Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (29. 8. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Dvořák, Karel 01 A. C. TEPO Kladno 28,00
2 Radikovská, Anna 04 TJ Sokol Kolín-atletika 28,00
3 Holečková, Vendula 03 A. C. TEPO Kladno 26,00
4 Lehar, Daniel 01 A. C. TEPO Kladno 26,00
5 Sýkora, Štěpán 02 A. C. TEPO Kladno 26,00
6 Malá, Barbora 02 TJ Sokol Kolín-atletika 25,00
7 Kratochvílová, Barbora 03 A. C. TEPO Kladno 25,00
8 Dudáš, Jakub 02 TJ Sokol Kolín-atletika 23,00
9 Launa, Erik 01 A. C. TEPO Kladno 23,00
10 Buryan, Martin 01 TJ Sokol Kolín-atletika 22,00
11 Zábojníková, Kateřina 01 A. C. TEPO Kladno 22,00
12 Šlehubrová, Kristýna 03 TJ Sokol Kolín-atletika 22,00
13 Kučerová, Daniela 03 A. C. TEPO Kladno 20,00
14 Raška, Adam 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 20,00
15 Dvořáková, Valentina 04 A. C. TEPO Kladno 20,00
16 Vlková, Tereza 04 A. C. TEPO Kladno 19,00
17 Drobný, Peter 02 TJ Sokol Kolín-atletika 19,00
18 Rothanzl, Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika 19,00
19 Bartůšková, Lucie 02 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
20 Přibylová, Alice 02 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
21 Rothanzlová, Helena 03 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
22 Dvořák, Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 18,00
23 Matoušová, Klára 04 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
24 Hroudová, Viktorie 04 TJ Sokol Kolín-atletika 17,00
25 Sudek, Adam 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17,00
26 Martínek, David 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 17,00
27 Hadrbolec, Ondřej 01 A. C. TEPO Kladno 17,00
28 Kozlová, Anna 01 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
29 Vrbová, Žaneta 02 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
30 Havlová, Adriana 03 A. C. TEPO Kladno 16,00
31 Olivová, Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
32 Beneš, Pavel 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 15,00
33 Chrastinová, Emílie 04 SK Sporting Příbram, Z.S. 15,00
34 Korelová, Kristýna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 15,00
35 Hněvkovská, Vendula 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15,00
36 Slabá, Kateřina 03 TJ Spartak Vlašim 15,00
37 Holšánová, Zuzana 03 TJ Spartak Vlašim 14,00
38 Severa, Tomáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika 14,00
39 Mareš, Šimon 03 A. C. TEPO Kladno 14,00
40 Vidunová, Marta 02 A. C. TEPO Kladno 14,00
41 Vopalecký, Vojtěch 03 A. C. TEPO Kladno 14,00
42 Kratochvíl, Šimon 04 TJ Sokol Kolín-atletika 14,00
43 Konečná, Kateřina 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14,00
44 Vejrostová, Daniela 03 TJ Sokol Kolín-atletika 14,00
45 Čermáková, Kateřina 03 A. C. TEPO Kladno 13,00
46 Brát, Jan 03 TJ Sokol Kolín-atletika 13,00
47 Vinduška, Pavel 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. 13,00
48 Gregor, Štěpán 04 TJ Sokol Kolín-atletika 13,00
49 Fridrichová, Alena 03 TJ Sokol Kolín-atletika 13,00
50 Krubová, Natálie 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13,00
51 Holec, Jakub 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 13,00
52 Voříšková, Anežka 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13,00
53 Sudková, Eliška 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13,00
54 Šašek, Vojtěch 02 A. C. TEPO Kladno 13,00
55 Podolák, Lukáš 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 12,00
56 Holub, Dominik 01 TJ Sokol Kolín-atletika 12,00
57 Šafránková, Jana 02 TJ Sokol Kolín-atletika 12,00
58 Khunová, Kateřina 02 A. C. TEPO Kladno 12,00
59 Doležalová, Pavla 02 A. C. TEPO Kladno 12,00
60 Moc, Filip 03 TJ Sokol Kolín-atletika 12,00
61 Vlková, Andrea 04 TJ Sokol Kolín-atletika 12,00
62 Trnka, Vlastimil 04 TJ Sokol Kolín-atletika 12,00
63 Soukal, Lukáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika 12,00
64 Badinová, Nikola 04 A. C. TEPO Kladno 12,00
65 Voráčková, Julie 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 12,00
66 Muchová, Aneta 04 A. C. TEPO Kladno 12,00
67 Pacltová, Kristýna 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,50
68 Douděra, Jakub 04 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
69 Jarušek, Matěj 04 A. C. TEPO Kladno 11,00
70 Mezera, Daniel 03 A. C. TEPO Kladno 11,00
71 Olivová, Lucie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
72 Dvořáková, Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno 11,00
73 Heráková, Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno 11,00
74 Zahrádková, Eliška 03 A. C. TEPO Kladno 11,00
75 Hrazdira, Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno 11,00
76 Červášek, Daniel 03 A. C. TEPO Kladno 11,00
77 Vopařil, Vojtěch 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11,00
78 Mittelbach, David 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
79 Vrzák, Tomáš 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11,00
80 Höfner, Vojtěch 01 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
81 Pazdera, Roman 01 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
82 Kordová, Eliška 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
83 Škrland, Ondřej 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
84 Řehák, Marek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
85 Podaná, Kateřina 01 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
86 Kupková, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
87 Alexová, Adéla 04 A. C. TEPO Kladno 11,00
88 Kašíková, Kateřina 04 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
89 Pémová, Elen 04 A. C. TEPO Kladno 11,00
90 Placatková, Tereza 04 SK Sporting Příbram, Z.S. 11,00
91 Bodnarová, Hana 04 A. C. TEPO Kladno 10,00
92 Černá, Alžběta 04 TJ Sokol Kolín-atletika 10,00
93 Lamačová, Tereza 04 A. C. TEPO Kladno 10,00
94 Vitásek, Tomáš 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10,00
95 Oudová, Martina 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10,00
96 Hřích, Jan 03 A. C. TEPO Kladno 10,00
97 Pavlišenová, Markéta 03 SK Sporting Příbram, Z.S. 10,00
98 Kulhánek, Kristián 04 A. C. TEPO Kladno 9,00
99 Hlouchová, Radka 04 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
100 Vrbová, Kateřina 03 TJ Spartak Vlašim 9,00
101 Vejborná, Kateřina 03 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
102 Suchánek, Tomáš 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 9,00
103 Hofmann, Ondřej 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
104 Hanuš, Karel 01 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
105 Čechová, Lenka 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 9,00
106 Pelová, Simona 01 A. C. TEPO Kladno 9,00
107 Štullerová, Jana 04 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
108 Šlégrová, Sára 04 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
109 Selementová, Michaela 04 SK Sporting Příbram, Z.S. 9,00
110 Kuncová, Klára 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 9,00
111 Hroudová, Vendula 04 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
112 Klepková, Eliška 03 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
113 Fialová, Zuzana 04 TJ Spartak Vlašim 9,00
114 Bartoš, Vojtěch 03 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
115 Marko, Patrik 04 A. C. TEPO Kladno 9,00
116 Fikesová, Aneta 04 A. C. TEPO Kladno 8,00
117 Hrdličková, Anna Marie 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8,00
118 Špinková, Jana 03 Atletika Líbeznice, z.s. 8,00
119 Havlíčková, Tereza 03 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
120 Vejdělková, Kateřina 03 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
121 Šulcová, Nikola 04 A. C. TEPO Kladno 8,00
122 Pokorná, Markéta 04 A. C. TEPO Kladno 7,00
123 Kučerová, Aneta 04 Atletika Benešov 7,00
124 Petříková, Veronika 04 SK Sporting Příbram, Z.S. 7,00
125 Sitek, Tomáš 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
126 Slaba, František 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
127 Vaňková, Dominika 03 A. C. TEPO Kladno 7,00
128 Severa, Matěj 03 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
129 Pleskačová, Brigita 02 A. C. TEPO Kladno 7,00
130 Herout, Jan 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
131 Kubešová, Eva 02 A. C. TEPO Kladno 7,00
132 Škopková, Tereza 02 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
133 Šichová, Eliška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
134 Somrová, Šárka 04 A. C. TEPO Kladno 7,00
135 Holakovská, Marie 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 7,00
136 Mrázek, Pavel 03 Atletika Benešov 7,00
137 Hlaváček, Jan 01 A. C. TEPO Kladno 6,00
138 Hůlová, Nicole 04 A. C. TEPO Kladno 6,00
139 Šeflová, Sabina 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. 6,00
140 Kusá, Klára 04 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
141 Bechyňová, Gabriela 04 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
142 Drobný, Jakub 03 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
143 Sobotková, Stella 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
144 Čechová, Eliška 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 6,00
145 Strachová, Sabina 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 6,00
146 Šabata, Matěj 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
147 Menclová, Jitka 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 6,00
148 Landová, Tereza 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. 6,00
149 Kraček, Martin 04 A. C. TEPO Kladno 5,00
150 Zelenka, Adam 04 A. C. TEPO Kladno 5,00
151 Kalaš, Tomáš 04 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
152 Dražan, Marián 04 A. C. TEPO Kladno 5,00
153 Koudelková, Silvie 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5,00
154 Holina, Radimír 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
155 Podnecký, Tomáš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
156 Jonášová, Aneta 02 A. C. TEPO Kladno 5,00
157 Tvrdá, Kateřina 02 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
158 Wertheim, Václav 03 A. C. TEPO Kladno 5,00
159 Pazdera, Radek 03 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
160 Mlejnková, Kristýna 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
161 Karasová, Adéla 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 5,00
162 Pesslová, Rozálie 04 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
163 Kliková, Eliška 01 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
164 Králová, Eliška 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4,50
165 Plačková, Veronika 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
166 Bennett, Róza Emily 02 A. C. TEPO Kladno 4,00
167 Alexa, Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno 4,00
168 Hospodár, Jan 04 A. C. TEPO Kladno 4,00
169 Křupková, Ilona 04 Atletika Benešov 4,00
170 Landa, Daniel 04 A. C. TEPO Kladno 4,00
171 Kubíčková, Zuzana 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. 3,00
172 Tišerová, Markéta 04 A. C. TEPO Kladno 3,00
173 Hála, Jakub 04 TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
174 Roškot, Lukáš 04 A. C. TEPO Kladno 3,00
175 Pavlík, Mojmír 04 TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
176 Ledvinová, Klára 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3,00
177 Švarcová, Adéla 03 A. C. TEPO Kladno 3,00
178 Dobiášová, Barbora 02 Atletika Benešov 3,00
179 Kvapilová, Lucie 01 TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
180 Adamcová, Vanessa 03 TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
181 Tvrzník, Antonín 04 TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
182 Tvrdá, Ema 04 Atletika Líbeznice, z.s. 2,00
183 Dlouhá, Nela 04 A. C. TEPO Kladno 2,00
184 Hněvkovská, Šárka 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00
185 Landa, Lukáš 04 A. C. TEPO Kladno 1,00
186 Horáčková, Barbora 03 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
187 Zákora, Tadeáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00