Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh klatovskou Hůrkou

Klatovy (10. 10. 2020)

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13:47
2 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14:21
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:44
4 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15:42
5 Šimon MatějovicŠimon Matějovic 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 16:37
Poznámky:
3800m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7:27
2 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7:34
3 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7:56
4 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8:35
5 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8:47
6 Dominik BrašnaDominik Brašna 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:44
7 Martin ŠkopekMartin Škopek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:45
8 Matěj PeroutkaMatěj Peroutka 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:48
Poznámky:
2100 m
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7:46
2 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8:12
3 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8:44
4 Matěj KubiasMatěj Kubias 08 TAP PlzeňTAP Plzeň 9:16
5 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9:19
6 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9:26
7 Lukáš ŘebounLukáš Řeboun 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9:58
8 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9:59
9 Václav ViltVáclav Vilt 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:55
Poznámky:
2100 m
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8:23
2 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9:23
3 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9:27
4 Alžběta KrumlováAlžběta Krumlová 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9:28
5 Veronika MaříkováVeronika Maříková 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9:50
6 Jana PopovskáJana Popovská 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:58
7 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11:03
Poznámky:
2100 m
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8:40
2 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8:40
3 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8:47
4 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8:50
5 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9:13
6 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9:20
7 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9:25
8 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10:18
9 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:24
10 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10:41
11 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11:13
12 Tereza ŠůsováTereza Šůsová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:28
13 Anna SucháAnna Suchá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:50
Poznámky:
2100 m
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie Pernicová Lucie Pernicová 07 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 8:23
2 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8:40
3 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8:43
4 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9:10
5 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9:32
6 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9:33
7 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9:44
8 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9:47
9 Zuzana RodováZuzana Rodová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9:58
10 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:25
11 Amina KejmarAmina Kejmar 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14:23
Poznámky:
2100 m
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam SoukupAdam Soukup 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:04
2 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3:05
3 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 3:13
4 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:14
5 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:35
6 Martin BořánekMartin Bořánek 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:36
7 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:38
8 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3:43
9 Jakub HanušJakub Hanuš 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:44
10 Matěj VálekMatěj Válek 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4:16
11 Václav KleisnerVáclav Kleisner 12 KlatovyKlatovy 4:17
12 Dominik DvořákDominik Dvořák 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:46
Poznámky:
600 m
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.7
2 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 58.5
3 Štěpán PitelŠtěpán Pitel 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 60.0
4 David TrnkaDavid Trnka 13 RokycanyRokycany 61.0
5 Radek PernicaRadek Pernica 13 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 61.8
Poznámky:
300 m
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KleisnerOndřej Kleisner 15 KlatovyKlatovy nezměřeno
2 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín nezměřeno
3 Zdeněk LukášZdeněk Lukáš 15 HolýšovHolýšov nezměřeno
4 Matyáš FoldaMatyáš Folda 15 PlzeňPlzeň nezměřeno
5 Jan MatyášJan Matyáš 16 HolýšovHolýšov nezměřeno
6 David SýkoraDavid Sýkora 16 KlatovyKlatovy nezměřeno
7 Sebastian Michal NovotnýSebastian Michal Novotný 18 Atletika KlatovyAtletika Klatovy nezměřeno
Poznámky:
100 m
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří JoglJiří Jogl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:27
2 Michal KydlíčekMichal Kydlíček 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4:35
3 Matěj FridrichMatěj Fridrich 10 PocínovicePocínovice 4:36
4 Vojtěch KoubaVojtěch Kouba 10 TK Škoda PlzeňTK Škoda Plzeň 4:39
5 Matyáš AschenbrennerMatyáš Aschenbrenner 10 TJ Baník LíněTJ Baník Líně 4:46
6 Pavel HrubýPavel Hrubý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:48
7 Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:49
8 Martin HůrkaMartin Hůrka 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:53
9 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:57
10 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:01
11 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:03
12 Miroslav PeckaMiroslav Pecka 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:04
13 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:10
14 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:11
15 Tomáš SejpkaTomáš Sejpka 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:13
16 David ŠkopekDavid Škopek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:37
Poznámky:
900 m
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:17
2 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:20
3 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:27
4 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:30
5 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:31
6 Markéta BaxováMarkéta Baxová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:32
7 Barbora KubiasováBarbora Kubiasová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:38
8 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:38
9 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:39
10 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 LubyLuby 3:40
11 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:45
12 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:46
13 Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:47
14 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:48
15 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:49
16 Anna JoglováAnna Joglová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:50
17 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:51
18 Ela TatíčkováEla Tatíčková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:58
19 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:00
20 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:02
21 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:02
22 Ája OuřadováÁja Ouřadová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:09
23 Julie HořejšíJulie Hořejší 11 Bezděkov 194, Klatovy 1Bezděkov 194, Klatovy 1 4:10
24 Anna TuháAnna Tuhá 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:11
25 Ema DolanskáEma Dolanská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:12
26 Julie DavídkováJulie Davídková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:45
27 Eva TatíčkováEva Tatíčková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:52
28 Eliška FoldováEliška Foldová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:55
29 Rozálie KreisováRozálie Kreisová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:56
Poznámky:
600 m
Celkem 29 závodníků
Běh 2 (so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.4
2 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 55.9
3 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 56.5
4 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 60.7
5 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 62.2
6 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 63.8
7 Veronika GörnerováVeronika Görnerová 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 65.9
8 Magdalena KrabcováMagdalena Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 68.2
9 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 74.1
10 Adéla BrichcínováAdéla Brichcínová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 75.9
Poznámky:
300 m
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. nezměřeno
2 Klára SajnerováKlára Sajnerová 15 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň nezměřeno
3 Julie ŠilhánkováJulie Šilhánková 17 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. nezměřeno
4 Emma AndělováEmma Andělová 17 Atletika KlatovyAtletika Klatovy nezměřeno
5 Lea PolákováLea Poláková 16 KlatovyKlatovy nezměřeno
Poznámky:
100 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sofie HettlerováSofie Hettlerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:23
2 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4:32
3 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:36
4 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:46
5 Kristýna BezděkováKristýna Bezděková 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4:47
6 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:53
7 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:07
8 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:09
9 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:28
10 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:48
11 Šárka OuřadováŠárka Ouřadová 09 Sokol KlatovySokol Klatovy 6:40
Poznámky:
900 m
Celkem 11 závodníků