Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (22. 2. 2020)

skok daleký - Muži

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lumír SekulaLumír Sekula
neregistrovanýneregistrovaný
82 4.24
2 Michal PortychMichal Portych
Hradec KrálovéHradec Králové
79 4.12
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 6.02
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.92
3 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 5.14
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 NM
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 5.24
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.39
3 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.16
4 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.25
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.72
2 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4.67
3 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4.58
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 4.49
5 Ondřej PernetOndřej Pernet
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 4.39
6 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.28
7 Vojta MoravecVojta Moravec
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 4.20
8 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 4.04
9 Václav HartmanVáclav Hartman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.99
10 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.90
11 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.88
12 Filip KutilFilip Kutil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.88
13 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.84
14 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.81
15 Martin ZemanMartin Zeman
neregistrovanýneregistrovaný
09 3.75
16 Petr VšetičkaPetr Všetička
neregistrovanýneregistrovaný
08 3.74
17 Matyáš SeckýMatyáš Secký
neregistrovanýneregistrovaný
10 3.71
18 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.64
19 Tadeáš LovíšekTadeáš Lovíšek
neregistrovanýneregistrovaný
09 3.60
20 Vít VokounVít Vokoun
neregistrovanýneregistrovaný
10 3.60
21 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.54
22 Michal StožickýMichal Stožický
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.53
23 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 3.50
24 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3.37
25 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.36
26 Martin StožickýMartin Stožický
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.33
27 Dan StrnadDan Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.26
28 Ondřej ŘeháčekOndřej Řeháček
neregistrovanýneregistrovaný
11 3.21
29 Adam ČernýAdam Černý
neregistrovanýneregistrovaný
10 3.12
30 Simon KoniakovskýSimon Koniakovský
neregistrovanýneregistrovaný
10 3.09
31 Lukáš KlicperaLukáš Klicpera
neregistrovanýneregistrovaný
10 3.01
32 Dušan ZambojDušan Zamboj
neregistrovanýneregistrovaný
10 2.70
Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 NM
Celkem 33 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MachorkováJana Machorková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
92 4.28
2 Kateřina ČokrtováKateřina Čokrtová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
94 4.20
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 4.74
2 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.32
Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 NM
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.97
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.89
3 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.61
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.54
5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.50
6 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.23
7 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.18
8 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.08
9 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.78
10 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.53
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 22.2.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 4.50
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.33
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4.26
4 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 4.26
5 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.15
6 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4.13
7 Tereza HrubešováTereza Hrubešová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 4.12
8 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.04
9 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.04
10 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.04
11 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 4.02
12 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.01
13 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.96
14 Kateřina KyselováKateřina Kyselová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.91
15 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.89
16 Anna RůžičkováAnna Růžičková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.87
17 Karolina BubákováKarolina Bubáková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.87
18 Julie PejcharováJulie Pejcharová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 3.83
19 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 3.80
20 Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.78
21 Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.78
22 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.76
23 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.74
24 Nela KocourkováNela Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 3.70
25 Agáta SmolíkovaAgáta Smolíkova
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.70
26 Alice ZambojováAlice Zambojová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.65
27 Anežka LeštinováAnežka Leštinová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.64
28 Anna ProškováAnna Prošková
neregistrovanáneregistrovaná
10 3.62
29 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.60
30 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.56
31 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.52
32 Julie BeránkováJulie Beránková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.49
33 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
neregistrovanáneregistrovaná
09 3.47
34 Sára EibichováSára Eibichová
neregistrovanáneregistrovaná
09 3.40
35 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.33
36 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.32
37 Kateřina MatyášováKateřina Matyášová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.27
38 Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.23
39 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
neregistrovanáneregistrovaná
10 3.21
40 Adriana KoukolováAdriana Koukolová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.17
41 Monika PřitasilováMonika Přitasilová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.13
42 Nikola BudaiováNikola Budaiová
neregistrovanáneregistrovaná
09 3.05
43 Magdalena KučerováMagdalena Kučerová
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.97
44 Sofie KinclováSofie Kinclová
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.85
45 Johana PeffkováJohana Peffková
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.78
46 Mariana BednářováMariana Bednářová
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.71
47 Linda HegerováLinda Hegerová
neregistrovanáneregistrovaná
11 2.65
48 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.50
49 Žofie BednářováŽofie Bednářová
neregistrovanáneregistrovaná
12 2.35
50 Anežka ŘíčkováAnežka Říčková
neregistrovanáneregistrovaná
12 2.21
51 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
neregistrovanáneregistrovaná
10 2.20
Celkem 51 závodníků