Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (22. 2. 2020)

50 m - Muži

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠlampaPetr Šlampa 74 PrahaPraha 06.77
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.36
3 Michal PortychMichal Portych 79 Hradec KrálovéHradec Králové 07.67
4 Lumír SekulaLumír Sekula 82 neregistrovanýneregistrovaný 08.21
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
6 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.30
Celkem 6 závodníků

50 m - Žákyně

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.71
Celkem 1 závodníků

50 m - Veteránky

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
Celkem 1 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 07.83
Celkem 1 závodníků

60 m - Muži

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠlampaPetr Šlampa 74 PrahaPraha 07.74
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.86
3 Michal PortychMichal Portych 79 Hradec KrálovéHradec Králové 08.99
4 Lumír SekulaLumír Sekula 82 neregistrovanýneregistrovaný 09.58
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.31
6 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.42
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.58
2 František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.80
3 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.14
4 Matěj HošekMatěj Hošek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.16
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.67
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.85
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.92
4 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.85
5 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.63
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.47
2 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.48
3 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.60
4 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.74
5 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.76
6 Ondřej PernetOndřej Pernet 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.77
7 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.81
8 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.84
9 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.99
10 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.06
11 Vít VokounVít Vokoun 10 neregistrovanýneregistrovaný 09.10
12 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.13
13 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.17
14 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.20
15 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.30
16 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.52
17 Petr VšetičkaPetr Všetička 08 neregistrovanýneregistrovaný 09.52
18 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.56
19 Adam ČernýAdam Černý 10 neregistrovanýneregistrovaný 09.60
20 Martin ZemanMartin Zeman 09 neregistrovanýneregistrovaný 09.74
21 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.80
22 Michal StožickýMichal Stožický 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.81
23 Jan BeránekJan Beránek 11 neregistrovanýneregistrovaný 09.87
24 Dan StrnadDan Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.00
25 Matyáš SeckýMatyáš Secký 10 neregistrovanýneregistrovaný 10.01
26 Simon KoniakovskýSimon Koniakovský 10 neregistrovanýneregistrovaný 10.09
27 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.10
28 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.12
29 Tadeáš LovíšekTadeáš Lovíšek 09 neregistrovanýneregistrovaný 10.27
30 Matěj TůmaMatěj Tůma 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.36
31 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 neregistrovanýneregistrovaný 10.46
32 Martin StožickýMartin Stožický 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.50
33 Ondřej ŘeháčekOndřej Řeháček 11 neregistrovanýneregistrovaný 10.52
34 Lukáš KlicperaLukáš Klicpera 10 neregistrovanýneregistrovaný 10.56
35 Jan KrejčíJan Krejčí 13 PoděbradyPoděbrady 11.04
Celkem 35 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.51
2 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.74
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.90
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.18
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.47
4 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.55
5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.59
6 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.64
7 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.14
8 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.42
9 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.44
10 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.53
11 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.70
12 Berenika AntošováBerenika Antošová 05 neregistrovanáneregistrovaná 10.09
Celkem 12 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.65
2 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.71
3 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.73
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.83
5 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.91
6 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.92
7 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.95
8 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.03
9 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.06
10 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.11
11= Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.13
11= Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.13
11= Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.13
14 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.15
15 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.23
16= Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.25
16= Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.25
18 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.33
19 Kateřina KyselováKateřina Kyselová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.34
20= Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.37
20= Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.37
20= Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.37
23 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.39
24 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.44
25 Anežka LeštinováAnežka Leštinová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.48
26 Eliška ŠpačkováEliška Špačková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.49
27 Sára EibichováSára Eibichová 09 neregistrovanáneregistrovaná 09.52
28 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.55
29 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.63
30 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.67
31 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.70
32 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.71
33 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.72
34 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.76
35= Adriana KoukolováAdriana Koukolová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.79
35= Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.79
37 Nikola BudaiováNikola Budaiová 09 neregistrovanáneregistrovaná 09.85
38 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.88
39 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.91
40 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.94
41 Kateřina MatyášováKateřina Matyášová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.99
42 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.10
43 Magdalena KučerováMagdalena Kučerová 10 neregistrovanáneregistrovaná 10.11
44 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 neregistrovanáneregistrovaná 10.16
45 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.19
46 Sofie KinclováSofie Kinclová 10 neregistrovanáneregistrovaná 10.33
47 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 neregistrovanáneregistrovaná 10.51
48 Linda HegerováLinda Hegerová 11 neregistrovanáneregistrovaná 10.70
49 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková 10 neregistrovanáneregistrovaná 10.95
50 Johana PeffkováJohana Peffková 10 neregistrovanáneregistrovaná 11.04
51= Anežka ŘíčkováAnežka Říčková 12 neregistrovanáneregistrovaná 11.93
51= Mariana BednářováMariana Bednářová 10 neregistrovanáneregistrovaná 11.93
53 Žofie BednářováŽofie Bednářová 12 neregistrovanáneregistrovaná 12.34
Celkem 53 závodníků

60 m - Veteránky

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.03
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lumír SekulaLumír Sekula 82 neregistrovanýneregistrovaný 12.89
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.93
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.40
2 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.10
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.44
2 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.92
3 Martin StožickýMartin Stožický 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 12.94
4 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.15
5 Vít VokounVít Vokoun 10 neregistrovanýneregistrovaný 13.47
6 Martin ZemanMartin Zeman 09 neregistrovanýneregistrovaný 13.98
7 Tadeáš LovíšekTadeáš Lovíšek 09 neregistrovanýneregistrovaný 14.44
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.76
2 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.11
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.04
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.79
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.29
4 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.64
5 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.72
6 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.74
7 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 12.94
8 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.95
9 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.95
10 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13.00
11 Anna ProškováAnna Prošková 10 neregistrovanáneregistrovaná 13.17
12 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.56
13 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 13.72
14 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.73
15 Nikola BudaiováNikola Budaiová 09 neregistrovanáneregistrovaná 13.92
16 Magdalena KučerováMagdalena Kučerová 10 neregistrovanáneregistrovaná 14.50
17 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 14.74
18 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková 10 neregistrovanáneregistrovaná 18.07
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lumír SekulaLumír Sekula
neregistrovanýneregistrovaný
82 1.30
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.60
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.60
3 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.50
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.60
2 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.35
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 1.40
2 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 1.40
3 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 1.35
4 Ondřej PernetOndřej Pernet
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 1.25
5 Petr VšetičkaPetr Všetička
neregistrovanýneregistrovaný
08 1.25
6 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1.25
7 Tadeáš LovíšekTadeáš Lovíšek
neregistrovanýneregistrovaný
09 1.25
8 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1.20
9 Martin ZemanMartin Zeman
neregistrovanýneregistrovaný
09 1.20
10 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1.20
11 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 1.15
12 Simon KoniakovskýSimon Koniakovský
neregistrovanýneregistrovaný
10 1.15
13 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1.15
14= Michal StožickýMichal Stožický
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1.10
14= Vít VokounVít Vokoun
neregistrovanýneregistrovaný
10 1.10
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.55
2 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.30
3= Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.25
3= Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.25
5 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.20
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina KyselováKateřina Kyselová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 1.35
2 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 1.35
3= Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1.20
3= Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.20
5= Eliška ŘíčkováEliška Říčková
neregistrovanáneregistrovaná
09 1.20
5= Sára EibichováSára Eibichová
neregistrovanáneregistrovaná
09 1.20
7 Alice ZambojováAlice Zambojová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.20
8 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
neregistrovanáneregistrovaná
09 1.10
9 Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.10
10 Magdalena KučerováMagdalena Kučerová
neregistrovanáneregistrovaná
10 1.05
11= Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1.00
11= Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lumír SekulaLumír Sekula
neregistrovanýneregistrovaný
82 4.24
2 Michal PortychMichal Portych
Hradec KrálovéHradec Králové
79 4.12
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 6.02
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.92
3 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 5.14
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 NM
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 5.24
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.39
3 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.16
4 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.25
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.72
2 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4.67
3 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4.58
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 4.49
5 Ondřej PernetOndřej Pernet
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 4.39
6 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.28
7 Vojta MoravecVojta Moravec
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 4.20
8 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 4.04
9 Václav HartmanVáclav Hartman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.99
10 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.90
11 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.88
12 Filip KutilFilip Kutil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.88
13 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.84
14 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.81
15 Martin ZemanMartin Zeman
neregistrovanýneregistrovaný
09 3.75
16 Petr VšetičkaPetr Všetička
neregistrovanýneregistrovaný
08 3.74
17 Matyáš SeckýMatyáš Secký
neregistrovanýneregistrovaný
10 3.71
18 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.64
19 Tadeáš LovíšekTadeáš Lovíšek
neregistrovanýneregistrovaný
09 3.60
20 Vít VokounVít Vokoun
neregistrovanýneregistrovaný
10 3.60
21 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.54
22 Michal StožickýMichal Stožický
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.53
23 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.50
24 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3.37
25 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.36
26 Martin StožickýMartin Stožický
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.33
27 Dan StrnadDan Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.26
28 Ondřej ŘeháčekOndřej Řeháček
neregistrovanýneregistrovaný
11 3.21
29 Adam ČernýAdam Černý
neregistrovanýneregistrovaný
10 3.12
30 Simon KoniakovskýSimon Koniakovský
neregistrovanýneregistrovaný
10 3.09
31 Lukáš KlicperaLukáš Klicpera
neregistrovanýneregistrovaný
10 3.01
32 Dušan ZambojDušan Zamboj
neregistrovanýneregistrovaný
10 2.70
Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 NM
Celkem 33 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MachorkováJana Machorková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
92 4.28
2 Kateřina ČokrtováKateřina Čokrtová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
94 4.20
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 4.74
2 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.32
Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 NM
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.97
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.89
3 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.61
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.54
5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.50
6 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.23
7 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.18
8 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.08
9 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.78
10 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.53
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 4.50
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.33
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4.26
4 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 4.26
5 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.15
6 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4.13
7 Tereza HrubešováTereza Hrubešová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 4.12
8 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.04
9 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.04
10 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.04
11 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 4.02
12 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.01
13 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.96
14 Kateřina KyselováKateřina Kyselová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.91
15 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.89
16 Anna RůžičkováAnna Růžičková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.87
17 Karolina BubákováKarolina Bubáková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.87
18 Julie PejcharováJulie Pejcharová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 3.83
19 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 3.80
20 Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.78
21 Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.78
22 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.76
23 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.74
24 Nela KocourkováNela Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 3.70
25 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.70
26 Alice ZambojováAlice Zambojová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.65
27 Anežka LeštinováAnežka Leštinová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.64
28 Anna ProškováAnna Prošková
neregistrovanáneregistrovaná
10 3.62
29 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.60
30 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.56
31 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.52
32 Julie BeránkováJulie Beránková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.49
33 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
neregistrovanáneregistrovaná
09 3.47
34 Sára EibichováSára Eibichová
neregistrovanáneregistrovaná
09 3.40
35 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.33
36 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.32
37 Kateřina MatyášováKateřina Matyášová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.27
38 Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.23
39 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
neregistrovanáneregistrovaná
10 3.21
40 Adriana KoukolováAdriana Koukolová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.17
41 Monika PřitasilováMonika Přitasilová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.13
42 Nikola BudaiováNikola Budaiová
neregistrovanáneregistrovaná
09 3.05
43 Magdalena KučerováMagdalena Kučerová
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.97
44 Sofie KinclováSofie Kinclová
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.85
45 Johana PeffkováJohana Peffková
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.78
46 Mariana BednářováMariana Bednářová
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.71
47 Linda HegerováLinda Hegerová
neregistrovanáneregistrovaná
11 2.65
48 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.50
49 Žofie BednářováŽofie Bednářová
neregistrovanáneregistrovaná
12 2.35
50 Anežka ŘíčkováAnežka Říčková
neregistrovanáneregistrovaná
12 2.21
51 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.20
Celkem 51 závodníků

trojskok - Muži

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lumír SekulaLumír Sekula
neregistrovanýneregistrovaný
82 08.62
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 08.55
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 11.05
Celkem 1 závodníků