Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (29. 8. 2020)
skok vysoký - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 1.86 11.00
3 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 1.80 9.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.65 7.00
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 1.65 5.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 1.60 9.00
2 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.56 7.00
3 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 1.56 6.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 1.76 11.00
2 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim PB 1.51 9.00
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 1.46 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3.20 7.00
2 Patrik MarkoPatrik Marko 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 3.10 5.00
3 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 3.00 4.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 42 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 3.45 9.00
3 Eva KubešováEva Kubešová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 2.90 7.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.70 11.00
skok o tyči - Atletická přípravka-hoši (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok daleký - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. SB 6.30 11.00
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 5.97 9.00
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 5.93 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 6.42 7.00
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 6.31 5.00
3 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 5.96 4.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 5.46 9.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.44 7.00
3 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 5.15 6.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.60 11.00
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 5.33 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.18 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 11.56 11.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.92 7.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.45 5.00
trojskok - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.07 9.00
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 10.71 7.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.00 11.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 10.94 9.00
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 10.57 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.92 11.00
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 11.22 9.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.39 9.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 10.33 7.00
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 09.07 6.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon MarešŠimon Mareš 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 13.82 7.00
2 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 13.72 5.00
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 12.42 4.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 12.57 11.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 12.51 9.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 32.72 9.00
2 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 32.43 7.00
3 Marta VidunováMarta Vidunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 23.74 6.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.76 11.00
3 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 31.32 9.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 44.38 7.00
2 Filip MocFilip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 40.29 5.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 43.62 11.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 43.27 9.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 56.14 11.00
3 Sára ŠlégrováSára Šlégrová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.02 9.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.70 9.00
2 43 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. SB 31.47 7.00
3 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 26.06 6.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 59.11 7.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.98 5.00
3 Šimon MarešŠimon Mareš 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.96 4.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 65.27 11.00
2 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 54.62 9.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 33.87 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 42.78 11.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.56 9.00
3 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 38.36 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.48 9.00
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.18 7.00
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 38.56 6.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MocFilip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 52.33 7.00
2 Martin KračekMartin Kraček 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 40.89 5.00
3 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 33.67 4.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 29.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 60.48 11.00
2 Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 52.12 9.00
3 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 46.18 8.00