrychtaDavid Brychta 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0785
6 Benjamín HolíkBenjamín Holík 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0748
7 Jan Jaroslav BenešJan Jaroslav Beneš 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0703
8 Matyáš BenešMatyáš Beneš 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0702
9 Martin HrubýMartin Hrubý 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0693
10 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0605
11 Richard KopištěRichard Kopiště 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0530
12 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0512
13 Matěj ŠrútMatěj Šrút 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0489
14 Matěj KořínekMatěj Kořínek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0488
15 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0487
16 Václav KaňkaVáclav Kaňka 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0474
17 Tobiáš ZdražilTobiáš Zdražil 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0449
18 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 0429
19 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0330
20 Štěpán BeerŠtěpán Beer 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0318
21 Patrik CoyagoPatrik Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0288
22 Michal PešataMichal Pešata 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0242
23 Jakub TošovskýJakub Tošovský 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 0235
24 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 0220
25 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 0191
26 Daniel HofmannDaniel Hofmann 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0154
27 Filip PražákFilip Pražák 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0133
28 Daniel FikejzDaniel Fikejz 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 0053
Celkem 28 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1423
2 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1369
3 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 1125
4 Eliška BurešováEliška Burešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0956
5 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0905
6 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 0904
7 Kristýna KramaříkováKristýna Kramaříková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0893
8 Ema UlrichováEma Ulrichová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0882
9 Dominika TrpkošováDominika Trpkošová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0879
10 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 0846
11 Ema KlikarováEma Klikarová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0780
12 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 0779
13= Eliška FuxováEliška Fuxová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0778
13= Aneta HanušováAneta Hanušová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0778
15 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0762
16 Kristýna BělinováKristýna Bělinová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0738
17 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0727
18 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0699
19 Nela MaierováNela Maierová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0693
20 Viktorie RulíkováViktorie Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0634
21 Adéla BeerováAdéla Beerová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0577
22 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0573
23 Michaela AntošováMichaela Antošová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0559
24 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0557
25 Markéta DuškováMarkéta Dušková 09 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0550
26 Rozárie KollerováRozárie Kollerová 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0535
27 Ester ŠtulíkováEster Štulíková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0510
28 Ester PopilkováEster Popilková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 0383
29 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0365
30 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0354
31 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 0337
32 Adéla BednářováAdéla Bednářová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0311
33 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0148
34 Kristýna PolicarováKristýna Policarová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0118
35 Karolínka TomešováKarolínka Tomešová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0042
Vanesa CajthamlováVanesa Cajthamlová 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany DNF
Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNF
Anežka MarkováAnežka Marková 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany DNF
Celkem 38 závodníků