Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň

Kolín (14. 6. 2020)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 14:05) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 28.79
Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 30.06
Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 30.65
Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.43
Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 30.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 14:05) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 32.60
Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 33.59
Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 32.75
Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
Vlastimil KristlVlastimil Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 32.61
Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 32.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 14.6.2020 - 14:05) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 37.84
David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 14:15) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 32.39
Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.86
Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 31.70
Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.32
Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 32.22
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 14:15) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 32.88
Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 33.28
Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32.20
Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32.15
Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 32.46
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 14.6.2020 - 14:15) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 34.05
Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 33.98
Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.36
Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 34.03
Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 34.05
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 14.6.2020 - 14:15) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 35.01
Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 34.14
Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 34.17
Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.36
Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 34.33
Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 14.6.2020 - 14:15) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 35.22
Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 37.40
Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 41.73
Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 14.6.2020 - 14:15) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice
Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 14.6.2020 - 14:15) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice
Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice
Celkem 5 závodníků