Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva

Třebíč (27. 9. 2020)

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 18 4.32 +0.3 m/s 4.32  +0.34.19  +1.33.86  +0.64.320.00.00.0 259.00
2 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 13 PB 4.28 -0.7 m/s 4.05  +0.8x4.28  -0.74.280.00.00.0 252.00
3 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 17 4.21 +0.7 m/s 4.04  +0.84.00  +0.44.21  +0.74.210.00.00.0 240.00
4 Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 15 3.93 +0.2 m/s 3.90  -0.73.81  +0.83.93  +0.23.930.00.00.0 195.00
5 David ZápařkaDavid Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 16 3.75 +0.9 m/s 3.72  +0.83.71  +0.43.75  +0.93.750.00.00.0 167.00
6 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 12 3.71 -0.2 m/s 3.61  +1.03.67  +1.33.71  -0.23.710.00.00.0 161.00
7 Tomáš PipekTomáš Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 9 3.68 +0.7 m/s 3.68  +0.7x3.55  +0.93.680.00.00.0 156.00
8 Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 14 3.67 -0.2 m/s 3.66  +0.13.26  +1.43.67  -0.23.670.00.00.0 155.00
9 Pavel BuřičPavel Buřič
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 10 3.60 +1.0 m/s 3.57  +0.83.32  +0.73.60  +1.03.600.00.00.0 145.00
10 Matěj BeranMatěj Beran
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 6 3.52 +0.9 m/s 3.15  +0.83.17  +0.73.52  +0.93.520.00.00.0 133.00
11 Erik NeugebauerErik Neugebauer
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 3.47 +1.3 m/s 3.47  +1.33.17  +0.7x3.470.00.00.0 126.00
12 Matěj DivišMatěj Diviš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 7 3.45 +0.5 m/s x3.45  +0.5x3.450.00.00.0 123.00
13 Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 11 3.43 +0.7 m/s 3.27  +0.73.16  +1.13.43  +0.73.430.00.00.0 121.00
14 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 8 3.38 +0.1 m/s 3.11  +1.13.38  +0.13.16  +0.93.380.00.00.0 114.00
15 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 2 PB 3.37 +0.4 m/s 3.37  +0.43.22  +0.13.20  +1.03.370.00.00.0 112.00
16 Jindřich PešekJindřich Pešek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 4 3.35 +1.6 m/s 3.29  +0.33.20  -0.13.35  +1.63.350.00.00.0 110.00
17 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 SB 3.16 +1.6 m/s 2.56  +0.73.00  +0.23.16  +1.63.160.00.00.0 85.00
18 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 2.88 +0.1 m/s 2.88  +0.12.76  -0.32.87  +1.32.880.00.00.0 52.00
Celkem 18 závodníků
Skupina B (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 17 4.21 +0.0 m/s x4.12  +0.24.21  +0.04.210.00.00.0 240.00
2 Michal TrávníčekMichal Trávníček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 15 3.98 -0.1 m/s 3.58  +0.63.75  -0.13.98  -0.13.980.00.00.0 203.00
3 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 13 3.91 +0.9 m/s 2.67  +1.33.91  +0.93.79  +0.23.910.00.00.0 191.00
4 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 16 3.71 +0.6 m/s 3.71  +0.63.58  +0.3x3.710.00.00.0 161.00
5 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 3.68 +1.0 m/s 3.68  +1.03.02  +0.63.59  +0.03.680.00.00.0 156.00
6 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 10 SB 3.55 +0.3 m/s 3.43  +1.73.53  -0.43.55  +0.33.550.00.00.0 137.00
7 Martin ZeibertMartin Zeibert
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 9 PB 3.55 +1.3 m/s 3.55  +1.33.42  -0.1x3.550.00.00.0 137.00
8 Jan KatolickýJan Katolický
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 12 3.53 +0.7 m/s 3.32  +2.03.53  +0.73.44  +0.13.530.00.00.0 135.00
9 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 3.50 +1.6 m/s 3.50  +1.6xx3.500.00.00.0 130.00
10 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 14 3.31 +0.3 m/s 3.08  +0.93.31  +0.33.30  -0.23.310.00.00.0 104.00
11 David KocmánekDavid Kocmánek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 5 PB 3.16 +0.1 m/s 3.16  +0.13.15  +0.0x3.160.00.00.0 85.00
12 Filip RoupecFilip Roupec
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 PB 3.15 +0.6 m/s 3.15  +0.63.03  +0.32.84  +0.13.150.00.00.0 84.00
13 Michal ToufarMichal Toufar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 6 PB 3.00 -0.3 m/s 2.84  +0.53.00  -0.32.97  +0.13.000.00.00.0 66.00
14 Vojtěch PipekVojtěch Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 8 2.92 +0.8 m/s 2.92  +0.82.60  -0.22.90  +0.52.920.00.00.0 57.00
15 Matěj ČimeraMatěj Čimera
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
09 7 2.85 +0.2 m/s 2.77  +1.02.82  -0.62.85  +0.22.850.00.00.0 49.00
16 Tomáš CahaTomáš Caha
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 PB 2.60 +0.3 m/s 2.58  +0.42.44  +0.02.60  +0.32.600.00.00.0 25.00
17 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 2.44 -0.4 m/s x2.44  -0.42.14  +0.52.440.00.00.0 12.00
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 29 4.91 -1.2 m/s 4.91  -1.24.74  -0.84.81  -0.64.910.00.00.0 535.00
2 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 27 4.55 -1.8 m/s 4.55  -1.84.39  -0.8x4.550.00.00.0 441.00
3 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 28 4.49 -1.5 m/s 4.36  -1.74.28  -0.64.49  -1.54.490.00.00.0 426.00
4 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 25 PB 4.47 -0.7 m/s 4.22  -1.24.47  -0.74.21  -0.44.470.00.00.0 421.00
5 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 20 PB 4.33 -0.4 m/s 4.12  -0.24.02  -1.04.33  -0.44.330.00.00.0 386.00
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 26 4.21 -0.7 m/s x4.12  -0.84.21  -0.74.210.00.00.0 357.00
7 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 23 4.11 -0.7 m/s 4.11  -0.73.98  -1.14.05  -0.64.110.00.00.0 333.00
8 Natálie JankujováNatálie Jankujová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 19 4.08 -0.2 m/s 3.72  -0.73.90  -1.24.08  -0.24.080.00.00.0 326.00
9 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 17 4.05 -1.1 m/s x4.05  -1.1x4.050.00.00.0 319.00
10 Elen HolendováElen Holendová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 24 4.03 -1.0 m/s 3.96  -0.74.03  -1.03.74  -0.44.030.00.00.0 315.00
11 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 21 3.99 -0.1 m/s 3.72  -0.2x3.99  -0.13.990.00.00.0 306.00
12 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 18 3.95 -0.3 m/s x3.90  -0.73.95  -0.33.950.00.00.0 296.00
13 Aneta HánováAneta Hánová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 22 3.86 -0.9 m/s 3.81  -0.43.86  -0.93.60  -0.43.860.00.00.0 276.00
14 Tereza HolubováTereza Holubová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 14 PB 3.85 -0.6 m/s 3.74  -0.83.65  -1.13.85  -0.63.850.00.00.0 274.00
15 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 SB 3.82 -0.7 m/s 3.82  -0.73.59  -1.63.75  -0.43.820.00.00.0 267.00
16 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 16 3.78 -1.1 m/s x3.78  -1.13.66  +0.03.780.00.00.0 259.00
17 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 12 3.76 -1.1 m/s 3.75  +0.03.58  -1.83.76  -1.13.760.00.00.0 254.00
18 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 3.67 -1.1 m/s 3.63  -0.83.50  -0.73.67  -1.13.670.00.00.0 235.00
19 Barbora PravečkováBarbora Pravečková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 9 3.49 -1.7 m/s 3.28  -0.13.49  -1.73.33  -0.23.490.00.00.0 198.00
20 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 10 3.46 -1.5 m/s 2.77  +0.03.46  -1.5x3.460.00.00.0 192.00
21 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 3.45 +0.0 m/s 3.45  +0.03.42  -1.1x3.450.00.00.0 190.00
22 Ketty PacalováKetty Pacalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 5 3.35 -1.0 m/s 3.35  -1.0xx3.350.00.00.0 170.00
23 Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 7 3.32 -0.1 m/s 3.32  -0.12.95  -1.63.15  -0.53.320.00.00.0 165.00
24 Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 2 SB 3.23 -0.9 m/s 3.10  -1.62.95  -1.23.23  -0.93.230.00.00.0 148.00
25 Agáta NovákováAgáta Nováková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 4 3.22 -0.9 m/s 3.22  -0.92.95  -1.23.16  -0.83.220.00.00.0 146.00
26 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 6 3.20 -1.5 m/s x2.40  -1.53.20  -1.53.200.00.00.0 142.00
27 Adéla PetulováAdéla Petulová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 PB 3.14 +1.0 m/s 3.14  +1.02.76  -1.02.63  -0.83.140.00.00.0 131.00
28 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 3 2.78 -1.0 m/s 2.78  -1.02.70  -1.22.69  -1.02.780.00.00.0 72.00
Ester BohmováEster Bohmová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků
Skupina B (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 29 4.38 -0.3 m/s 4.25  -0.14.38  -0.3x4.380.00.00.0 398.00
2 Julie KrejčíJulie Krejčí
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 28 4.12 +0.0 m/s x4.12  +0.04.03  +0.04.120.00.00.0 336.00
3 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 26 3.92 +0.0 m/s 3.69  -0.93.49  -0.13.92  +0.03.920.00.00.0 290.00
4 Anita PaclíkováAnita Paclíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 12 PB 3.81 +0.0 m/s 3.78  -0.23.81  +0.0x3.810.00.00.0 265.00
5 Barbora BudínováBarbora Budínová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 22 3.77 -0.1 m/s 3.47  -0.43.49  +0.13.77  -0.13.770.00.00.0 257.00
6 Erika PaštykováErika Paštyková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 23 3.74 -1.3 m/s 3.74  -1.33.47  +0.03.53  -0.13.740.00.00.0 250.00
7 Alžběta KarlováAlžběta Karlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 27 3.74 +0.0 m/s 3.48  -0.23.33  +0.43.74  +0.03.740.00.00.0 250.00
8 Lada BřezkováLada Březková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 25 3.71 +0.2 m/s 3.49  +0.03.71  +0.23.66  +0.23.710.00.00.0 244.00
9 Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 24 3.70 +0.0 m/s 3.46  -0.43.51  +0.03.70  +0.03.700.00.00.0 242.00
10 Karolína KovandováKarolína Kovandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 17 3.68 -0.2 m/s xx3.68  -0.23.680.00.00.0 237.00
11 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 18 3.62 -1.6 m/s 3.62  -1.63.13  -0.3x3.620.00.00.0 225.00
12 Vanda ZávodskáVanda Závodská
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 19 3.60 -1.7 m/s 3.60  -1.73.59  -0.9x3.600.00.00.0 220.00
13 Jolana HradováJolana Hradová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 1 PB 3.50 +0.0 m/s x3.14  -0.33.50  +0.03.500.00.00.0 200.00
14 Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 3.45 -0.8 m/s 3.45  -0.83.15  +0.03.06  +0.03.450.00.00.0 190.00
15 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 16 3.44 +0.1 m/s 3.16  -1.03.44  +0.13.08  -0.33.440.00.00.0 188.00
16 Barbora KatovskáBarbora Katovská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 21 3.42 +0.0 m/s 2.75  -0.73.24  -0.33.42  +0.03.420.00.00.0 184.00
17 Kateřina LukšováKateřina Lukšová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
08 7 PB 3.39 -0.3 m/s 3.24  -0.13.39  -0.32.15  -0.33.390.00.00.0 178.00
18 Lucie HoláLucie Holá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 3.28 -1.3 m/s 3.28  -1.33.03  -0.23.08  -0.53.280.00.00.0 157.00
19 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 20 3.24 +0.1 m/s 2.52  -0.72.90  -0.33.24  +0.13.240.00.00.0 150.00
20 Tereza ProcházkováTereza Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 14 3.22 +0.0 m/s 3.14  -1.03.08  -0.33.22  +0.03.220.00.00.0 146.00
21 Klára KalabisováKlára Kalabisová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 9 3.22 -0.3 m/s 3.22  -0.33.13  +0.42.79  -0.53.220.00.00.0 146.00
22 Barbora HnátováBarbora Hnátová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 8 3.15 +0.2 m/s 3.13  -0.63.15  +0.22.89  -0.53.150.00.00.0 133.00
23 Barbora SeverováBarbora Severová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 3 SB 3.15 +0.0 m/s 2.84  -0.72.93  -0.43.15  +0.03.150.00.00.0 133.00
24 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 5 PB 3.10 -1.0 m/s 3.10  -1.03.05  -1.3x3.100.00.00.0 124.00
25 Natálie ProkešováNatálie Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 3.10 -0.3 m/s 2.69  -0.42.80  +0.03.10  -0.33.100.00.00.0 124.00
26 Kateřina VackováKateřina Vacková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 6 3.07 -0.5 m/s 3.07  -0.52.86  -0.62.42  +0.03.070.00.00.0 119.00
27 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10 3.06 -0.6 m/s 2.94  -0.82.82  +0.63.06  -0.63.060.00.00.0 117.00
28 Petra PodhorskáPetra Podhorská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 11 2.73 -0.6 m/s 2.73  -0.62.68  +0.32.59  -0.12.730.00.00.0 65.00
Victoria KnýckáVictoria Knýcká
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků