Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva

Třebíč (27. 9. 2020)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.53 445.00
2 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.54 444.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 10.99 369.00
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.35 315.00
5 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 11.44 302.00
6 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 11.56 285.00
7 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 11.79 254.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 11.96 232.00
2 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 12.28 193.00
3 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 13.00 119.00
4 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.05 114.00
5 Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 13.22 99.00
6 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.29 94.00
7 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 13.38 86.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 11.07 357.00
2 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 12.07 218.00
3 Matěj DivišMatěj Diviš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 12.14 210.00
4 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 12.28 193.00
5 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 12.34 186.00
6 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 13.41 84.00
7 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 13.53 75.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 12.58 160.00
2 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 12.87 131.00
3 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 13.52 76.00
4 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 13.88 51.00
5 Filip RoupecFilip Roupec 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 13.90 50.00
6 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.22 32.00
7 Tomáš CahaTomáš Caha 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 14.45 22.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 12.52 166.00
2 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.09 111.00
3 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.66 66.00
4 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.92 49.00
5 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 14.07 40.00
6 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 14.88 8.00
7 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 15.05 4.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.53 445.00
2 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.54 444.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 10.99 369.00
4 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 11.07 357.00
5 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.35 315.00
6 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 11.44 302.00
7 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 11.56 285.00
8 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 11.79 254.00
9 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 11.96 232.00
10 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 12.07 218.00
11 Matěj DivišMatěj Diviš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 12.14 210.00
12 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 12.28 193.00
12 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 12.28 193.00
14 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 12.34 186.00
15 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 12.52 166.00
16 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 12.58 160.00
17 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 12.87 131.00
18 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 13.00 119.00
19 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.05 114.00
20 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.09 111.00
21 Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 13.22 99.00
22 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.29 94.00
23 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 13.38 86.00
24 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 13.41 84.00
25 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 13.52 76.00
26 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 13.53 75.00
27 Samuel OndrejovičSamuel Ondrejovič 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.66 66.00
28 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 13.88 51.00
29 Filip RoupecFilip Roupec 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 13.90 50.00
30 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.92 49.00
31 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 14.07 40.00
32 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.22 32.00
33 Tomáš CahaTomáš Caha 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 14.45 22.00
34 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 14.88 8.00
35 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 15.05 4.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.21 867.00
2 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 10.14 686.00
3 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 10.24 668.00
4 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 10.27 662.00
5 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 10.81 568.00
6 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 11.17 509.00
7 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.19 506.00
8 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 12.30 343.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 10.72 583.00
2 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 11.33 484.00
3 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 11.36 479.00
4 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.47 462.00
5 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 11.76 418.00
6 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.06 375.00
7 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 12.08 373.00
8 Klára KalabisováKlára Kalabisová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 12.47 320.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 11.96 389.00
2 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 12.16 362.00
3 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 12.29 344.00
4 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 12.32 340.00
5 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 12.39 331.00
6 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 12.91 265.00
7 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.22 230.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 11.69 429.00
2 Anita PaclíkováAnita Paclíková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 12.68 293.00
3 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 12.83 275.00
4 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 12.99 256.00
5 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 13.37 213.00
6 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 13.64 185.00
7 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 13.78 171.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 12.91 265.00
2 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 SB 13.16 236.00
3 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 PB 13.20 232.00
4 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.30 221.00
5 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 13.31 220.00
6 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 13.48 201.00
7 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 13.91 158.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 13.11 242.00
2 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 13.50 199.00
3 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 13.75 174.00
4 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 PB 13.90 159.00
5 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 13.90 159.00
6 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 16.08 17.00
Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 12.74 286.00
2 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.81 277.00
3 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 13.18 234.00
4 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 14.16 136.00
5 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.51 106.00
6 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 14.52 106.00
7 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 14.94 75.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.85 273.00
2 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.91 265.00
3 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 13.38 212.00
4 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.63 186.00
5 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 14.11 140.00
6 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.29 124.00
7 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.30 124.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.21 867.00
2 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 10.14 686.00
3 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 10.24 668.00
4 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 10.27 662.00
5 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 10.72 583.00
6 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 10.81 568.00
7 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 11.17 509.00
8 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.19 506.00
9 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 11.33 484.00
10 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 11.36 479.00
11 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.47 462.00
12 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 11.69 429.00
13 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 11.76 418.00
14 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 11.96 389.00
15 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.06 375.00
16 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 12.08 373.00
17 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 12.16 362.00
18 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 12.29 344.00
19 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 12.30 343.00
20 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 12.32 340.00
21 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 12.39 331.00
22 Klára KalabisováKlára Kalabisová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 12.47 320.00
23 Anita PaclíkováAnita Paclíková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 12.68 293.00
24 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 12.74 286.00
25 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.81 277.00
26 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 12.83 275.00
27 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.85 273.00
28 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 12.91 265.00
28 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 12.91 265.00
28 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.91 265.00
31 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 12.99 256.00
32 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 13.11 242.00
33 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 SB 13.16 236.00
34 Natálie HanzalováNatálie Hanzalová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 13.18 234.00
35 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 PB 13.20 232.00
36 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.22 230.00
37 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.30 221.00
38 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 13.31 220.00
39 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 13.37 213.00
40 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 13.38 212.00
41 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 13.48 201.00
42 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 13.50 199.00
43 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.63 186.00
44 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 13.64 185.00
45 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 13.75 174.00
46 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 13.78 171.00
47 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 PB 13.90 159.00
47 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 13.90 159.00
49 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 13.91 158.00
50 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 14.11 140.00
51 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 14.16 136.00
52 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.29 124.00
53 Oleksandra MichutaOleksandra Michuta 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.30 124.00
54 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.51 106.00
55 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 14.52 106.00
56 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 14.94 75.00
57 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 16.08 17.00
Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS