Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra 2020

Vyškov (25. 8. 2020)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 713 Theodor VeselýTheodor Veselý 17 AHA VyškovAHA Vyškov 7 19.42
2 717 Max BařinaMax Bařina 18 VyškovVyškov 1 22.24
3 723 Jakub NajmanJakub Najman 17 VyškovVyškov 5 22.90
4 715 Lukáš PešekLukáš Pešek 18 VyškovVyškov 6 24.34
5 722 Šimon KouřilŠimon Kouřil 18 VyškovVyškov 3 34.33
6 725 Matyáš BrnkaMatyáš Brnka 18 VyškovVyškov 2 36.50
7 718 Max Theo MilfaitMax Theo Milfait 18 Dukla PrahaDukla Praha 4 45.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 734 Matěj HonelMatěj Honel 15 AHA VyškovAHA Vyškov 3 13.54
2 729 Vojtěch BánskýVojtěch Bánský 15 AHA VyškovAHA Vyškov 1 14.44
3 732 Račanský JanRačanský Jan 15 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 4 14.52
4 719 David LátalDavid Látal 16 VyškovVyškov 5 18.07
5 728 Jan DomorádJan Domorád 16 MŠ Drnovice, okres VyškovMŠ Drnovice, okres Vyškov 2 20.80
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 25.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 721 Dan ŠtroblikDan Štroblik 15 VyškovVyškov 4 14.26
2 735 Šimon Moskᾊimon Moskáľ 15 MŠ Palánek- VyškovMŠ Palánek- Vyškov 2 16.35
3 726 Bernard ŠirokýBernard Široký 16 MŠ Drnovice, okres VyškovMŠ Drnovice, okres Vyškov 3 18.18
4 711 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 16 MŠ RadslaviceMŠ Radslavice 1 35.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 734 Matěj HonelMatěj Honel 15 AHA VyškovAHA Vyškov 3 13.54
2 721 Dan ŠtroblikDan Štroblik 15 VyškovVyškov 4 14.26
3 729 Vojtěch BánskýVojtěch Bánský 15 AHA VyškovAHA Vyškov 1 14.44
4 732 Račanský JanRačanský Jan 15 Masarykova ZŠ a MŠ NezamysliceMasarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 4 14.52
5 735 Šimon Moskᾊimon Moskáľ 15 MŠ Palánek- VyškovMŠ Palánek- Vyškov 2 16.35
6 719 David LátalDavid Látal 16 VyškovVyškov 5 18.07
7 726 Bernard ŠirokýBernard Široký 16 MŠ Drnovice, okres VyškovMŠ Drnovice, okres Vyškov 3 18.18
8 713 Theodor VeselýTheodor Veselý 17 AHA VyškovAHA Vyškov 7 19.42
9 728 Jan DomorádJan Domorád 16 MŠ Drnovice, okres VyškovMŠ Drnovice, okres Vyškov 2 20.80
10 717 Max BařinaMax Bařina 18 VyškovVyškov 1 22.24
11 723 Jakub NajmanJakub Najman 17 VyškovVyškov 5 22.90
12 715 Lukáš PešekLukáš Pešek 18 VyškovVyškov 6 24.34
13 722 Šimon KouřilŠimon Kouřil 18 VyškovVyškov 3 34.33
14 711 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 16 MŠ RadslaviceMŠ Radslavice 1 35.16
15 725 Matyáš BrnkaMatyáš Brnka 18 VyškovVyškov 2 36.50
16 718 Max Theo MilfaitMax Theo Milfait 18 Dukla PrahaDukla Praha 4 45.00

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 889 Anabel VlachováAnabel Vlachová 17 DražoviceDražovice 6 18.36
2 886 Kateřina SnídalováKateřina Snídalová 17 VyškovVyškov 4 20.89
3 865 Diana ČonkováDiana Čonková 18 UhřiceUhřice 1 22.62
4 887 Adéla TichopádováAdéla Tichopádová 18 xx 5 26.30
5 879 Gabriela HanákováGabriela Hanáková 18 Orel VyškovOrel Vyškov 3 26.78
6 869 Nikola DomanskáNikola Domanská 18 xx 2 42.36
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 874 Mia Ronja MilfaitMia Ronja Milfait 16 Dukla PrahaDukla Praha 4 14.08
2 883 Emma NajmanováEmma Najmanová 15 AHA VyškovAHA Vyškov 5 14.24
3 884 Eliška KouřilováEliška Kouřilová 15 MŠ Jarní 4 VyškovMŠ Jarní 4 Vyškov 3 16.30
4 885 Johana GrecJohana Grec 16 Orel VyškovOrel Vyškov 1 16.49
881 Markéta HanákováMarkéta Hanáková 16 Orel VyškovOrel Vyškov 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 25.8.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 880 Šárka SedlákováŠárka Sedláková 15 AHA VyškovAHA Vyškov 2 14.02
2 871 Simona PeškováSimona Pešková 15 Orel VyškovOrel Vyškov 1 14.73
3 877 Klára TichopádováKlára Tichopádová 16 AHA VyškovAHA Vyškov 4 16.42
4 872 Žofie ŠtarkováŽofie Štarková 16 MŠ Drnovice, okres VyškovMŠ Drnovice, okres Vyškov 3 21.47
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 880 Šárka SedlákováŠárka Sedláková 15 AHA VyškovAHA Vyškov 2 14.02
2 874 Mia Ronja MilfaitMia Ronja Milfait 16 Dukla PrahaDukla Praha 4 14.08
3 883 Emma NajmanováEmma Najmanová 15 AHA VyškovAHA Vyškov 5 14.24
4 871 Simona PeškováSimona Pešková 15 Orel VyškovOrel Vyškov 1 14.73
5 884 Eliška KouřilováEliška Kouřilová 15 MŠ Jarní 4 VyškovMŠ Jarní 4 Vyškov 3 16.30
6 877 Klára TichopádováKlára Tichopádová 16 AHA VyškovAHA Vyškov 4 16.42
7 885 Johana GrecJohana Grec 16 Orel VyškovOrel Vyškov 1 16.49
8 889 Anabel VlachováAnabel Vlachová 17 DražoviceDražovice 6 18.36
9 886 Kateřina SnídalováKateřina Snídalová 17 VyškovVyškov 4 20.89
10 872 Žofie ŠtarkováŽofie Štarková 16 MŠ Drnovice, okres VyškovMŠ Drnovice, okres Vyškov 3 21.47
11 865 Diana ČonkováDiana Čonková 18 UhřiceUhřice 1 22.62
12 887 Adéla TichopádováAdéla Tichopádová 18 xx 5 26.30
13 879 Gabriela HanákováGabriela Hanáková 18 Orel VyškovOrel Vyškov 3 26.78
14 869 Nikola DomanskáNikola Domanská 18 xx 2 42.36
881 Markéta HanákováMarkéta Hanáková 16 Orel VyškovOrel Vyškov 2 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 25.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 752 Jakub ŠtéblJakub Štébl 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 18.07
2 747 Jiří LuskaJiří Luska 14 VyškovVyškov 4 18.90
3 720 Štěpán DerkaŠtěpán Derka 13 AK AHA VyškovAK AHA Vyškov 2 19.29
4 739 Matěj HalasMatěj Halas 13 Orel VyškovOrel Vyškov 3 20.52
5 757 Štěpán ŠevčíkŠtěpán Ševčík 14 ZŠ Vysočany, okres BlanskoZŠ Vysočany, okres Blansko 6 22.43
6 724 Vojtěch BrnkaVojtěch Brnka 14 AHA VyškovAHA Vyškov 1 22.47
7 755 Robin SedláčekRobin Sedláček 13 Atletika Orel VyškovAtletika Orel Vyškov 5 22.71
Celkem 7 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 744 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel VyškovOrel Vyškov 1 18.53
2 888 Lucie HrabovskáLucie Hrabovská 13 AHA VyškovAHA Vyškov 3 19.40
3 896 Linda JašíčkováLinda Jašíčková 13 AHA VyškovAHA Vyškov 4 19.67
4 911 Elen KvitováElen Kvitová 14 KORYČANY BIKERSKORYČANY BIKERS 5 20.24
5 910 Veronika DorazilováVeronika Dorazilová 14 Orel Atletika VyškovOrel Atletika Vyškov 2 23.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 900 Laura BalogLaura Balog 14 xx 1 21.09
2 908 Bára NeužilováBára Neužilová 14 NěmčanyNěmčany 3 22.30
3 868 Eliška PanskáEliška Panská 13 xx 4 22.80
4 912 Elen SedláčkováElen Sedláčková 14 Atletika Orel VyškovAtletika Orel Vyškov 5 24.24
MS 875 Eliška Anna MILFAITEliška Anna MILFAIT 13 Dukla PrahaDukla Praha 2 17.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 875 Eliška Anna MILFAITEliška Anna MILFAIT 13 Dukla PrahaDukla Praha 2 17.80
2 744 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel VyškovOrel Vyškov 1 18.53
3 888 Lucie HrabovskáLucie Hrabovská 13 AHA VyškovAHA Vyškov 3 19.40
4 896 Linda JašíčkováLinda Jašíčková 13 AHA VyškovAHA Vyškov 4 19.67
5 911 Elen KvitováElen Kvitová 14 KORYČANY BIKERSKORYČANY BIKERS 5 20.24
6 900 Laura BalogLaura Balog 14 xx 1 21.09
7 908 Bára NeužilováBára Neužilová 14 NěmčanyNěmčany 3 22.30
8 868 Eliška PanskáEliška Panská 13 xx 4 22.80
9 910 Veronika DorazilováVeronika Dorazilová 14 Orel Atletika VyškovOrel Atletika Vyškov 2 23.87
10 912 Elen SedláčkováElen Sedláčková 14 Atletika Orel VyškovAtletika Orel Vyškov 5 24.24

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 712 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík 11 ZŠ Bohdalice, klub AHA VyškovZŠ Bohdalice, klub AHA Vyškov 9 34.47
2 749 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 11 AHA VyškovAHA Vyškov 6 34.49
3 727 Josef GrecJosef Grec 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 35.22
4 748 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 1 37.67
5 730 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 12 VyškovVyškov 8 38.35
6 741 David JabůrekDavid Jabůrek 11 Orel VyškovOrel Vyškov 7 38.41
7 733 Jakub HonelJakub Honel 12 AHA VyškovAHA Vyškov 5 39.06
8 746 Matyáš HolekMatyáš Holek 12 ZŠ Bučovice 710, P.O.ZŠ Bučovice 710, P.O. 4 45.38
MS 750 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 32.13
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 907 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 32.42
2 745 Max NovotnyMax Novotny 11 AHA VYSKOVAHA VYSKOV 2 35.11
3 753 Martin PohludekMartin Pohludek 12 Orel VyškovOrel Vyškov 4 36.19
4 754 David PuknerDavid Pukner 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 38.07
5 731 Šimon VybíhalŠimon Vybíhal 12 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 8 38.38
6 714 Eliáš VeselýEliáš Veselý 12 AHA VyškovAHA Vyškov 7 39.15
7 751 Marek PukowietzMarek Pukowietz 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 43.44
8 909 Marek NeužilMarek Neužil 12 NěmčanyNěmčany 1 47.20
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 750 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 32.13
2 907 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 32.42
3 712 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík 11 ZŠ Bohdalice, klub AHA VyškovZŠ Bohdalice, klub AHA Vyškov 9 34.47
4 749 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 11 AHA VyškovAHA Vyškov 6 34.49
5 745 Max NovotnyMax Novotny 11 AHA VYSKOVAHA VYSKOV 2 35.11
6 727 Josef GrecJosef Grec 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 35.22
7 753 Martin PohludekMartin Pohludek 12 Orel VyškovOrel Vyškov 4 36.19
8 748 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 1 37.67
9 754 David PuknerDavid Pukner 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 38.07
10 730 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 12 VyškovVyškov 8 38.35
11 731 Šimon VybíhalŠimon Vybíhal 12 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 8 38.38
12 741 David JabůrekDavid Jabůrek 11 Orel VyškovOrel Vyškov 7 38.41
13 733 Jakub HonelJakub Honel 12 AHA VyškovAHA Vyškov 5 39.06
14 714 Eliáš VeselýEliáš Veselý 12 AHA VyškovAHA Vyškov 7 39.15
15 751 Marek PukowietzMarek Pukowietz 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 43.44
16 746 Matyáš HolekMatyáš Holek 12 ZŠ Bučovice 710, P.O.ZŠ Bučovice 710, P.O. 4 45.38
17 909 Marek NeužilMarek Neužil 12 NěmčanyNěmčany 1 47.20

200 m - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 25.8.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 890 Ester VlachováEster Vlachová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 12 33.82
2 891 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 7 34.76
3 893 Markéta HanákováMarkéta Hanáková 12 Orel VyškovOrel Vyškov 4 35.76
4 878 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 12 AHA VyškovAHA Vyškov 10 36.16
5 897 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 37.14
6 902 Leontýna LuskováLeontýna Lusková 12 Orel VyškovOrel Vyškov 6 37.36
7 905 Ella Viola CetkovskáElla Viola Cetkovská 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 38.05
8 901 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 12 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 9 39.57
9 903 Veronika AlánováVeronika Alánová 11 AHA VyškovAHA Vyškov 1 39.64
10 906 Johana VeždíkováJohana Veždíková 12 xx 11 40.90
11 899 Emily HolkováEmily Holková 12 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 5 41.14
12 904 Aneta PospíšilíkováAneta Pospíšilíková 12 AHA VyškovAHA Vyškov 8 42.23
Celkem 12 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 37.38
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 37.90
3 756 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 38.35
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 38.95
5 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 40.07
6 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 41.01
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 41.09
8 758 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 41.43
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 42.64
2 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 44.75
3 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 60.98
Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DNS
Alex FiooleAlex Fioole 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 37.38
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 37.90
3 756 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 38.35
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 38.95
5 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 40.07
6 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 41.01
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 41.09
8 758 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 41.43
9 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 42.64
10 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 44.75
11 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 60.98
Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DNS
Alex FiooleAlex Fioole 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS

300 m - Ženy

(út, 25.8.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 43.69
2 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 46.62
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 47.18
4 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 47.46
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 47.55
6 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 52.90
Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 25.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 742 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 1 51.44
2 898 Viktor VinteraViktor Vintera 10 AHA VyškovAHA Vyškov 7 52.41
3 740 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 6 54.49
4 738 Jan JašíčekJan Jašíček 09 AHA VyškovAHA Vyškov 3 57.75
5 737 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 AK OlomoucAK Olomouc 5 59.62
6 743 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 68.63
MS 736 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 54.08
Celkem 7 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 25.8.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 892 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.42
2 876 Eliška DerkováEliška Derková 09 AK AHA VyškovAK AHA Vyškov 1 53.77
3 895 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 ZŠ Svatoplukova, Olomouc, AK OlomoucZŠ Svatoplukova, Olomouc, A... 5 54.45
4 894 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 7 55.75
5 873 Alzbeta NavratilovaAlzbeta Navratilova 10 ZS Vedlejší BrnoZS Vedlejší Brno 4 58.94
6 870 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 ZŠ Brno, Vejrostova 1, P.O.ZŠ Brno, Vejrostova 1, P.O. 2 59.19
7 867 Kristýna PanskáKristýna Panská 10 xx 6 62.94
Celkem 7 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(út, 25.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 736 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
10 41.50 41.500.00.041.500.00.00.0
2 898 Viktor VinteraViktor Vintera
AHA VyškovAHA Vyškov
10 31.50 31.500.00.031.500.00.00.0
3 738 Jan JašíčekJan Jašíček
AHA VyškovAHA Vyškov
09 28.50 28.500.00.028.500.00.00.0
4 740 Rafael ProvazníkRafael Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
10 20.50 20.500.00.020.500.00.00.0
5 743 Adam DoležalAdam Doležal
Orel VyškovOrel Vyškov
10 14.00 14.000.00.014.000.00.00.0
MS 742 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 40.50 40.500.00.040.500.00.00.0
MS 737 Tomáš MolnarTomáš Molnar
AK OlomoucAK Olomouc
09 40.00 40.000.00.040.000.00.00.0
Celkem 7 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(út, 25.8.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 876 Eliška DerkováEliška Derková
AK AHA VyškovAK AHA Vyškov
09 1 29.00 29.000.00.029.000.00.00.0
2 892 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 3 19.50 19.500.00.019.500.00.00.0
3 895 Michaela PálkováMichaela Pálková
ZŠ Svatoplukova, Olomouc, AK OlomoucZŠ Svatoplukova, Olomouc, A...
09 5 18.00 18.000.00.018.000.00.00.0
4 870 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková
ZŠ Brno, Vejrostova 1, P.O.ZŠ Brno, Vejrostova 1, P.O.
10 2 17.50 17.500.00.017.500.00.00.0
5 867 Kristýna PanskáKristýna Panská
xx
10 6 16.00 16.000.00.016.000.00.00.0
6 873 Alzbeta NavratilovaAlzbeta Navratilova
ZS Vedlejší BrnoZS Vedlejší Brno
10 4 13.50 13.500.00.013.500.00.00.0
894 Maja TomanováMaja Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
10 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 25.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 716 Václav ŠtarkVáclav Štark 19 MŠ Drnovice, okres VyškovMŠ Drnovice, okres Vyškov 19.16
Celkem 1 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 25.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 866 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 20 TJ RadslaviceTJ Radslavice 3 14.17
2 882 Viktorie LátalováViktorie Látalová 19 xx 1 18.20
Celkem 2 závodníků