Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva

Třebíč (27. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.46 434.00
2 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.82 345.00
3 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.91 324.00
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 09.13 276.00
5 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.16 270.00
6 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.30 241.00
7 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.47 208.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.52 199.00
2 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.54 196.00
3 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 09.58 188.00
4 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 09.60 185.00
5 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.86 142.00
6 Matěj DivišMatěj Diviš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.91 134.00
7 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 10.10 106.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 09.17 268.00
2 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 09.34 233.00
3 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 09.46 210.00
4 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.82 148.00
5 Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 09.84 145.00
6 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 09.90 135.00
7 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.10 106.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 09.41 220.00
2 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 09.83 146.00
3 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 10.12 103.00
4 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 10.15 99.00
5 Tomáš CahaTomáš Caha 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.41 67.00
6 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.66 42.00
7 Filip RoupecFilip Roupec 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.73 36.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 09.68 171.00
2 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.15 99.00
3 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.17 97.00
4 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.36 73.00
5 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.55 52.00
6 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 10.69 39.00
7 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.90 23.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.46 434.00
2 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.82 345.00
3 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.91 324.00
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 09.13 276.00
5 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.16 270.00
6 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 09.17 268.00
7 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.30 241.00
8 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 09.34 233.00
9 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 09.41 220.00
10 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 09.46 210.00
11 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.47 208.00
12 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.52 199.00
13 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.54 196.00
14 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 09.58 188.00
15 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 09.60 185.00
16 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 09.68 171.00
17 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.82 148.00
18 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 09.83 146.00
19 Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 09.84 145.00
20 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.86 142.00
21 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 09.90 135.00
22 Matěj DivišMatěj Diviš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.91 134.00
23 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 10.10 106.00
23 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.10 106.00
25 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 10.12 103.00
26 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 10.15 99.00
26 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.15 99.00
28 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.17 97.00
29 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.36 73.00
30 Tomáš CahaTomáš Caha 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.41 67.00
31 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.55 52.00
32 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.66 42.00
33 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 10.69 39.00
34 Filip RoupecFilip Roupec 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.73 36.00
35 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.90 23.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.36 741.00
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 08.54 690.00
3 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.64 662.00
4 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.68 651.00
5 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.71 643.00
6 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.76 629.00
7 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.87 600.00
8 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.88 597.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.76 629.00
2 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.84 608.00
3 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 PB 09.19 518.00
4 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 PB 09.22 511.00
5 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.32 487.00
6 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.47 451.00
7 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.49 447.00
8 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 09.62 417.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 09.25 504.00
2 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 09.27 499.00
3 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.34 482.00
4 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.49 447.00
5 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.53 438.00
6 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 09.66 408.00
7 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 09.79 380.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.97 574.00
2 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.10 541.00
3 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.12 536.00
4 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.18 521.00
5 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.20 516.00
6 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.32 487.00
7 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 09.48 449.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.85 367.00
2 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.87 363.00
3 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.88 361.00
4 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.93 350.00
5 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 10.10 316.00
6 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.15 306.00
7 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.45 250.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 09.22 511.00
2 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.84 369.00
3 Klára KalabisováKlára Kalabisová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 09.99 338.00
4 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.11 314.00
5 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 10.12 312.00
6 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 10.24 289.00
7 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 10.29 280.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 09.58 426.00
2 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 09.81 376.00
3 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 09.97 342.00
4 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 PB 10.02 332.00
5 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 10.03 330.00
6 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 10.05 326.00
7 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.76 198.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita PaclíkováAnita Paclíková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 09.68 404.00
2 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 09.79 380.00
3 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 09.83 371.00
4 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 10.02 332.00
5 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 10.31 276.00
6 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.38 263.00
Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.36 741.00
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 08.54 690.00
3 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.64 662.00
4 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.68 651.00
5 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.71 643.00
6 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.76 629.00
6 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.76 629.00
8 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.84 608.00
9 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.87 600.00
10 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.88 597.00
11 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.97 574.00
12 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.10 541.00
13 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.12 536.00
14 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.18 521.00
15 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 PB 09.19 518.00
16 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.20 516.00
17 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 PB 09.22 511.00
17 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 09.22 511.00
19 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 09.25 504.00
20 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 09.27 499.00
21 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.32 487.00
21 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.32 487.00
23 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.34 482.00
24 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.47 451.00
25 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 09.48 449.00
26 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.49 447.00
26 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.49 447.00
28 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.53 438.00
29 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 09.58 426.00
30 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 09.62 417.00
31 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 09.66 408.00
32 Anita PaclíkováAnita Paclíková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 09.68 404.00
33 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 09.79 380.00
33 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 09.79 380.00
35 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 09.81 376.00
36 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 09.83 371.00
37 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.84 369.00
38 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.85 367.00
39 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 09.87 363.00
40 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.88 361.00
41 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.93 350.00
42 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 09.97 342.00
43 Klára KalabisováKlára Kalabisová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 09.99 338.00
44 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 PB 10.02 332.00
44 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 10.02 332.00
46 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 10.03 330.00
47 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 10.05 326.00
48 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 10.10 316.00
49 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.11 314.00
50 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 10.12 312.00
51 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.15 306.00
52 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 10.24 289.00
53 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 10.29 280.00
54 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 10.31 276.00
55 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.38 263.00
56 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.45 250.00
57 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.76 198.00
Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:23.01 570.00
2 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 2:29.01 503.00
3 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:40.94 381.00
4 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 2:44.15 351.00
5 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 2:48.04 316.00
6 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 PB 2:50.53 295.00
7 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 2:51.78 284.00
8 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 2:52.70 277.00
9 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 PB 3:00.81 214.00
10 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 PB 3:07.78 166.00
11 Matěj DivišMatěj Diviš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 PB 3:09.19 157.00
12 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 SB 3:13.51 130.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 2:40.07 390.00
2 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:45.66 338.00
3 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 SB 2:48.43 313.00
4 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 2:52.25 281.00
5 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:55.51 254.00
6 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:57.68 237.00
7 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:58.07 234.00
8 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 SB 3:00.21 218.00
9 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:02.28 203.00
10 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 SB 3:05.50 181.00
11 Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 PB 3:11.20 144.00
12 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 PB 3:14.61 124.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 3:00.33 217.00
2 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 3:03.13 197.00
3 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:03.92 192.00
4 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 3:06.05 177.00
5 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 SB 3:15.76 117.00
6 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:17.32 109.00
7 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:21.89 86.00
8 Filip RoupecFilip Roupec 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 3:29.75 52.00
9 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 PB 3:41.94 15.00
10 Tomáš CahaTomáš Caha 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:47.58 5.00
11 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 3:53.57 0.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:23.01 570.00
2 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 2:29.01 503.00
3 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 2:40.07 390.00
4 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:40.94 381.00
5 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 2:44.15 351.00
6 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:45.66 338.00
7 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 2:48.04 316.00
8 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 SB 2:48.43 313.00
9 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 PB 2:50.53 295.00
10 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 2:51.78 284.00
11 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 2:52.25 281.00
12 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 2:52.70 277.00
13 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:55.51 254.00
14 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:57.68 237.00
15 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:58.07 234.00
16 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 SB 3:00.21 218.00
17 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 3:00.33 217.00
18 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 PB 3:00.81 214.00
19 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:02.28 203.00
20 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 3:03.13 197.00
21 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:03.92 192.00
22 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 SB 3:05.50 181.00
23 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 3:06.05 177.00
24 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 PB 3:07.78 166.00
25 Matěj DivišMatěj Diviš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 PB 3:09.19 157.00
26 Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 PB 3:11.20 144.00
27 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 SB 3:13.51 130.00
28 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 PB 3:14.61 124.00
29 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 SB 3:15.76 117.00
30 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:17.32 109.00
31 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:21.89 86.00
32 Filip RoupecFilip Roupec 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 3:29.75 52.00
33 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 PB 3:41.94 15.00
34 Tomáš CahaTomáš Caha 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:47.58 5.00
35 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 3:53.57 0.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:33.57 649.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:38.13 594.00
3 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 2:39.83 575.00
4 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:46.64 499.00
5 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 15 SB 2:48.40 480.00
6 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:50.46 459.00
7 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 PB 2:52.74 436.00
8 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 PB 2:52.88 434.00
9 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 2:56.97 394.00
10 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 SB 3:04.71 323.00
11 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13 PB 3:05.31 317.00
12 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 PB 3:06.99 303.00
13 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 10 SB 3:10.13 277.00
14 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 PB 3:11.50 266.00
Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:52.01 443.00
2 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:56.88 395.00
3 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 2:57.51 389.00
4 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 2:59.53 370.00
5 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:01.60 350.00
6 Anita PaclíkováAnita Paclíková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 3:02.75 340.00
7 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 3:04.22 327.00
8 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:07.98 295.00
9 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 3:09.11 285.00
10 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 3:12.41 258.00
11 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:16.92 224.00
12 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 PB 3:22.45 185.00
13 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 3:24.03 174.00
14 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 PB 3:24.83 169.00
Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 2:45.94 507.00
2 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 2:47.28 492.00
3 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 2:52.30 440.00
4 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 2:57.49 389.00
5 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 2:59.67 368.00
6 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 SB 3:14.09 245.00
7 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:15.57 234.00
8 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:16.04 231.00
9 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:16.35 228.00
10 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13 PB 3:17.10 223.00
11 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12 PB 3:21.73 190.00
12 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 11 PB 3:24.52 171.00
13 Klára KalabisováKlára Kalabisová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 3:27.10 155.00
14 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 14 PB 3:28.79 144.00
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 2:49.95 464.00
2 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 3:00.04 365.00
3 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 3:03.19 336.00
4 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:05.36 317.00
5 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 3:07.72 297.00
6 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 3:14.57 242.00
7 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 PB 3:15.77 233.00
8 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 PB 3:16.91 224.00
9 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 PB 3:29.09 143.00
10 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 3:29.34 141.00
11 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 3:31.55 128.00
12 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13 3:43.69 68.00
13 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 PB 3:45.60 60.00
Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:33.57 649.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:38.13 594.00
3 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 2:39.83 575.00
4 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 2:45.94 507.00
5 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:46.64 499.00
6 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 2:47.28 492.00
7 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 15 SB 2:48.40 480.00
8 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 2:49.95 464.00
9 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:50.46 459.00
10 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:52.01 443.00
11 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 2:52.30 440.00
12 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 PB 2:52.74 436.00
13 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 PB 2:52.88 434.00
14 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:56.88 395.00
15 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 2:56.97 394.00
16 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 2:57.49 389.00
17 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 2:57.51 389.00
18 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 2:59.53 370.00
19 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 2:59.67 368.00
20 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 3:00.04 365.00
21 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:01.60 350.00
22 Anita PaclíkováAnita Paclíková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 3:02.75 340.00
23 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 3:03.19 336.00
24 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 3:04.22 327.00
25 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 SB 3:04.71 323.00
26 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13 PB 3:05.31 317.00
27 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:05.36 317.00
28 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 PB 3:06.99 303.00
29 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 3:07.72 297.00
30 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:07.98 295.00
31 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 3:09.11 285.00
32 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 10 SB 3:10.13 277.00
33 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 PB 3:11.50 266.00
34 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 3:12.41 258.00
35 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 SB 3:14.09 245.00
36 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 3:14.57 242.00
37 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:15.57 234.00
38 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 PB 3:15.77 233.00
39 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:16.04 231.00
40 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:16.35 228.00
41 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 PB 3:16.91 224.00
42 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:16.92 224.00
43 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13 PB 3:17.10 223.00
44 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12 PB 3:21.73 190.00
45 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 PB 3:22.45 185.00
46 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 3:24.03 174.00
47 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 11 PB 3:24.52 171.00
48 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 PB 3:24.83 169.00
49 Klára KalabisováKlára Kalabisová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 3:27.10 155.00
50 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 14 PB 3:28.79 144.00
51 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 PB 3:29.09 143.00
52 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 3:29.34 141.00
53 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 3:31.55 128.00
54 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13 3:43.69 68.00
55 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 PB 3:45.60 60.00
Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNS
Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12 DNS
Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 DNS

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.53 445.00
2 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.54 444.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 10.99 369.00
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.35 315.00
5 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 11.44 302.00
6 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 11.56 285.00
7 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 11.79 254.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 11.96 232.00
2 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 12.28 193.00
3 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 13.00 119.00
4 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.05 114.00
5 Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 13.22 99.00
6 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.29 94.00
7 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 13.38 86.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 11.07 357.00
2 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 12.07 218.00
3 Matěj DivišMatěj Diviš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 12.14 210.00
4 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 12.28 193.00
5 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 12.34 186.00
6 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 13.41 84.00
7 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 13.53 75.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 12.58 160.00
2 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 12.87 131.00
3 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 13.52 76.00
4 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 13.88 51.00
5 Filip RoupecFilip Roupec 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 13.90 50.00
6 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.22 32.00
7 Tomáš CahaTomáš Caha 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 14.45 22.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 12.52 166.00
2 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.09 111.00
3 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.66 66.00
4 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.92 49.00
5 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 14.07 40.00
6 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 14.88 8.00
7 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 15.05 4.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.53 445.00
2 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.54 444.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 10.99 369.00
4 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 11.07 357.00
5 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.35 315.00
6 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 11.44 302.00
7 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 11.56 285.00
8 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 11.79 254.00
9 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 11.96 232.00
10 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 12.07 218.00
11 Matěj DivišMatěj Diviš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 12.14 210.00
12 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 12.28 193.00
12 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 12.28 193.00
14 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 12.34 186.00
15 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 12.52 166.00
16 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 12.58 160.00
17 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 12.87 131.00
18 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 13.00 119.00
19 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.05 114.00
20 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.09 111.00
21 Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 13.22 99.00
22 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.29 94.00
23 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 13.38 86.00
24 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 13.41 84.00
25 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 13.52 76.00
26 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 13.53 75.00
27 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.66 66.00
28 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 13.88 51.00
29 Filip RoupecFilip Roupec 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 13.90 50.00
30 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.92 49.00
31 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 14.07 40.00
32 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.22 32.00
33 Tomáš CahaTomáš Caha 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 14.45 22.00
34 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 14.88 8.00
35 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 15.05 4.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.21 867.00
2 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 10.14 686.00
3 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 10.24 668.00
4 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 10.27 662.00
5 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 10.81 568.00
6 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 11.17 509.00
7 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.19 506.00
8 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 12.30 343.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 10.72 583.00
2 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 11.33 484.00
3 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 11.36 479.00
4 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.47 462.00
5 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 11.76 418.00
6 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.06 375.00
7 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 12.08 373.00
8 Klára KalabisováKlára Kalabisová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 12.47 320.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 11.96 389.00
2 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 12.16 362.00
3 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 12.29 344.00
4 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 12.32 340.00
5 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 12.39 331.00
6 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 12.91 265.00
7 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.22 230.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 11.69 429.00
2 Anita PaclíkováAnita Paclíková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 12.68 293.00
3 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 12.83 275.00
4 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 12.99 256.00
5 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 13.37 213.00
6 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 13.64 185.00
7 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 13.78 171.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 12.91 265.00
2 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 SB 13.16 236.00
3 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 PB 13.20 232.00
4 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.30 221.00
5 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 13.31 220.00
6 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 13.48 201.00
7 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 13.91 158.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 13.11 242.00
2 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 13.50 199.00
3 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 13.75 174.00
4 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 PB 13.90 159.00
5 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 13.90 159.00
6 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 16.08 17.00
Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 12.74 286.00
2 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.81 277.00
3 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 13.18 234.00
4 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 14.16 136.00
5 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.51 106.00
6 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 14.52 106.00
7 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 14.94 75.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.85 273.00
2 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.91 265.00
3 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 13.38 212.00
4 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.63 186.00
5 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 14.11 140.00
6 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.29 124.00
7 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.30 124.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.21 867.00
2 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 10.14 686.00
3 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 10.24 668.00
4 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 10.27 662.00
5 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 10.72 583.00
6 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 10.81 568.00
7 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 11.17 509.00
8 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.19 506.00
9 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 11.33 484.00
10 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 11.36 479.00
11 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.47 462.00
12 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 11.69 429.00
13 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 11.76 418.00
14 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 11.96 389.00
15 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.06 375.00
16 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 12.08 373.00
17 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 12.16 362.00
18 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 12.29 344.00
19 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 12.30 343.00
20 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 12.32 340.00
21 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 12.39 331.00
22 Klára KalabisováKlára Kalabisová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 12.47 320.00
23 Anita PaclíkováAnita Paclíková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 12.68 293.00
24 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 12.74 286.00
25 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.81 277.00
26 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 12.83 275.00
27 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.85 273.00
28 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 12.91 265.00
28 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 12.91 265.00
28 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.91 265.00
31 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 12.99 256.00
32 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 13.11 242.00
33 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 SB 13.16 236.00
34 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 13.18 234.00
35 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 PB 13.20 232.00
36 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.22 230.00
37 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.30 221.00
38 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 13.31 220.00
39 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 13.37 213.00
40 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 13.38 212.00
41 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 13.48 201.00
42 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 13.50 199.00
43 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.63 186.00
44 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 13.64 185.00
45 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 13.75 174.00
46 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 13.78 171.00
47 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 PB 13.90 159.00
47 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 13.90 159.00
49 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 13.91 158.00
50 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 14.11 140.00
51 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 14.16 136.00
52 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.29 124.00
53 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.30 124.00
54 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.51 106.00
55 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 14.52 106.00
56 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 14.94 75.00
57 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 16.08 17.00
Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 18 4.32 +0.3 m/s 4.32  +0.34.19  +1.33.86  +0.64.320.00.00.0 259.00
2 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 13 PB 4.28 -0.7 m/s 4.05  +0.8x4.28  -0.74.280.00.00.0 252.00
3 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 17 4.21 +0.7 m/s 4.04  +0.84.00  +0.44.21  +0.74.210.00.00.0 240.00
4 Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 15 3.93 +0.2 m/s 3.90  -0.73.81  +0.83.93  +0.23.930.00.00.0 195.00
5 David ZápařkaDavid Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 16 3.75 +0.9 m/s 3.72  +0.83.71  +0.43.75  +0.93.750.00.00.0 167.00
6 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 12 3.71 -0.2 m/s 3.61  +1.03.67  +1.33.71  -0.23.710.00.00.0 161.00
7 Tomáš PipekTomáš Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 9 3.68 +0.7 m/s 3.68  +0.7x3.55  +0.93.680.00.00.0 156.00
8 Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 14 3.67 -0.2 m/s 3.66  +0.13.26  +1.43.67  -0.23.670.00.00.0 155.00
9 Pavel BuřičPavel Buřič
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 10 3.60 +1.0 m/s 3.57  +0.83.32  +0.73.60  +1.03.600.00.00.0 145.00
10 Matěj BeranMatěj Beran
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 6 3.52 +0.9 m/s 3.15  +0.83.17  +0.73.52  +0.93.520.00.00.0 133.00
11 Erik NeugebauerErik Neugebauer
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 3.47 +1.3 m/s 3.47  +1.33.17  +0.7x3.470.00.00.0 126.00
12 Matěj DivišMatěj Diviš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 7 3.45 +0.5 m/s x3.45  +0.5x3.450.00.00.0 123.00
13 Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 11 3.43 +0.7 m/s 3.27  +0.73.16  +1.13.43  +0.73.430.00.00.0 121.00
14 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 8 3.38 +0.1 m/s 3.11  +1.13.38  +0.13.16  +0.93.380.00.00.0 114.00
15 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 2 PB 3.37 +0.4 m/s 3.37  +0.43.22  +0.13.20  +1.03.370.00.00.0 112.00
16 Jindřich PešekJindřich Pešek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 4 3.35 +1.6 m/s 3.29  +0.33.20  -0.13.35  +1.63.350.00.00.0 110.00
17 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 SB 3.16 +1.6 m/s 2.56  +0.73.00  +0.23.16  +1.63.160.00.00.0 85.00
18 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 2.88 +0.1 m/s 2.88  +0.12.76  -0.32.87  +1.32.880.00.00.0 52.00
Celkem 18 závodníků
Skupina B (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 17 4.21 +0.0 m/s x4.12  +0.24.21  +0.04.210.00.00.0 240.00
2 Michal TrávníčekMichal Trávníček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 15 3.98 -0.1 m/s 3.58  +0.63.75  -0.13.98  -0.13.980.00.00.0 203.00
3 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 13 3.91 +0.9 m/s 2.67  +1.33.91  +0.93.79  +0.23.910.00.00.0 191.00
4 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 16 3.71 +0.6 m/s 3.71  +0.63.58  +0.3x3.710.00.00.0 161.00
5 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 3.68 +1.0 m/s 3.68  +1.03.02  +0.63.59  +0.03.680.00.00.0 156.00
6 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 10 SB 3.55 +0.3 m/s 3.43  +1.73.53  -0.43.55  +0.33.550.00.00.0 137.00
7 Martin ZeibertMartin Zeibert
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 9 PB 3.55 +1.3 m/s 3.55  +1.33.42  -0.1x3.550.00.00.0 137.00
8 Jan KatolickýJan Katolický
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 12 3.53 +0.7 m/s 3.32  +2.03.53  +0.73.44  +0.13.530.00.00.0 135.00
9 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 3.50 +1.6 m/s 3.50  +1.6xx3.500.00.00.0 130.00
10 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 14 3.31 +0.3 m/s 3.08  +0.93.31  +0.33.30  -0.23.310.00.00.0 104.00
11 David KocmánekDavid Kocmánek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 5 PB 3.16 +0.1 m/s 3.16  +0.13.15  +0.0x3.160.00.00.0 85.00
12 Filip RoupecFilip Roupec
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 PB 3.15 +0.6 m/s 3.15  +0.63.03  +0.32.84  +0.13.150.00.00.0 84.00
13 Michal ToufarMichal Toufar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 6 PB 3.00 -0.3 m/s 2.84  +0.53.00  -0.32.97  +0.13.000.00.00.0 66.00
14 Vojtěch PipekVojtěch Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 8 2.92 +0.8 m/s 2.92  +0.82.60  -0.22.90  +0.52.920.00.00.0 57.00
15 Matěj ČimeraMatěj Čimera
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
09 7 2.85 +0.2 m/s 2.77  +1.02.82  -0.62.85  +0.22.850.00.00.0 49.00
16 Tomáš CahaTomáš Caha
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 PB 2.60 +0.3 m/s 2.58  +0.42.44  +0.02.60  +0.32.600.00.00.0 25.00
17 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 2.44 -0.4 m/s x2.44  -0.42.14  +0.52.440.00.00.0 12.00
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 29 4.91 -1.2 m/s 4.91  -1.24.74  -0.84.81  -0.64.910.00.00.0 535.00
2 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 27 4.55 -1.8 m/s 4.55  -1.84.39  -0.8x4.550.00.00.0 441.00
3 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 28 4.49 -1.5 m/s 4.36  -1.74.28  -0.64.49  -1.54.490.00.00.0 426.00
4 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 25 PB 4.47 -0.7 m/s 4.22  -1.24.47  -0.74.21  -0.44.470.00.00.0 421.00
5 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 20 PB 4.33 -0.4 m/s 4.12  -0.24.02  -1.04.33  -0.44.330.00.00.0 386.00
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 26 4.21 -0.7 m/s x4.12  -0.84.21  -0.74.210.00.00.0 357.00
7 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 23 4.11 -0.7 m/s 4.11  -0.73.98  -1.14.05  -0.64.110.00.00.0 333.00
8 Natálie JankujováNatálie Jankujová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 19 4.08 -0.2 m/s 3.72  -0.73.90  -1.24.08  -0.24.080.00.00.0 326.00
9 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 17 4.05 -1.1 m/s x4.05  -1.1x4.050.00.00.0 319.00
10 Elen HolendováElen Holendová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 24 4.03 -1.0 m/s 3.96  -0.74.03  -1.03.74  -0.44.030.00.00.0 315.00
11 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 21 3.99 -0.1 m/s 3.72  -0.2x3.99  -0.13.990.00.00.0 306.00
12 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 18 3.95 -0.3 m/s x3.90  -0.73.95  -0.33.950.00.00.0 296.00
13 Aneta HánováAneta Hánová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 22 3.86 -0.9 m/s 3.81  -0.43.86  -0.93.60  -0.43.860.00.00.0 276.00
14 Tereza HolubováTereza Holubová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 14 PB 3.85 -0.6 m/s 3.74  -0.83.65  -1.13.85  -0.63.850.00.00.0 274.00
15 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 SB 3.82 -0.7 m/s 3.82  -0.73.59  -1.63.75  -0.43.820.00.00.0 267.00
16 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 16 3.78 -1.1 m/s x3.78  -1.13.66  +0.03.780.00.00.0 259.00
17 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 12 3.76 -1.1 m/s 3.75  +0.03.58  -1.83.76  -1.13.760.00.00.0 254.00
18 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 3.67 -1.1 m/s 3.63  -0.83.50  -0.73.67  -1.13.670.00.00.0 235.00
19 Barbora PravečkováBarbora Pravečková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 9 3.49 -1.7 m/s 3.28  -0.13.49  -1.73.33  -0.23.490.00.00.0 198.00
20 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 10 3.46 -1.5 m/s 2.77  +0.03.46  -1.5x3.460.00.00.0 192.00
21 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 3.45 +0.0 m/s 3.45  +0.03.42  -1.1x3.450.00.00.0 190.00
22 Ketty PacalováKetty Pacalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 5 3.35 -1.0 m/s 3.35  -1.0xx3.350.00.00.0 170.00
23 Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 7 3.32 -0.1 m/s 3.32  -0.12.95  -1.63.15  -0.53.320.00.00.0 165.00
24 Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 2 SB 3.23 -0.9 m/s 3.10  -1.62.95  -1.23.23  -0.93.230.00.00.0 148.00
25 Agáta NovákováAgáta Nováková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 4 3.22 -0.9 m/s 3.22  -0.92.95  -1.23.16  -0.83.220.00.00.0 146.00
26 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 6 3.20 -1.5 m/s x2.40  -1.53.20  -1.53.200.00.00.0 142.00
27 Adéla PetulováAdéla Petulová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 PB 3.14 +1.0 m/s 3.14  +1.02.76  -1.02.63  -0.83.140.00.00.0 131.00
28 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 3 2.78 -1.0 m/s 2.78  -1.02.70  -1.22.69  -1.02.780.00.00.0 72.00
Ester BohmováEster Bohmová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků
Skupina B (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 29 4.38 -0.3 m/s 4.25  -0.14.38  -0.3x4.380.00.00.0 398.00
2 Julie KrejčíJulie Krejčí
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 28 4.12 +0.0 m/s x4.12  +0.04.03  +0.04.120.00.00.0 336.00
3 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 26 3.92 +0.0 m/s 3.69  -0.93.49  -0.13.92  +0.03.920.00.00.0 290.00
4 Anita PaclíkováAnita Paclíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 12 PB 3.81 +0.0 m/s 3.78  -0.23.81  +0.0x3.810.00.00.0 265.00
5 Barbora BudínováBarbora Budínová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 22 3.77 -0.1 m/s 3.47  -0.43.49  +0.13.77  -0.13.770.00.00.0 257.00
6 Erika PaštykováErika Paštyková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 23 3.74 -1.3 m/s 3.74  -1.33.47  +0.03.53  -0.13.740.00.00.0 250.00
7 Alžběta KarlováAlžběta Karlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 27 3.74 +0.0 m/s 3.48  -0.23.33  +0.43.74  +0.03.740.00.00.0 250.00
8 Lada BřezkováLada Březková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 25 3.71 +0.2 m/s 3.49  +0.03.71  +0.23.66  +0.23.710.00.00.0 244.00
9 Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 24 3.70 +0.0 m/s 3.46  -0.43.51  +0.03.70  +0.03.700.00.00.0 242.00
10 Karolína KovandováKarolína Kovandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 17 3.68 -0.2 m/s xx3.68  -0.23.680.00.00.0 237.00
11 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 18 3.62 -1.6 m/s 3.62  -1.63.13  -0.3x3.620.00.00.0 225.00
12 Vanda ZávodskáVanda Závodská
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 19 3.60 -1.7 m/s 3.60  -1.73.59  -0.9x3.600.00.00.0 220.00
13 Jolana HradováJolana Hradová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 1 PB 3.50 +0.0 m/s x3.14  -0.33.50  +0.03.500.00.00.0 200.00
14 Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 3.45 -0.8 m/s 3.45  -0.83.15  +0.03.06  +0.03.450.00.00.0 190.00
15 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 16 3.44 +0.1 m/s 3.16  -1.03.44  +0.13.08  -0.33.440.00.00.0 188.00
16 Barbora KatovskáBarbora Katovská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 21 3.42 +0.0 m/s 2.75  -0.73.24  -0.33.42  +0.03.420.00.00.0 184.00
17 Kateřina LukšováKateřina Lukšová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
08 7 PB 3.39 -0.3 m/s 3.24  -0.13.39  -0.32.15  -0.33.390.00.00.0 178.00
18 Lucie HoláLucie Holá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 3.28 -1.3 m/s 3.28  -1.33.03  -0.23.08  -0.53.280.00.00.0 157.00
19 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 20 3.24 +0.1 m/s 2.52  -0.72.90  -0.33.24  +0.13.240.00.00.0 150.00
20 Tereza ProcházkováTereza Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 14 3.22 +0.0 m/s 3.14  -1.03.08  -0.33.22  +0.03.220.00.00.0 146.00
21 Klára KalabisováKlára Kalabisová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 9 3.22 -0.3 m/s 3.22  -0.33.13  +0.42.79  -0.53.220.00.00.0 146.00
22 Barbora HnátováBarbora Hnátová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 8 3.15 +0.2 m/s 3.13  -0.63.15  +0.22.89  -0.53.150.00.00.0 133.00
23 Barbora SeverováBarbora Severová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 3 SB 3.15 +0.0 m/s 2.84  -0.72.93  -0.43.15  +0.03.150.00.00.0 133.00
24 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 5 PB 3.10 -1.0 m/s 3.10  -1.03.05  -1.3x3.100.00.00.0 124.00
25 Natálie ProkešováNatálie Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 3.10 -0.3 m/s 2.69  -0.42.80  +0.03.10  -0.33.100.00.00.0 124.00
26 Kateřina VackováKateřina Vacková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 6 3.07 -0.5 m/s 3.07  -0.52.86  -0.62.42  +0.03.070.00.00.0 119.00
27 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10 3.06 -0.6 m/s 2.94  -0.82.82  +0.63.06  -0.63.060.00.00.0 117.00
28 Petra PodhorskáPetra Podhorská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 11 2.73 -0.6 m/s 2.73  -0.62.68  +0.32.59  -0.12.730.00.00.0 65.00
Victoria KnýckáVictoria Knýcká
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 18 60.52 60.520.00.060.520.00.00.0 398.00
2 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 17 45.44 45.440.00.045.440.00.00.0 269.00
3 Matěj DivišMatěj Diviš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 12 PB 39.10 39.100.00.039.100.00.00.0 217.00
4 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 13 36.84 36.840.00.036.840.00.00.0 198.00
5 Tomáš PipekTomáš Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 16 36.83 36.830.00.036.830.00.00.0 198.00
6 Jindřich PešekJindřich Pešek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 15 36.77 36.770.00.036.770.00.00.0 198.00
7 David ZápařkaDavid Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 9 PB 36.33 36.330.00.036.330.00.00.0 194.00
8 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 PB 35.73 35.730.00.035.730.00.00.0 189.00
9 Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 10 35.69 35.690.00.035.690.00.00.0 189.00
10 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 14 35.02 35.020.00.035.020.00.00.0 184.00
11 Pavel BuřičPavel Buřič
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 11 33.58 33.580.00.033.580.00.00.0 172.00
12 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 7 32.20 32.200.00.032.200.00.00.0 161.00
13 Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 31.28 31.280.00.031.280.00.00.0 153.00
14 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 30.70 30.700.00.030.700.00.00.0 149.00
15 Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 6 30.37 30.370.00.030.370.00.00.0 146.00
16 Matěj BeranMatěj Beran
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 2 29.68 29.680.00.029.680.00.00.0 141.00
17 Erik NeugebauerErik Neugebauer
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 29.51 29.510.00.029.510.00.00.0 139.00
18 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 29.10 29.100.00.029.100.00.00.0 136.00
Celkem 18 závodníků
Skupina B (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 PB 36.15 0.0 193.00
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 17 PB 35.80 0.0 190.00
3 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 10 PB 31.50 0.0 155.00
4 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 8 PB 31.34 0.0 154.00
5 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 15 PB 30.35 0.0 146.00
6 Michal ToufarMichal Toufar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 13 PB 30.31 0.0 146.00
7 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 14 28.62 0.0 132.00
8 Filip RoupecFilip Roupec
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 PB 28.50 0.0 132.00
9 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 12 SB 28.27 0.0 130.00
10 Vojtěch PipekVojtěch Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 16 27.73 0.0 125.00
11 Martin ZeibertMartin Zeibert
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 9 PB 27.27 0.0 122.00
12 Michal TrávníčekMichal Trávníček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 11 24.78 0.0 103.00
13 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 7 23.83 0.0 95.00
14 Jan KatolickýJan Katolický
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 5 20.65 0.0 71.00
15 Tomáš CahaTomáš Caha
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 19.03 0.0 59.00
16 David KocmánekDavid Kocmánek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 4 SB 18.97 0.0 59.00
17 Matěj ČimeraMatěj Čimera
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
09 3 PB 18.69 0.0 57.00
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 29 60.01 60.010.00.060.010.00.00.0 606.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 25 PB 54.40 54.400.00.054.400.00.00.0 535.00
3 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 28 50.56 50.560.00.050.560.00.00.0 486.00
4 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 26 PB 50.44 50.440.00.050.440.00.00.0 485.00
5 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 27 47.69 47.690.00.047.690.00.00.0 450.00
6 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 24 40.22 40.220.00.040.220.00.00.0 358.00
7 Elen HolendováElen Holendová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 19 PB 39.89 39.890.00.039.890.00.00.0 354.00
8 Natálie JankujováNatálie Jankujová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 6 PB 38.50 38.500.00.038.500.00.00.0 337.00
9 Ketty PacalováKetty Pacalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 9 PB 36.68 36.680.00.036.680.00.00.0 315.00
10 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 16 PB 35.64 35.640.00.035.640.00.00.0 302.00
11 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 PB 34.89 34.890.00.034.890.00.00.0 293.00
12 Ester BohmováEster Bohmová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 10 PB 34.21 34.210.00.034.210.00.00.0 285.00
13 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 20 34.17 34.170.00.034.170.00.00.0 285.00
14= Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 3 PB 32.91 32.910.00.032.910.00.00.0 270.00
14= Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 15 PB 32.91 32.910.00.032.910.00.00.0 270.00
16 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 23 32.28 32.280.00.032.280.00.00.0 262.00
17 Adéla PetulováAdéla Petulová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 13 31.08 31.080.00.031.080.00.00.0 248.00
18 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 17 30.83 30.830.00.030.830.00.00.0 245.00
19 Agáta NovákováAgáta Nováková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 22 30.57 30.570.00.030.570.00.00.0 242.00
20 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 21 28.84 28.840.00.028.840.00.00.0 221.00
21 Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 12 28.14 28.140.00.028.140.00.00.0 213.00
22 Barbora PravečkováBarbora Pravečková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 7 27.31 27.310.00.027.310.00.00.0 204.00
23 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 27.05 27.050.00.027.050.00.00.0 201.00
24 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 14 26.96 26.960.00.026.960.00.00.0 200.00
25 Tereza HolubováTereza Holubová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 18 26.49 26.490.00.026.490.00.00.0 194.00
26 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 26.33 26.330.00.026.330.00.00.0 192.00
27 Aneta HánováAneta Hánová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 4 25.21 25.210.00.025.210.00.00.0 179.00
28 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 1 24.93 24.930.00.024.930.00.00.0 176.00
29 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 24.36 24.360.00.024.360.00.00.0 170.00
Celkem 29 závodníků
Skupina B (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina VackováKateřina Vacková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 28 PB 34.33 0.0 287.00
2 Natálie ProkešováNatálie Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 PB 30.53 0.0 241.00
3 Anita PaclíkováAnita Paclíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 24 PB 30.40 0.0 240.00
4 Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 26 PB 28.85 0.0 222.00
5 Vanda ZávodskáVanda Závodská
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 19 PB 28.27 0.0 215.00
6 Klára KalabisováKlára Kalabisová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 17 PB 27.08 0.0 201.00
7 Petra PodhorskáPetra Podhorská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 6 PB 26.78 0.0 197.00
8 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 29 PB 26.74 0.0 197.00
9 Karolína KovandováKarolína Kovandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 25 PB 26.31 0.0 192.00
10 Erika PaštykováErika Paštyková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 10 PB 25.84 0.0 187.00
11 Tereza ProcházkováTereza Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 PB 24.51 0.0 171.00
12 Barbora HnátováBarbora Hnátová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 21 PB 24.19 0.0 168.00
13 Barbora BudínováBarbora Budínová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 15 PB 24.16 0.0 167.00
14 Julie KrejčíJulie Krejčí
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 20 PB 23.25 0.0 157.00
15 Alžběta KarlováAlžběta Karlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 2 PB 23.07 0.0 155.00
16 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 27 22.44 0.0 148.00
17 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 23 21.93 0.0 142.00
18 Lucie HoláLucie Holá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 18 PB 21.88 0.0 141.00
19 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 11 PB 21.73 0.0 140.00
20 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 16 SB 21.68 0.0 139.00
21 Jolana HradováJolana Hradová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 1 PB 21.34 0.0 135.00
22 Barbora SeverováBarbora Severová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 8 PB 19.35 0.0 113.00
23 Lada BřezkováLada Březková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 9 PB 18.70 0.0 106.00
24 Kateřina LukšováKateřina Lukšová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
08 12 18.51 0.0 104.00
25 Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 22 17.22 0.0 90.00
26 Barbora KatovskáBarbora Katovská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 PB 16.18 0.0 79.00
27 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3 PB 15.64 0.0 73.00
28 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 14 14.69 0.0 63.00
Victoria KnýckáVictoria Knýcká
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 7 DNS 0.0
Celkem 29 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1732
2 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1549
3 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1518
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1478
5 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1261
6 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1185
7 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1152
8 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1141
9 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1077
10 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1069
11 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1060
12 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1030
13 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0965
14 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0879
15 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0848
16 Matěj DivišMatěj Diviš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0841
17 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0832
18 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0810
19 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0791
20 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0753
21 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0734
22 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0723
23 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0606
24 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0601
25 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0600
26 Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 0594
27 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0593
28 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0586
29 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0527
30 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0423
31 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0385
32 Filip RoupecFilip Roupec 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0354
33 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0263
34 Tomáš CahaTomáš Caha 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0178
35 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 0168
Celkem 35 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3272
2 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2797
3 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2589
4 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2348
5 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2339
6 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2292
7 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2204
8 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2043
9 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2021
10 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1980
11 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1958
12 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 1950
13 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1900
14 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1852
15 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1821
16 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1805
17 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1643
18 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1621
19 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1569
20 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1564
21 Anita PaclíkováAnita Paclíková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1542
22 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1539
23 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1517
24 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1494
25 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1460
26 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1424
27 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1388
28= Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1374
28= Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1374
30 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1349
31 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1321
32 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1314
33 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1287
34 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1279
35 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1278
36 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1260
37 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1253
38 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1231
39 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1220
40 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1195
41 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1182
42 Klára KalabisováKlára Kalabisová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1160
43 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1155
44 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1105
45 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1085
46 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1073
47 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 1017
48 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 0959
49 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0939
50 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0893
51 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0892
52 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0859
53 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0800
54 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0758
55 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0675
Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. DNS
Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNF
Celkem 58 závodníků