Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ)

Kolín (5. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 5.6.2020 - 15:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.71 qA
2 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.75 qA
3 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.84 qA
4 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 07.91 qA
5 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.98 qB
6 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.12 qB
7 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.14
8 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 5.6.2020 - 15:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 07.94 qA
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.98 qB
3 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 07.99 qB
4 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.52
5 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.53
6 29 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.64
7 23 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 5.6.2020 - 15:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik SkalickýDominik Skalický 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 07.84 qA
2 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.01 qB
3 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.65
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.73
5 31 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.03
6 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 5.6.2020 - 15:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.07 qB
2 4 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.26
3 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.49
4 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.55
5 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.80
6 Pavel UrbanPavel Urban 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 08.90
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.71 qA
2 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.75 qA
3 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.84 qA
3 Dominik SkalickýDominik Skalický 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 07.84 qA
5 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 07.91 qA
6 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 07.94 qA
7 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.98 qB
7 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.98 qB
9 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 07.99 qB
10 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.01 qB
11 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.07 qB
12 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.12 qB
13 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.14
14 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.15
15 4 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.26
16 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.49
17 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.52
18 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.53
19 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.55
20 29 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.64
21 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.65
22 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.73
23 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.80
24 Pavel UrbanPavel Urban 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 08.90
25 23 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.02
26 31 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.03
27 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.13

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 5.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.67 11.00
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.70 9.00
3 Dominik SkalickýDominik Skalický 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 07.74 8.00
4 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.84 7.00
5 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 07.85 6.00
6 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 07.91 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 5.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.83 4.00
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.01 3.00
3 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.04 2.00
4 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.09 1.00
5 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.28
Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 5.6.2020 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.12 11.00
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.14 9.00
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.27 8.00
4 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.32 7.00
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.35 6.00
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.37 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 5.6.2020 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.42 4.00
2 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.51 3.00
3 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.51 2.00
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.52 1.00
5 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.57
6 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.65
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 5.6.2020 - 15:35) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.16 qA
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.20 qA
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.36 qA
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.42 qA
5 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.69
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 5.6.2020 - 15:35) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.39 qA
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.45 qA
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.47 qB
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.49 qB
5 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.53 qB
6 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.54 qB
7 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.65
8 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 5.6.2020 - 15:35) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.68
2 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.71
3 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.76
4 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.93
5 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.11
6 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 09.16
7 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 09.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 5.6.2020 - 15:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.01
MS Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.07
3 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.09
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.14
5 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.30
6 Jana VrňákováJana Vrňáková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.34
7 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.48
8 Andrea SetničkováAndrea Setničková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 5.6.2020 - 15:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.68
2 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 08.96
3 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.12
4 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.23
5 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.45
6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.95
MS Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.98
8 Anna FišerováAnna Fišerová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 5.6.2020 - 15:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.52 qB
2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.59 qB
3 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.70
4 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.72
5 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.97
6 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.07
7 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.66
8 Michaela SlavíkováMichaela Slavíková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.75
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.16 qA
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.20 qA
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.36 qA
4 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.39 qA
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.42 qA
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.45 qA
7 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.47 qB
8 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.49 qB
9 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.52 qB
10 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.53 qB
11 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.54 qB
12 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.59 qB
13 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.65
14 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.67
15 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.68
15 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.68
17 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.69
18 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.70
19 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.71
20 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.72
21 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.76
22 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.93
23 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 08.96
24 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.97
25 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.01
26 Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.07
26 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.07
28 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.09
29 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.11
30 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.12
31 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.14
32 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 09.16
33 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.23
34 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 09.28
35 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.30
36 Jana VrňákováJana Vrňáková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.34
37 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.45
38 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.48
39 Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.66
40 Andrea SetničkováAndrea Setničková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.68
41 Michaela SlavíkováMichaela Slavíková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.75
42 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.95
43 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.98
44 Anna FišerováAnna Fišerová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.02
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 DNS