Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh babylonskými lesy - Pohár mládeže Plzeňského kraje

Babylon (3. 10. 2020)

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10:54
2 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:17
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:37
4 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:26
5 Šimon MatějovicŠimon Matějovic 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:45
6 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 neregistrovanýneregistrovaný 15:12
Poznámky:
2400m
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8:20
2 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8:26
3 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8:31
4 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8:49
5 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9:01
6 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:17
7 David BlackýDavid Blacký 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:26
8 Jáchym HandlovskýJáchym Handlovský 06 SK Jiskra DomažliceSK Jiskra Domažlice 10:29
Poznámky:
2400m
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:33
2 Ondřej SpirochOndřej Spiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6:57
3 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7:30
4 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7:35
5 Jáchym BaxaJáchym Baxa 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8:07
6 Jakub KucalaJakub Kucala 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8:26
7 Lukáš ŘebounLukáš Řeboun 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8:37
8 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9:31
Poznámky:
1800m
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:16
2 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:39
3 Veronika MaříkováVeronika Maříková 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:42
4 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12:27
5 Jana PopovskáJana Popovská 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:29
Poznámky:
2400m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7:25
2 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7:27
3 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7:29
4 Štěpánka MärzováŠtěpánka Märzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7:31
5 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7:41
6 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7:52
7 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7:58
8 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8:02
9 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8:12
10 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8:15
11 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9:25
12 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9:34
13 Alexadra HrachováAlexadra Hrachová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10:15
14 Anna ManováAnna Manová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10:17
Poznámky:
1800m
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:33
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:47
3 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:51
4 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:57
5 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:02
6 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:06
7 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:07
8 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:14
9 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5:24
10 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:27
11 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:33
12 Lucie SovkováLucie Sovková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:38
13 Kateřina KlufováKateřina Klufová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:40
14 Lucie ŠvecováLucie Švecová 07 neregistrovanáneregistrovaná 5:49
15 Sára SchmidtováSára Schmidtová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:49
16 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:52
17 Tereza PetrášováTereza Petrášová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:55
18 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:56
19 Alice VargovčíkováAlice Vargovčíková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6:01
20 Gabriela KreuzováGabriela Kreuzová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6:15
Jindřiška LangováJindřiška Langová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Poznámky:
1200m
Celkem 21 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:07
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:15
3 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:17
4 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:24
5 Kryštof KudějKryštof Kuděj 12 SK Rapid PlzeňSK Rapid Plzeň 2:25
6 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:27
7 Dominik HánaDominik Hána 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:36
8 Petr DvorskýPetr Dvorský 12 neregistrovanýneregistrovaný 2:37
9 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:37
10 Tadeáš SchleissTadeáš Schleiss 12 STG HolýšovSTG Holýšov 2:40
11 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:43
12 Ondřej WolhmuthOndřej Wolhmuth 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:47
13 Abraham FrolíkAbraham Frolík 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:51
14 Bohdan PletichaBohdan Pleticha 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:52
15 Jakub DufekJakub Dufek 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:57
16 Martin OlejníkMartin Olejník 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:00
17 Radim LahvičkaRadim Lahvička 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:04
18 Přemysl WurmPřemysl Wurm 12 neregistrovanýneregistrovaný 3:08
19 Pavel VotrubaPavel Votruba 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:22
Poznámky:
600 m
Celkem 19 závodníků
Běh 2 (so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 33.0
2 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 34.0
3 David TrnkaDavid Trnka 13 RokycanyRokycany 36.0
4 Michal KrejčíMichal Krejčí 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 37.0
5 Vojta ChrasteckýVojta Chrastecký 13 VšerubyVšeruby 38.0
6 Zdeněk LukášZdeněk Lukáš 15 neregistrovanýneregistrovaný 45.0
7 Ivan OlejníkIvan Olejník 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 46.0
8 Patrik LukášPatrik Lukáš 15 neregistrovanýneregistrovaný 18.0
9 Rostislav WurmRostislav Wurm 15 neregistrovanýneregistrovaný 49.0
10 Vojtěch ŠvíglerVojtěch Švígler 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.0
11 Onřej RomanOnřej Roman 16 neregistrovanýneregistrovaný 52.0
12 Filip SoukupFilip Soukup 16 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 55.0
13 Vladimír ŠvarcVladimír Švarc 16 Postřekov - MlýnecPostřekov - Mlýnec 63.0
14 Lukáš RuskýLukáš Ruský 16 neregistrovanýneregistrovaný 69.0
15 Jakub VeselýJakub Veselý 18 neregistrovanýneregistrovaný 91.0
16 Jan BrožJan Brož 18 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 99.0
Poznámky:
200m
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:48
2 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:59
3 Daniel AnderleDaniel Anderle 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:06
4 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:10
5 Matyáš AschenbrennerMatyáš Aschenbrenner 10 TJ Baník LíněTJ Baník Líně 5:11
6 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:13
7 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:14
8 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:15
9 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:20
10 Marek SmolíkMarek Smolík 10 neregistrovanýneregistrovaný 5:21
11 Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:24
12 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:26
13 Pavel WohlmuthPavel Wohlmuth 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:27
14 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:31
15 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:35
16 Kristián HrbáčekKristián Hrbáček 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:36
17 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:37
18 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:39
19 Pavel KozaPavel Koza 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:43
20 Sebastian HibajloSebastian Hibajlo 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6:07
21 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:08
22 Jan KalousJan Kalous 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6:35
Poznámky:
1200m
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:15
2 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:19
3 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:26
4 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:27
5 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:28
6 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 LubyLuby 2:31
7 Amélia AschenbrennerováAmélia Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:32
8 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:34
9 Nela PetráskováNela Petrásková 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:35
10 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:37
11 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:39
12 Tereza SovkováTereza Sovková 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:40
13 Nela MakarovičováNela Makarovičová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:42
14 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:47
15 Barbora LikusováBarbora Likusová 11 Adrien Elixír Elite TeamAdrien Elixír Elite Team 2:49
16 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:49
17 Tereza TůmováTereza Tůmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:56
18 Eva HanzlíčkováEva Hanzlíčková 12 ŠnajberkŠnajberk 2:56
19 Jana MazancováJana Mazancová 12 Sokol KoutSokol Kout 2:58
20 Janiela KratochvílováJaniela Kratochvílová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:05
21 Ester FrolíkováEster Frolíková 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:28
Poznámky:
600 m
Celkem 21 závodníků
Běh 2 (so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gábina FajtováGábina Fajtová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. nezměřeno
2 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. nezměřeno
3 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy nezměřeno
4 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. nezměřeno
5 Kateřina BlackáKateřina Blacká 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice nezměřeno
6 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. nezměřeno
7 Diana MasničkováDiana Masničková 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice nezměřeno
8 Kateřina TillingerováKateřina Tillingerová 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín nezměřeno
9 Denisa HánováDenisa Hánová 15 Aerobic DomažliceAerobic Domažlice nezměřeno
10 Adéla KobesováAdéla Kobesová 14 Klenčí pod ČerchovemKlenčí pod Čerchovem nezměřeno
11 Klára SajnerováKlára Sajnerová 15 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň nezměřeno
12 Hana FrolíkováHana Frolíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. nezměřeno
13 Aneta ŠvarcováAneta Švarcová 14 Postřekov - MlýnecPostřekov - Mlýnec nezměřeno
14 Adéla BrichcínováAdéla Brichcínová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. nezměřeno
15 Julie ŠilhánkováJulie Šilhánková 17 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. nezměřeno
16 Michaela HojdováMichaela Hojdová 17 SK Jiskra DomažliceSK Jiskra Domažlice nezměřeno
Poznámky:
200m
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 3.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4:48
2 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:01
3 Kristýna BezděkováKristýna Bezděková 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:02
4 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:04
5 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:10
6 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:14
7 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:18
8 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:19
9 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:26
10 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:27
11 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:29
12 Emma SmolíkováEmma Smolíková 10 neregistrovanáneregistrovaná 5:42
13 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:43
14 Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:58
15 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6:00
16 Rozárie NovákováRozárie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6:03
17 Nikola ZajícováNikola Zajícová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6:04
18 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6:07
19 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6:14
20 Nikol MusilováNikol Musilová 09 TJ DobřanyTJ Dobřany 6:15
21 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 Sokol DílySokol Díly 6:31
22 Vanessa JankováVanessa Janková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6:49
23 Veronika TafijčukováVeronika Tafijčuková 10 Adrien Elixír Elite TeamAdrien Elixír Elite Team 8:59
Poznámky:
1200m
Celkem 23 závodníků