vytisknout

Výsledky

3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (29. 8. 2020)

Časový pořad sobota, 29.8.2020

Čas Disciplíny
10:30 3000 m J official Tyč J official Tyč Dci official Koule 3kg Dky official Koule 4kg Jky official Kladivo 5kg Dci official Kladivo 6kg J official
10:45 3000 m Jky official 3000 m Dky official
11:00 100 m Dci R01 official 100 m Dci R02 official Dálka Jky official Dálka Dky official
11:10 100 m J R01 official 100 m J R02 official
11:20 100 m Dky R01 official 100 m Dky R02 official 100 m Dky R03 official
11:30 100 m Jky R01 official 100 m Jky R02 official 100 m Jky R03 official
11:45 800 m J official 800 m Dci official Koule 5kg Dci official Koule 6kg J official Kladivo 3kg Dky official Kladivo 4kg Jky official
11:55 800 m Dky official
12:00 Tyč Jky official Tyč Dky official Tyč EleH official Dálka J official Dálka Dci official
12:05 110 m př. J official
12:10 110 m př. Dci official
12:25 100 m př. Dky official
12:30 100 m př. Jky official
12:35 100 m Dci FA official 100 m Dci FB official
12:40 100 m J FA official 100 m J FB official
12:45 100 m Dky FA official 100 m Dky FB official
12:50 100 m Jky F official
13:00 400 m Dci B01 official 400 m Dci B02 official Disk 1,5kg Dci official Disk 1,75kg J official Oštěp 500g Dky official Oštěp 600g Jky official
13:05 400 m J B01 official 400 m J B02 official
13:10 400 m Dky official
13:15 400 m Jky B01 official 400 m Jky B02 official
13:30 1500 m J official 1500 m Dci official Výška J official Výška Dci official Trojskok Jky official Trojskok Dky official
13:40 1500 m Jky official 1500 m Dky official
13:55 400 m př. J official
14:05 400 m př. Jky official
14:15 300 m př. Dci official Disk 1kg Jky official Disk 1kg Dky official Oštěp 700g Dci official Oštěp 800g J official
14:25 300 m př. Dky official
14:30 Výška Jky official Výška Dky official Trojskok J official Trojskok Dci official
14:35 200 m Dci B01 official 200 m Dci B02 official
14:45 200 m J B01 official 200 m J B02 official
15:00 200 m Dky B01 official 200 m Dky B02 official 200 m Dky B03 official
15:10 200 m Jky B01 official 200 m Jky B02 official
15:25 4x100 m J official 4x100 m Dci official
15:35 4x100 m Jky official 4x100 m Dky official