Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A

Blansko (16. 9. 2020)

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 16.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 Body
1 Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 11 PB 1.56 11.00
2 Petr TrungelPetr Trungel
BYAC Brno ABYAC Brno A
07 13 PB 1.53 9.00
3 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC Brno ABYAC Brno A
07 10 PB 1.44 8.00
4 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC Brno ABYAC Brno A
08 12 PB 1.44 7.00
5 12 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 9 PB 1.41 6.00
6 Jan DedíkJan Dedík
BYAC Brno ABYAC Brno A
07 4 PB 1.38 5.00
7 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 7 PB 1.35 4.00
8 Eduard JílekEduard Jílek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 3 PB 1.35 3.00
9 Tomáš AugustinTomáš Augustin
BYAC Brno ABYAC Brno A
07 6 PB 1.30 2.00
10 Lukáš PiknaLukáš Pikna
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 1 PB 1.30 1.00
11 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC Brno ABYAC Brno A
07 8 PB 1.25
12 David SimonDavid Simon
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 2 PB 1.25
Adam VeselýAdam Veselý
BYAC Brno ABYAC Brno A
08 5 DNS
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 16.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 Body
1 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC Brno AJAC Brno A
07 17 PB 1.50 11.00
2 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC Brno AJAC Brno A
09 14 PB 1.35 9.00
3 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC Brno AJAC Brno A
07 15 PB 1.35 8.00
4= Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 8 PB 1.30 6.00
4= Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC Brno AJAC Brno A
07 13 PB 1.30 6.00
4= Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 16 PB 1.30 6.00
7 Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC Brno AJAC Brno A
08 12 PB 1.30 4.00
8 Johana HrbáčkováJohana Hrbáčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 6 PB 1.30 3.00
9= Eliška FindejsováEliška Findejsová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 9 PB 1.30 1.50
9= Veronika TýčováVeronika Týčová
JAC Brno AJAC Brno A
07 7 PB 1.30 1.50
11= Kateřina JulínkováKateřina Julínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 4 PB 1.25
11= Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 11 PB 1.25
11= Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 10 PB 1.25
14 Tara SchindlerováTara Schindlerová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
07 2 PB 1.25
15 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC Brno AJAC Brno A
07 5 PB 1.20
Silvie MachátováSilvie Machátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 1 DNS
Simova LauterbachováSimova Lauterbachová
JAC Brno BJAC Brno B
07 3 NM
Celkem 17 závodníků