Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Youth Athletics - Sokol Grand Prix

Kolín (11. 7. 2020)

150 m - Žáci

(so, 11.7.2020 - 14:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 255 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 PB 17.64
2 205 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 17.69
3 202 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 18.00
4 204 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.53
5 142 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 19.22
6 184 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 19.38
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.7.2020 - 14:55) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 167 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 18.93
2 298 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 19.57
3 248 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.05
4 131 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.53
128 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.7.2020 - 14:55) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 5 PB 19.95
2 152 Lara WagnerLara Wagner 06 NěmeckoNěmecko 2 PB 20.17
3 136 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 20.31
4 137 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.52
5 129 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 20.90
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.7.2020 - 14:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 212 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 20.56
2 175 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.84
3 144 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 20.93
4 179 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 21.20
5 176 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.63
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 11.7.2020 - 14:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 134 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 20.49
2 253 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 20.82
3 168 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.43
4 160 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.61
5 135 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 21.61
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 11.7.2020 - 14:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 274 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 21.42
2 217 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 21.84
3 275 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 21.87
4 170 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 22.16
254 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 167 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 18.93
2 298 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 19.57
3 126 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 5 PB 19.95
4 248 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.05
5 152 Lara WagnerLara Wagner 06 NěmeckoNěmecko 2 PB 20.17
6 136 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 20.31
7 134 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 20.49
8 137 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.52
9 131 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.53
10 212 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 20.56
11 253 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 20.82
12 175 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.84
13 129 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 20.90
14 144 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 20.93
15 179 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 21.20
16 274 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 21.42
17 168 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.43
18 160 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.61
18 135 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 21.61
20 176 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 21.63
21 217 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 21.84
22 275 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 21.87
23 170 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 22.16
128 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
254 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS