Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (29. 8. 2020)

skok o tyči - Junioři

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.803.003.103.203.303.403.603.703.80 Body
MS Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 2 PB 3.70 ---oxo-o-oooxxx
Štěpán SkalaŠtěpán Skala
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 1 NM xxx-----------
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.803.003.103.203.303.40 Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 3.20 ---xxoxoooxxx- 7.00
2 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 PB 3.10 ---oxoxxoxxx-- 5.00
3 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 PB 3.00 --oxooxxx--- 4.00
4 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 2.60 oxooxxx----- 3.00
Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 2 DNS ---------
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.502.702.903.103.253.353.453.55 Body
1 42 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 5 PB 3.45 -----xoxxooxoxxoxxx 9.00
MS Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4 3.25 -----ooxxoxxx--
3 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 PB 2.90 ----oxoxxx---- 7.00
4 Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 PB 2.50 -ooxxoxxx------ 6.00
Barbora LukavskáBarbora Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 NM xxx----------
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.502.702.903.103.253.353.45 Body
MS Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 PB 3.10 ---ooxoxoxxx--
MS Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 PB 2.90 ---oooxxx---
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 2.70 ---ooxxx---- 11.00
MS Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 2.70 -xoooxxoxxx----
5 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 1.90 oxxx-------- 9.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Atletická přípravka-hoši

(so, 29.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.501.601.701.802.002.10 Body
MS Patrik BeranPatrik Beran
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 1 PB 1.80 ooxxooxo--
Celkem 1 závodníků