Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ)

Kolín (5. 6. 2020)

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 5.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 17 12.34 12.3411.3711.8312.34x09.4311.36 11.00
2 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 7 12.03 10.7411.30x11.3010.8612.0311.51 9.00
3 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 5 11.18 10.4010.22x10.40x11.1810.58 8.00
4 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 10.74 10.1310.7409.7910.7408.8609.1809.71 7.00
5 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 15 09.46 09.4608.50-09.460.00.00.0 6.00
6 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 8 09.35 07.6709.0208.8909.0209.3507.6909.26 5.00
7 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 16 09.23 08.78x08.8308.8308.8508.5509.23 4.00
8 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 13 09.15 09.1509.01-09.150.00.00.0 3.00
9 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 08.66 07.7407.7908.6608.660.00.00.0 2.00
10 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 6 08.59 08.3508.1308.5908.590.00.00.0 1.00
11 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 12 08.53 08.53xx08.530.00.00.0
12 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 14 08.51 08.2508.5107.7708.510.00.00.0
MS Týna StránskáTýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 08.13 07.8708.1307.5108.130.00.00.0
14 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 10 07.83 07.56x07.8307.830.00.00.0
15 Anna KovaříkováAnna Kovaříková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3 07.70 07.7007.6607.4707.700.00.00.0
16 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 11 07.04 07.0406.8306.9407.040.00.00.0
Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků