Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh Bukovem, Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu

Plískov (5. 12. 2020)

Přespolní běh - Muži

(so, 5.12.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28:13
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 30:23
3 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31:05
4 Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 31:28
5 Jan ŠnebergerJan Šneberger 85 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 31:49
6 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 32:03
7 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 32:11
8 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 32:17
9 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32:55
10 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 34:16
11 Jiří RosolJiří Rosol 74 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34:33
12 Jan BíbaJan Bíba 76 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 36:03
13 Ervin BeshirErvin Beshir 67 SK ZdiceSK Zdice 37:03
14 Martin VotavaMartin Votava 71 Králův DvůrKrálův Dvůr 39:34
15 Ondřej PernicaOndřej Pernica 74 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 40:33
16 Jiří TurekJiří Turek 62 ChaloupkyChaloupky 40:48
17 Karel BělohlávekKarel Bělohlávek 81 Sparta PodluhySparta Podluhy 41:22
18 Václav KrálVáclav Král 83 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 44:03
19 Roman KohoutRoman Kohout 69 TJ Sokol Králův DvůrTJ Sokol Králův Dvůr 48:26
Poznámky:
8520 m
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Junioři

(so, 5.12.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:11
2 Marek MatějMarek Matěj 02 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 16:30
3 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 16:42
4 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:56
5 Filip KubecFilip Kubec 01 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 19:47
6 Stanislav BurdaStanislav Burda 03 Spartak PříbramSpartak Příbram 20:33
Poznámky:
2250 m
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 5.12.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:57
2 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9:05
3 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:09
4 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:10
5 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 9:10
6 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9:11
7 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9:34
8 Jan GrossJan Gross 04 AUTHOR Team StupnoAUTHOR Team Stupno 11:03
9 Šimon MatějovicŠimon Matějovic 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:00
Poznámky:
2250 m
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 5.12.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8:39
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8:41
3 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:42
4 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8:57
5 Jan RiegelJan Riegel 06 neregistrovanýneregistrovaný 9:02
6 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9:03
7 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9:06
8 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9:12
9 Jakub ŠmídJakub Šmíd 06 AUTHOR Team StupnoAUTHOR Team Stupno 9:20
10 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:29
11 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9:41
12 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9:43
13 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:07
14 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10:36
15 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:44
16 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:45
17 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:01
18 Stanislav RůžičkaStanislav Růžička 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 11:05
19 Adam MärzAdam März 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:32
20 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:32
Poznámky:
2250 m
Celkem 20 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 5.12.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:15
2 Mikuláš BíbaMikuláš Bíba 07 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 6:18
3 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6:29
4 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:55
5 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7:26
6 Matěj KubiasMatěj Kubias 08 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 7:34
7 Petr KocekPetr Kocek 07 HC KlatovyHC Klatovy 7:34
8 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7:42
9 Martin Jakub BisekMartin Jakub Bisek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7:45
10 Jáchym BaxaJáchym Baxa 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8:05
11 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:25
12 Alexandr VarhaAlexandr Varha 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:39
13 Lukáš ŘebounLukáš Řeboun 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9:37
Poznámky:
1530 m
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 5.12.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15:46
2 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17:38
3 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18:07
4 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18:35
5 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19:54
6 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19:58
7 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20:36
8 Zlata LukáškováZlata Lukášková 68 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 21:13
9 Ivana RosolováIvana Rosolová 74 Rossi teamRossi team 22:17
10 Jindra ZahálkováJindra Zahálková 61 KB ChlumčanyKB Chlumčany 22:20
11 Barbora DivišováBarbora Divišová 73 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 22:22
12 Aneta UxováAneta Uxová 00 URT BerounURT Beroun 24:03
13 Romana PetrovičováRomana Petrovičová 77 neregistrovanáneregistrovaná 24:23
14 Dana SvobodováDana Svobodová 52 Pivovar ZlosinPivovar Zlosin 27:12
15 Milada BartošováMilada Bartošová 53 VorvaniVorvani 31:54
Poznámky:
4260 m
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 5.12.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:54
2 Barbora StupkováBarbora Stupková 02 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 10:25
Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Poznámky:
2250 m
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 5.12.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 9:30
2 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9:47
3 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:13
4 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:20
5 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:31
6 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:42
7 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 03 AUTHOR TEAM StupnoAUTHOR TEAM Stupno 10:49
8 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 10:59
9 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12:08
10 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:31
11 Karolína KuchařováKarolína Kuchařová 04 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 12:55
12 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14:54
13 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 15:04
Poznámky:
2250 m
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 5.12.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10:02
2 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:19
3 Sára LošťákováSára Lošťáková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10:28
4 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:38
5 Veronika ChuraváVeronika Churavá 05 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 10:46
6 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:51
7 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:57
8 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:58
9 Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:59
10 Anna ŠmídováAnna Šmídová 05 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 11:28
11 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 11:38
12 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:41
13 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:42
14 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:50
15 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12:04
16 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 05 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 12:08
17 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:16
18 Tereza BláhováTereza Bláhová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:58
19 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:58
20 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14:33
Poznámky:
2250 m
Celkem 20 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 5.12.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 LBK Železná RudaLBK Železná Ruda 6:53
2 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:55
3 Vendula HaladováVendula Haladová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7:07
4 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7:09
5 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7:13
6 Karolína RutarováKarolína Rutarová 07 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 7:20
7 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7:36
8 Kateřina ChytilováKateřina Chytilová 08 Triatlonová akademie PlzeňTriatlonová akademie Plzeň 7:37
9 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7:44
10 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7:50
11 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8:00
12 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8:06
13 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:08
14 Julie HájkováJulie Hájková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:10
15 Ester GörgesováEster Görgesová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:21
16 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8:24
17 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8:25
18 Valerie DoubkováValerie Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:31
19 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8:35
20 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:50
21 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:51
22 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9:52
23 Vendula KeszeliováVendula Keszeliová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:52
Poznámky:
1530 m
Celkem 23 závodníků