Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň

Kolín (14. 6. 2020)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:00) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.66
Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15.87
Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 15.39
Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15.91
Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.25
Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 16.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.6.2020 - 10:00) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 17.67
Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 16.78
Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.87
Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 16.38
Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:10) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 16.19
Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.88
Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.84
Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.69
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.24
Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.63
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.6.2020 - 10:10) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 16.48
Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 17.45
Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.59
Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 16.35
Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 14.6.2020 - 10:10) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 18.45
Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 17.89
Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice
Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.21
Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 18.80
Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 14.6.2020 - 10:10) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 20.35
Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.19
Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 20.56
Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 19.85
Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 21.57
Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 19.93
Celkem 7 závodníků