Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň

Kolín (14. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:20) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 07.82
Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.80
Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60
Dominik SkalickýDominik Skalický 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 07.74
Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 07.54
Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.6.2020 - 10:20) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.91
David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 07.83
Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.90
Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.86
Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 07.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 14.6.2020 - 10:20) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.04
Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.07
Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.98
Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.98
Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.01
Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 14.6.2020 - 10:20) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.13
Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.10
Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.10
Vlastimil KristlVlastimil Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.22
Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.52
David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 14.6.2020 - 10:20) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Michal DostalMichal Dostal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.55
Petr HegarPetr Hegar 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.84
Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.88
Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
Martin KoryčanskýMartin Koryčanský 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 14.6.2020 - 10:20) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.42
Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:35) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.14
Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.31
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.20
Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.03
Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.20
Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.08
Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.6.2020 - 10:35) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.49
Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.32
Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.37
Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.37
Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.43
Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 14.6.2020 - 10:35) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.62
Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.50
Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.51
Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.51
Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice
Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 14.6.2020 - 10:35) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.65
Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.69
Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.68
Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.70
Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.65
Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 14.6.2020 - 10:35) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.82
Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.97
Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.93
Bára KomínováBára Komínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.93
Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 08.98
Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.95
Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 14.6.2020 - 10:35) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.07
Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.07
Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.01
Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
Kristýna VránováKristýna Vránová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 09.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 14.6.2020 - 10:35) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.11
Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.23
Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.30
Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.14
Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 09.20
Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 14.6.2020 - 10:35) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.34
Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.46
Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.46
Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.48
Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 09.42
Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.49
Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (ne, 14.6.2020 - 10:35) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.98
Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.57
Anna FišerováAnna Fišerová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.02
Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.55
Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.66
Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.75
Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (ne, 14.6.2020 - 10:35) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Berenika AntošováBerenika Antošová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Markéta LandováMarkéta Landová 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice
Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
Celkem 7 závodníků