Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (29. 8. 2020)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 11:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.50 QA
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11.59 QA
3 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 11.83 qA
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.74 qB
František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 11:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.54 qB
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.60 QA
3 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.92 QA
4 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.26 qA
5 27 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 14.42 qB
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 29.8.2020 - 12:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.27 11.00
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11.41 9.00
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.43 8.00
4 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 11.80 7.00
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.88 6.00
6 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.03 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.8.2020 - 12:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.71 4.00
2 27 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.86 3.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.44 QA
2 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.15 QA
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 12.30 qB
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.30 qB
5 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.48 qB
6 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.80 qB
7 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 13.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.64 QA
2 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.89 QA
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.95 qA
MS Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 12.11
5 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.28 qA
6 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 12.34 qB
7 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 13.02 qB
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 29.8.2020 - 12:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 11.39 11.00
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 11.53 9.00
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.92 8.00
4 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.23 7.00
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.52 6.00
Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.8.2020 - 12:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 SB 12.28 4.00
2 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 12.30 3.00
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 12.31 2.00
4 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.42 1.00
5 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.08
6 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.16
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.8.2020 - 12:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 12.52 9.00
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 12.79 7.00
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 12.79 6.00
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 12.82 5.00
5 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 12.83 4.00
6 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 SB 13.10 3.00
7 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 13.52 2.00
Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Poznámky:
Pacltová 12,784; Voříšková 12,785
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 11:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.76 Q
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.99 Q
MS Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.06
4 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.73
5 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.78
6 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 15.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 11:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.87 Q
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 12.92 Q
MS Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.05
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.42 q
5 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.07
6 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 15.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 29.8.2020 - 11:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.90 Q
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 13.07
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 13.11 Q
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.41 q
Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
Poznámky:
P162.7
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.68 QA
MS Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 13.38
3 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.46 QA
4 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.71 QB
5 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.75 QB
MS Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.39
7 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 14.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 11:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.13 QA
2 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.23 QA
3 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 13.64 QB
MS Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.97
5 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 14.33 QB
MS Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 29.8.2020 - 11:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 13.35 QA
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.60 QA
3 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 13.88 QB
4 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.89 QB
5 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 14.05
6 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 14.82
Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DQ
Poznámky:
P162.7
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 29.8.2020 - 12:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.83 11.00
2 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 SB 13.14 9.00
3 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.22 8.00
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 13.41 7.00
5 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 13.42 6.00
6 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 13.57 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.8.2020 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 13.39 4.00
2 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 SB 13.45 3.00
3 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 13.49 2.00
4 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 SB 13.82 1.00
5 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 13.87
6 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.37
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 14:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.01 11.00
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.75 9.00
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.89 8.00
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 23.11 7.00
Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 14:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 24.04
2 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 24.20 6.00
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.66 5.00
4 15 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 24.78 4.00
5 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 25.76 3.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 14:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.71 7.00
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 23.18 5.00
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 23.19 4.00
4 21 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 23.39 3.00
5 Jakub DrobnýJakub Drobný 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 24.84 2.00
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 14:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 25.47
2 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 25.63 1.00
3 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 26.15
4 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 26.76
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 15:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.68 9.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 25.73 7.00
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 26.24 6.00
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.40 4.50
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 26.40 4.50
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.61
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.73 3.00
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 26.76 2.00
Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 15:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 25.85 11.00
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.23 8.00
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.63 7.00
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 27.88 5.00
5 34 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.36
30 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 26.75 9.00
2 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 27.65 6.00
3 32 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 28.46 4.00
4 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 28.52 3.00
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 28.60 2.00
6 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.56
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 29.8.2020 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 28.55
2 31 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 28.66 1.00
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 28.97
4 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 30.01
MS Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 30.10
Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 51.41 11.00
MS Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 52.27
3 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 52.34 9.00
4 16 Peter DrobnýPeter Drobný 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.93 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.22 7.00
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 53.54 6.00
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.27 5.00
4 17 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 54.56 4.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 54.46 7.00
2 Jakub DrobnýJakub Drobný 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 54.84 4.00
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 56.33 3.00
20 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 54.71 5.00
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 60.71 2.00
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 58.39 9.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 59.22 7.00
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 60.40 6.00
4 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 60.52 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 59.53
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 62.16 4.00
3 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 62.53 3.00
4 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 65.11 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 63.75 11.00
2 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 64.16 9.00
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 64.46 8.00
4 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 67.02 7.00
Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři

(so, 29.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Peter DrobnýPeter Drobný 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:01.03 11.00
2 17 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:01.49 9.00
3 15 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:01.71 8.00
4 18 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:05.75 7.00
MS 14 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:07.61
6 49 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:21.21 6.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:00.89 7.00
2 22 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:02.15 5.00
3 23 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:06.33 4.00
4 19 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:07.67 3.00
20 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 29 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:15.60
2 30 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 2:21.32 11.00
3 31 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:22.19 9.00
4 32 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:33.64 8.00
5 35 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:34.78 7.00
6 33 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 2:37.62 6.00
34 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:51.87
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 29.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:07.81 11.00
2 26 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:14.97 9.00
3 24 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 4:20.93 8.00
4 49 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 5:04.32 7.00
5 27 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 6:15.09 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 28 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:06.53
Celkem 1 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 41 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 4:52.05 9.00
2 36 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 5:05.06 7.00
3 37 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 5:20.84 6.00
4 38 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 5:28.96 5.00
5 42 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 6:13.80 4.00
6 43 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 6:26.95 3.00
7 39 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 6:35.48 2.00
8 40 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 6:48.17 1.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 44 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 5:17.90 11.00
2 46 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:18.95 9.00
3 48 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 6:25.70 8.00
4 47 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 6:26.69 7.00
5 45 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 6:49.66 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09:31.20
Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNF
Celkem 2 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10:47.58 9.00
MS 3 Šárka FlachsováŠárka Flachsová 02 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 11:44.88
3 7 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13:22.01 7.00
4 6 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 14:00.25 6.00
5 4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 14:00.27 5.00
MS 1 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 SB 14:07.04
7 2 Veronika PlačkováVeronika Plačková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 14:42.77 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10:32.70 11.00
2 10 Eliška KlepkováEliška Klepková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10:52.34 9.00
MS 12 Martina SeidlováMartina Seidlová 03 Atletika Kladno, z.s.Atletika Kladno, z.s. 5 11:51.79
4 11 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 11:56.40 8.00
5 9 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 16:24.50 7.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 15.05 9.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 15.07 7.00
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.70
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 17.59 6.00
5 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 18.20 5.00
6 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 19.37 4.00
Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 12:25) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.12
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 16.93 11.00
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 17.06 9.00
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 17.59 8.00
5 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 17.59 7.00
Poznámky:
Vejdělková 17,581; Holakovská 17,590
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 29.8.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 16.45
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.72 7.00
2 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 15.50 5.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.55 4.00
4 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.99 3.00
5 Patrik MarkoPatrik Marko 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 18.27 2.00
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 41.54 7.00
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 42.94 5.00
Celkem 2 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 47.09 11.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 48.68 9.00
3 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 52.29 8.00
MS Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 51.75
5 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 50.09 7.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři

(so, 29.8.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 61.42 11.00
2 24 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 66.45 9.00
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 65.85 9.00
2 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 68.49 7.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 29.8.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Höfner, Drobný, Rothanzl, Severa Höfner, Drobný, Rothanzl, Severa TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.45 11.00
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brát, Soukal, Kratochvíl, Gregor Brát, Soukal, Kratochvíl, Gregor TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.98 7.00
2 Dvořák, Hřích, Mezera, Wertheim Dvořák, Hřích, Mezera, Wertheim A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 45.17 5.00
3 Severa, Zákora, Drobný, Kalaš Severa, Zákora, Drobný, Kalaš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 47.48 4.00
4 23 Alexa, Jarušek, Kulhánek, Suchopárek Alexa, Jarušek, Kulhánek, Suchopárek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 48.23 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kordová, Voříšková, Kupková, Pacltová Kordová, Voříšková, Kupková, Pacltová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 49.58 9.00
MS Šlehubrová, Olivová, Tvrdá, Šafránková Šlehubrová, Olivová, Tvrdá, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 49.77
3 Bennett, Khunová, Jonášová, Quadrátová Bennett, Khunová, Jonášová, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.92 7.00
4 43 Oudová, Krubová, Sudková, Hněvkovská Oudová, Krubová, Sudková, Hněvkovská TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 53.89 6.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlová, Somrová, Hůlová, Vlková Havlová, Somrová, Hůlová, Vlková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.51 11.00
2 Selementová, Placatková, Chrastinová, Pavlišenová Selementová, Placatková, Chrastinová, Pavlišenová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 51.54 9.00
3 Kučerová, Tišerová, Heráková, Zahrádková Kučerová, Tišerová, Heráková, Zahrádková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.69 8.00
4 Kusá, Vejborná, Štullerová, Vejdělková Kusá, Vejborná, Štullerová, Vejdělková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 53.97 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 29.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.701.751.801.831.861.891.92 Body
MS Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3 1.86 -oo-xo-xxx
2 Daniel LeharDaniel Lehar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 PB 1.86 ooxooxxoxxx- 11.00
3 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 PB 1.80 oooxxx--- 9.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.831.861.89 Body
MS Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5 PB 1.86 ----oooxxooxxx
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 1.65 --xooxxx----- 7.00
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 PB 1.65 -ooxxoxxx----- 5.00
MS Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 1 PB 1.50 oxxx--------
Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 3 DNS ----------
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.461.511.561.601.641.671.70 Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 PB 1.60 --oooxoxxx-- 9.00
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 7 1.56 --oxoxoxxx--- 7.00
3 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5 PB 1.56 -ooxoxxoxxx--- 6.00
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4 PB 1.51 -oooxxx----
5 Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 1.46 ooxxoxxx----- 5.00
6 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 PB 1.41 ooxxx------ 4.00
7 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2 PB 1.36 oxxx------- 3.00
Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 8 DNS ---------
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.561.601.641.671.701.731.761.79 Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 NL 1.76 -----oooooxooxxx 11.00
2 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5 PB 1.51 --ooxxoxxx------- 9.00
3 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 SB 1.46 ooooxxx-------- 8.00
4 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 PB 1.36 ooxxx---------- 7.00
5 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 1.31 xoxxx----------- 6.00
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 DNS -------------
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.803.003.103.203.303.403.603.703.80 Body
MS Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 2 PB 3.70 ---oxo-o-oooxxx
Štěpán SkalaŠtěpán Skala
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 1 NM xxx-----------
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.803.003.103.203.303.40 Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 3.20 ---xxoxoooxxx- 7.00
2 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 PB 3.10 ---oxoxxoxxx-- 5.00
3 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 PB 3.00 --oxooxxx--- 4.00
4 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 2.60 oxooxxx----- 3.00
Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 2 DNS ---------
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.502.702.903.103.253.353.453.55 Body
1 42 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 5 PB 3.45 -----xoxxooxoxxoxxx 9.00
MS Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4 3.25 -----ooxxoxxx--
3 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 PB 2.90 ----oxoxxx---- 7.00
4 Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 PB 2.50 -ooxxoxxx------ 6.00
Barbora LukavskáBarbora Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 NM xxx----------
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.502.702.903.103.253.353.45 Body
MS Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 PB 3.10 ---ooxoxoxxx--
MS Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 PB 2.90 ---oooxxx---
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 2.70 ---ooxxx---- 11.00
MS Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 2.70 -xoooxxoxxx----
5 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 1.90 oxxx-------- 9.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Atletická přípravka-hoši

(so, 29.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.501.601.701.802.002.10 Body
MS Patrik BeranPatrik Beran
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 1 PB 1.80 ooxxooxo--
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 29.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5 SB 6.30 +0.0 m/s x6.18  -0.5-6.186.30  +0.0-- 11.00
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 PB 5.97 +0.0 m/s 5.81  +0.45.53  -0.55.66  +0.05.815.97  +0.05.89  -0.5x 9.00
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 PB 5.93 -0.5 m/s 5.93  -0.55.90  +0.0x5.93x5.84  -0.44.65  +0.0 8.00
4 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 5.67 +0.0 m/s 4.58  +0.05.56  +0.05.67  +0.05.67xx4.59  +0.0 7.00
5 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 PB 5.42 -1.4 m/s 5.42  -1.45.41  +0.0-5.42--- 6.00
6 Radimír HolinaRadimír Holina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2 5.11 -1.0 m/s 5.11  -1.05.03  +0.04.86  +0.05.114.88  +0.05.02  -0.64.90  -0.4 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 PB 6.42 +0.0 m/s 6.42  +0.06.02  +0.06.13  -0.66.426.18  +0.06.03  +0.06.26  +0.0 7.00
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 PB 6.31 +0.5 m/s 5.79  -0.66.11  +0.06.24  -1.16.245.98  +1.05.54  +0.06.31  +0.5 5.00
3 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 PB 5.96 +1.2 m/s 5.58  +0.15.83  +0.25.72  -1.05.835.86  +0.05.96  +1.25.88  +0.0 4.00
4 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10 5.90 +0.0 m/s 5.63  -0.25.55  +0.05.63  +0.05.635.90  +0.0x5.67  -0.1 3.00
5 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 5.70 -1.2 m/s 5.67  +0.45.47  +0.05.70  -1.25.70x5.70  -0.85.55  -0.8 2.00
6 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 PB 5.42 +0.8 m/s 5.42  +0.85.30  +0.45.18  -1.55.425.35  +0.25.30  +0.04.09  +0.2 1.00
MS Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 3 PB 5.12 +0.0 m/s 4.92  -0.95.12  +0.04.62  -0.65.12---
8 Daniel LandaDaniel Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 PB 4.95 -0.6 m/s 4.64  -1.74.40  +0.04.95  -0.64.954.89  +0.83.74  -0.44.92  +0.0
9 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 4.93 +0.0 m/s 4.80  +0.04.72  +0.04.73  -1.14.80x4.93  +0.0x
10 Matěj SeveraMatěj Severa
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 4.74 -1.4 m/s 4.74  -1.44.67  +0.0-4.74---
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10 PB 5.46 -1.1 m/s 4.99  -0.85.15  -0.5x5.155.46  -1.15.22  +0.05.24  +0.0 9.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 5.44 +0.0 m/s 5.44  +0.05.14  +0.05.20  +0.05.445.22  +0.05.41  +0.0- 7.00
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 SB 5.15 +0.0 m/s x3.18  +0.05.15  +0.05.15xxx 6.00
MS Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 11 4.95 -0.1 m/s 4.94  -0.84.95  -0.1x4.954.85  +0.04.74  +0.0-
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 7 SB 4.91 +0.0 m/s 4.49  -1.2xx4.494.48  +0.04.67  -1.54.91  +0.0 5.00
6 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 8 4.66 +0.0 m/s 4.49  -0.2x4.66  +0.04.66x4.28  -0.3- 4.00
7 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 5 PB 4.28 -1.4 m/s 4.07  -1.4-3.48  +0.04.07x4.28  -1.44.12  +0.0 3.00
8 Nela DlouháNela Dlouhá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 PB 4.22 -0.3 m/s 4.22  -0.34.06  +0.0x4.224.00  +0.04.07  -0.2x 2.00
9 39 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 4.03 +0.0 m/s 3.95  +0.03.50  +0.0x3.954.03  +0.03.61  +0.03.69  +0.3 1.00
10 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 3.89 -0.1 m/s x3.89  -0.1x3.89---
11 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 3.65 -1.4 m/s 3.65  -1.4xx3.65---
12 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 3.53 -1.1 m/s 3.53  -1.13.33  -2.0x3.53---
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 13 5.60 +0.0 m/s xx4.90  -0.74.904.60  +0.05.60  +0.05.45  -1.7 11.00
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11 PB 5.33 +1.2 m/s x5.02  -2.04.87  +0.15.02x5.05  +0.05.33  +1.2 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 12 5.18 +0.0 m/s 4.98  +0.05.18  +0.04.93  -0.45.184.99  -1.45.00  +0.05.11  +0.0 8.00
4 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 SB 5.06 -1.0 m/s 4.79  -0.34.78  -0.65.06  -1.05.064.87  +0.04.94  +0.04.94  +0.7 7.00
5 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 6 PB 4.85 -0.2 m/s 4.53  -0.74.85  -0.24.50  -1.94.85x4.45  -0.44.75  +0.0 6.00
6 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 4.85 +0.0 m/s 4.85  +0.04.75  -0.22.71  -0.24.853.02  -0.6xx 5.00
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 4.83 +0.0 m/s 4.83  +0.04.65  -0.84.57  -2.24.83x4.44  +0.0- 4.00
8 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 SB 4.76 +0.0 m/s 4.76  +0.04.73  +0.0x4.764.74  -0.2x- 3.00
9 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 5 4.72 +0.0 m/s 4.72  +0.04.61  +0.0x4.720.00.00.0 2.00
10 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 SB 4.43 -0.3 m/s 4.41  +0.04.07  +0.04.43  -0.34.43--- 1.00
11 Sára PšeničkováSára Pšeničková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 1 SB 4.39 +0.0 m/s xx4.39  +0.04.39---
12 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3 PB 4.03 -0.5 m/s 4.03  -0.53.96  +0.0x4.03---
13 Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 10 3.63 +0.0 m/s x3.63  +0.0x3.63---
Celkem 13 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 29.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 PB 11.56 +0.0 m/s 11.20  +0.011.55  +0.211.56  +0.011.56xxx 11.00
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 12.92 +0.0 m/s 12.18  +0.2x12.45  +0.012.4512.49  +0.012.92  +0.012.64  +0.0 7.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 12.45 +0.5 m/s 12.24  +0.012.25  +0.412.45  +0.512.4512.38  +0.1x11.65  +0.1 5.00
MS Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1 SB 12.24 +0.0 m/s 12.14  +0.111.24  +0.112.15  +0.012.1512.24  +0.012.14  +0.2x
Celkem 3 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 8 PB 11.20 +0.0 m/s 11.06  +0.011.20  +0.0x11.2010.72  +0.0xx
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 11.07 +0.0 m/s 10.84  +0.010.79  +0.010.94  +0.010.9411.07  +0.011.05  +1.410.91  +0.0 9.00
3 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 6 PB 10.71 +0.0 m/s 10.31  +0.010.43  +0.010.39  +0.010.4310.52  +0.010.63  +1.210.71  +0.0 7.00
4 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4 SB 10.42 +0.0 m/s 10.29  +0.009.85  +0.009.97  +0.010.2909.89  +0.009.95  +1.910.42  +0.0 6.00
5 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 PB 10.11 +0.0 m/s x10.11  +0.010.02  +0.510.1109.84  +0.010.06  +0.4- 5.00
6 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 SB 09.80 +0.1 m/s 09.44  +0.009.80  +0.109.78  +0.009.80--- 4.00
7 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 PB 09.57 -0.7 m/s 09.44  +0.0x09.37  +0.009.44xx09.57  -0.7 3.00
Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 NM xxx0.0x--
Celkem 8 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 11.00 +0.0 m/s 10.60  -0.410.68  -0.311.00  +0.011.00x10.74  +0.710.65  +0.0 11.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 SB 10.94 +0.0 m/s 09.86  -1.310.84  +0.110.89  +0.010.8910.94  +0.010.60  +0.510.94  +0.5 9.00
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 PB 10.57 +0.2 m/s 10.45  -0.710.42  +0.010.18  +0.010.45xx10.57  +0.2 8.00
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 6 10.54 +0.0 m/s 09.45  +0.010.54  +0.010.32  +0.010.5410.47  +0.010.34  +0.5x 7.00
5 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 PB 10.34 +0.0 m/s 10.32  -0.810.21  +0.010.17  +0.010.3210.34  +0.0x10.33  +0.2 6.00
Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 NM xxx0.0---
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 11.92 11.4710.9511.3511.4711.3111.2811.92 11.00
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 14 PB 11.22 10.6911.02x11.0210.4911.22x 9.00
MS Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 16 PB 11.11 11.1111.0210.7511.1110.0011.0411.09
4 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 PB 10.74 09.0110.74x10.7410.02-- 8.00
5 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 11 PB 10.58 10.58x09.5310.58x09.9709.72 7.00
6 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13 10.39 10.1410.07x10.1410.03x10.39 6.00
7 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 12 10.37 10.3709.51x10.37x10.20- 5.00
8 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 9 SB 10.18 09.2110.18x10.1809.7909.5709.87 4.00
9 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 09.88 08.48x09.8809.8809.62x09.25 3.00
10 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 SB 09.52 09.0108.9009.5209.520.00.00.0 2.00
11 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 09.41 08.7308.9909.4109.410.00.00.0 1.00
MS Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 5 PB 09.27 08.7909.2709.0509.2709.2009.12x
13 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 PB 09.27 09.0408.3509.2709.270.00.00.0
14 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 09.04 07.4309.0408.5309.040.00.00.0
15 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 PB 07.52 07.0207.5207.4407.520.00.00.0
Gabriela PodanáGabriela Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10 DNS ---00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 10.39 x09.7709.7909.79x10.0310.39 9.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 PB 10.33 09.82x10.3310.33xxx 7.00
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 PB 09.07 08.7908.6009.0709.0708.3707.9208.43 6.00
4 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 PB 08.21 07.8508.0307.7108.0307.6708.2107.50 5.00
5 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 PB 06.40 06.4006.1705.9306.4006.13-- 4.00
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 PB 13.82 x13.48x13.4813.82xx 7.00
2 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10 PB 13.72 12.2213.72x13.72x12.6612.36 5.00
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 PB 12.42 12.42xx12.42xxx 4.00
MS Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 PB 12.30 11.6611.8912.3012.30x--
MS Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 7 11.71 xx11.7111.7110.96x11.25
6 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 PB 11.46 11.0311.1409.8511.1411.2910.4611.46 3.00
7 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 PB 11.05 x10.27-10.27x11.0510.82 2.00
8 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 PB 10.53 10.0110.0810.2810.2810.53-- 1.00
9 Lukáš LandaLukáš Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 09.81 09.7009.3007.8309.7009.6209.8109.06
10 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 PB 09.77 09.1009.53x09.5309.3609.7709.67
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 29.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 7 PB 13.13 13.1312.73x13.13x--
2 Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 PB 12.57 x12.29x12.29xx12.57 11.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 8 PB 12.51 12.3812.5112.1712.51xxx 9.00
4 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 PB 12.10 10.8810.8812.1012.10xx11.36 8.00
5 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 PB 11.34 10.70x11.3411.34x10.89x 7.00
6 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1 PB 10.31 10.3110.1610.2510.3110.11xx 6.00
7 Marek ŘehákMarek Řehák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 PB 09.41 09.2309.2808.2709.28x09.4108.93 5.00
8 Daniel LeharDaniel Lehar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 PB 08.85 07.6107.6008.7408.7408.85-08.50 4.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 PB 32.72 x0.00.00.0x0.0x 9.00
2 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 7 PB 32.43 x0.00.00.00.00.00.0 7.00
3 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 PB 23.74 0.00.0x0.00.00.00.0 6.00
4 4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 2 PB 23.72 0.00.00.00.00.0x0.0 5.00
5 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 PB 23.68 0.00.0x0.00.00.00.0 4.00
6 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1 PB 21.77 0.00.0x0.0x0.00.0 3.00
Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 DNS xxx0.0xxx
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10 34.76 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
MS Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 2 PB 32.30 0.00.00.00.00.0xx
3 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 PB 31.32 0.00.00.00.00.0xx 9.00
4 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 PB 24.51 0.00.00.00.00.0x0.0 8.00
5 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 PB 24.02 0.00.0x0.00.00.00.0 7.00
6 Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 23.14 0.00.0x0.0x0.0x 6.00
7 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 5 23.07 0.00.00.00.00.00.0x 5.00
8 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 PB 21.90 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
9 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1 PB 17.22 x0.00.00.0xxx 3.00
Gabriela PodanáGabriela Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 DNS xxx0.0xxx
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 PB 44.38 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
2 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 PB 40.29 x0.0x0.00.00.00.0 5.00
MS Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 6 39.58 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 36.97 0.0x0.00.00.00.00.0 4.00
5 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 36.70 x0.0x0.0xx0.0 3.00
6 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 33.88 0.0xx0.0xx0.0 2.00
7 Lukáš LandaLukáš Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 PB 24.62 xx0.00.00.00.0x 1.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 29.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 7 PB 48.00 0.00.00.00.0x0.00.0
2 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4 PB 43.62 0.00.0x0.00.0x0.0 11.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 PB 43.27 0.00.00.00.0xx0.0 9.00
MS Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3 PB 38.18 0.00.00.00.0xx0.0
5 Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 PB 34.88 0.00.00.00.0x0.0x 8.00
6 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 PB 28.18 xx0.00.00.00.00.0 7.00
7 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1 PB 27.65 x0.0x0.0x0.0x 6.00
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 PB 56.14 0.0xx0.0x0.0x 11.00
MS Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 5 PB 39.92 x0.00.00.0xx0.0
3 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 38.02 0.00.0x0.00.00.00.0 9.00
MS Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1 PB 31.51 0.00.00.00.0xx0.0
5 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 29.34 0.00.00.00.0xxx 8.00
MS Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 PB 24.76 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 35.70 x0.00.00.0x0.0x 9.00
2 43 Martina OudováMartina Oudová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4 SB 31.47 0.00.00.00.0x0.00.0 7.00
3 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3 PB 26.06 0.00.0x0.0xxx 6.00
4 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1 PB 25.69 0.0x0.00.0x0.0x 5.00
5 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 PB 22.64 xx0.00.0x0.0x 4.00
6 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 PB 16.79 0.00.0x0.00.0x0.0 3.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 PB 59.11 0.0xx0.0xxx 7.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 54.98 xx0.00.0xxx 5.00
3 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 53.96 0.00.00.00.0x0.0x 4.00
4 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 41.55 0.0x0.00.0xx0.0 3.00
5 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 PB 37.36 0.00.00.00.0x0.00.0 2.00
6 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 PB 35.56 0.00.00.00.00.00.0x 1.00
7 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 34.16 0.00.0x0.0xx0.0
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4 PB 65.27 0.00.0x0.0x0.00.0 11.00
2 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 PB 54.62 x0.00.00.0x0.00.0 9.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 PB 33.87 0.00.00.00.0x0.00.0 8.00
4 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1 28.15 x0.0x0.00.0x0.0 7.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 PB 42.78 0.00.0x0.0x0.00.0 11.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 41.56 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 PB 38.36 x0.00.00.00.00.00.0 8.00
MS Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 PB 38.10 0.0x0.00.00.0x0.0
5 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 32.08 0.00.00.00.0x0.00.0 7.00
6 Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 28.15 xx0.00.0xx0.0 6.00
7 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 SB 25.22 xx0.00.00.00.0x 5.00
8 35 Adéla AlexováAdéla Alexová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 PB 23.99 x0.0x0.0x0.0x 4.00
9 46 Nikola BadinováNikola Badinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 19.10 x0.00.00.0--- 3.00
Gabriela PodanáGabriela Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 DNS ---0---
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 8 42.48 0.00.0x0.00.00.00.0 9.00
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 40.18 0.0x0.00.00.0x0.0 7.00
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 PB 38.56 0.00.00.00.00.0x0.0 6.00
4 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 36.34 0.00.0x0.0x0.0x 5.00
5 4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 5 SB 31.18 0.00.0x0.0x0.00.0 4.00
6 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 PB 29.80 0.00.00.00.0xxx 3.00
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1 PB 28.76 0.00.00.00.00.00.00.0
Kateřina VyčítalováKateřina Vyčítalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 DNS ---0---
Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 DNS ---0---
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 PB 52.33 xx0.00.00.0-x 7.00
2 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 40.89 0.0xx0.00.0xx 5.00
3 Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 PB 33.67 0.00.00.00.0xx0.0 4.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 29.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4 PB 60.48 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 PB 52.12 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 PB 46.18 0.00.0x0.0--- 8.00
4 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 PB 42.93 0.0xx0.00.00.00.0 7.00
5 Marek ŘehákMarek Řehák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5 PB 36.41 0.0 6.00
Celkem 5 závodníků