Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (29. 8. 2020)
100 m - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.71 4.00
2 27 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.86 3.00
100 m - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.27 11.00
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.41 9.00
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.43 8.00
100 m - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. SB 12.28 4.00
2 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 12.30 3.00
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 12.31 2.00
100 m - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 11.39 11.00
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 11.53 9.00
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.92 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 12.52 9.00
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. SB 12.79 7.00
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. SB 12.79 6.00
100 m - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 13.39 4.00
2 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. SB 13.45 3.00
3 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 13.49 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.83 11.00
2 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim SB 13.14 9.00
3 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.22 8.00
400 m - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.75 11.00
2 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 64.16 9.00
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.46 8.00
800 m - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 16 Peter DrobnýPeter Drobný 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:01.03 11.00
2 17 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:01.49 9.00
3 15 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:01.71 8.00
800 m - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 21 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.89 7.00
2 22 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:02.15 5.00
3 23 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:06.33 4.00
800 m - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 30 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 2:21.32 11.00
3 31 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 2:22.19 9.00
1500 m - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 25 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:07.81 11.00
2 26 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:14.97 9.00
3 24 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:20.93 8.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1500 m - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 41 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:52.05 9.00
2 36 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 5:05.06 7.00
3 37 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. SB 5:20.84 6.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 44 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:17.90 11.00
2 46 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:18.95 9.00
3 48 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 6:25.70 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3000 m - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:47.58 9.00
3 7 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13:22.01 7.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10:32.70 11.00
2 10 Eliška KlepkováEliška Klepková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:52.34 9.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 15.05 9.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 15.07 7.00
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 16.93 11.00
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 17.06 9.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.72 7.00
2 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 15.50 5.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.55 4.00
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 41.54 7.00
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.94 5.00
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.09 11.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 48.68 9.00
3 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. PB 52.29 8.00
400 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 61.42 11.00
2 24 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 66.45 9.00
400 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 65.85 9.00
2 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 68.49 7.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Höfner, Drobný, Rothanzl, Severa Höfner, Drobný, Rothanzl, Severa TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.45 11.00
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Brát, Soukal, Kratochvíl, Gregor Brát, Soukal, Kratochvíl, Gregor TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.98 7.00
2 Dvořák, Hřích, Mezera, Wertheim Dvořák, Hřích, Mezera, Wertheim A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.17 5.00
3 Severa, Zákora, Drobný, Kalaš Severa, Zákora, Drobný, Kalaš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.48 4.00
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kordová, Voříšková, Kupková, Pacltová Kordová, Voříšková, Kupková, Pacltová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 49.58 9.00
3 Bennett, Khunová, Jonášová, Quadrátová Bennett, Khunová, Jonášová, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.92 7.00
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Havlová, Somrová, Hůlová, Vlková Havlová, Somrová, Hůlová, Vlková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.51 11.00
2 Selementová, Placatková, Chrastinová, Pavlišenová Selementová, Placatková, Chrastinová, Pavlišenová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 51.54 9.00
3 Kučerová, Tišerová, Heráková, Zahrádková Kučerová, Tišerová, Heráková, Zahrádková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.69 8.00