Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva

Blansko (4. 10. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.10.2020 - 10:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.03
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.08
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.10
4 Albert ŠkrobAlbert Škrob 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 08.25
5 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 08.29
6 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.38
7 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.39
8 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.10.2020 - 10:35) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.48
2 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.51
3 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.64
4 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.83
5 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.89
7 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.96
8 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 09.18
6 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.10.2020 - 10:35) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 SB 08.83
2 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 08.87
3 Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 09.15
4 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.16
5 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.22
6 Maxmilián MachačMaxmilián Machač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.25
MS Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 8 09.46
Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 4.10.2020 - 10:35) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 09.26
2 Martin LeitgebMartin Leitgeb 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 09.40
3 Matyáš HanusMatyáš Hanus 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 09.46
4 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.75
5 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.78
6 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 7 09.94
16 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 4.10.2020 - 10:35) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.50
2 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 09.65
3 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 09.66
4 20 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.78
5 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.90
6 11 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.07
7 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 10.22
8 Petr DaněkPetr Daněk 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 10.76
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.03
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.08
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.10
4 Albert ŠkrobAlbert Škrob 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 08.25
5 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 08.29
6 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.38
7 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.39
8 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.48
9 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.51
10 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.64
11 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.70
12 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.83
12 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 SB 08.83
14 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 08.87
15 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.89
16 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.91
17 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.96
18 Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 09.15
19 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.16
20 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 09.18
21 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.22
22 Maxmilián MachačMaxmilián Machač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.25
23 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 09.26
24 Martin LeitgebMartin Leitgeb 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 09.40
25 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 8 09.46
25 Matyáš HanusMatyáš Hanus 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 09.46
27 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.50
28 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 09.65
29 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 09.66
30 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.75
31 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.78
31 20 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.78
33 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.90
34 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 7 09.94
35 11 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.07
36 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 10.22
37 Petr DaněkPetr Daněk 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 10.76
Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
16 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.10.2020 - 12:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 SB 07.99 11.00
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 08.07 9.00
3 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.09 8.00
4 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 SB 08.13 7.00
5 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 08.28 6.00
6 Albert ŠkrobAlbert Škrob 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.45 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.10.2020 - 12:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 08.33 4.00
2 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 08.44 3.00
3 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 08.46 2.00
4 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.52 1.00
5 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 SB 08.70
6 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 SB 08.75
7 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.77
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 4.10.2020 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 08.34 11.00
2 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.37 9.00
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 08.40 8.00
4 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.43 7.00
5 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.45 6.00
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 08.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.10.2020 - 12:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 08.63 4.00
2 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.67 3.00
3 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.72 2.00
4 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.76 1.00
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.78
6 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.82
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.25
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.38
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.42
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.46
5 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.58
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.61
7 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 08.63
8 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.63
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.75
3 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.75
4 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
5 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.81
6 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.81
7 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.82
8 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 08.87
2 Jana MichalusováJana Michalusová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.93
3 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.99
4 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.01
5 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.18
6 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.32
7 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.49
Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 09.08
2 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 09.12
3 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 09.14
4 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.20
5 1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 09.21
6 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.24
7 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.47
8 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.20
2 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.29
3 Barbora HüskováBarbora Hüsková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.45
4 Karolína KřešťákováKarolína Křešťáková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.47
5 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.53
6 6 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.57
7 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 7 09.59
8 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 09.29
2 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 09.35
3 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 09.38
4 Dominika LudvíkováDominika Ludvíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 09.44
5 13 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.61
6 Veronika VítkováVeronika Vítková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.67
7 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 5 09.68
8 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FröhlichováNatálie Fröhlichová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.45
2 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 09.47
3 1 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.52
4 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.70
5 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.74
6 Eliška HráčkováEliška Hráčková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.81
7 12 Karolína MlčúchováKarolína Mlčúchová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.90
8 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 10.03
2 Amálie KlevetováAmálie Klevetová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.07
3 Simona PotykováSimona Potyková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 10.14
4 Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno 6 10.23
5 Tereza TicháTereza Tichá 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 10.28
6 Simova LauterbachováSimova Lauterbachová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 10.29
9 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.25
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.38
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.42
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.46
5 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.58
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.61
7 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 08.63
7 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.63
9 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.66
10 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.75
10 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.75
12 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
13 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.81
13 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.81
15 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.82
16 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 08.87
17 Jana MichalusováJana Michalusová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.93
18 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.99
19 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.01
20 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.02
21 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 09.08
22 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 09.12
23 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 09.14
24 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.18
25 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.20
25 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.20
27 1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 09.21
28 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.24
29 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.29
29 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 09.29
31 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.32
32 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 09.35
33 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 09.38
34 Dominika LudvíkováDominika Ludvíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 09.44
35 Barbora HüskováBarbora Hüsková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.45
35 Natálie FröhlichováNatálie Fröhlichová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.45
37 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.47
37 Karolína KřešťákováKarolína Křešťáková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.47
37 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 09.47
40 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.49
41 1 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.52
42 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.53
43 6 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.57
44 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.59
44 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 7 09.59
46 13 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.61
47 Veronika VítkováVeronika Vítková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.67
48 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 5 09.68
49 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.70
50 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.73
51 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.74
52 Eliška HráčkováEliška Hráčková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.81
53 12 Karolína MlčúchováKarolína Mlčúchová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.90
54 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 10.03
55 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.07
55 Amálie KlevetováAmálie Klevetová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.07
57 Simona PotykováSimona Potyková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 10.14
58 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.16
59 Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno 6 10.23
60 Tereza TicháTereza Tichá 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 10.28
61 Simova LauterbachováSimova Lauterbachová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 10.29
Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNS
9 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 13:05) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 18.63 11.00
2 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.94 9.00
3 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 20.08 8.00
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.49 7.00
5 1 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 20.63 5.00
Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 13:05) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 20.50 6.00
2 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.95 4.00
3 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.03 3.00
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.39
5 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.60
6 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 13:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 21.37
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 22.00
3 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.05
4 2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.39
Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 13:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 22.04
2 Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.41
3 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 22.42
4 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.71
5 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 22.85
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 4.10.2020 - 13:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.31 1.00
2 5 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 22.89
3 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 5 23.50
4 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 23.80
5 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 23.90
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 4.10.2020 - 13:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 21.22 2.00
2 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 22.69
3 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 23.45
4 Adam HorákAdam Horák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.50
5 Adam VeselýAdam Veselý 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 24.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 18.63 11.00
2 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.94 9.00
3 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 20.08 8.00
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.49 7.00
5 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 20.50 6.00
6 1 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 20.63 5.00
7 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.95 4.00
8 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.03 3.00
9 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 21.22 2.00
10 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.31 1.00
11 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 21.37
12 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.39
13 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.60
14 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 22.00
15 9 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 22.04
16 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.05
17 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.23
18 2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.39
19 Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.41
20 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 22.42
21 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 22.69
22 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.71
23 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 22.85
24 5 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 22.89
25 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 23.45
26 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 5 23.50
26 Adam HorákAdam Horák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.50
28 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 23.80
29 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 23.90
30 Adam VeselýAdam Veselý 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 24.15
Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 20.12 11.00
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 20.63 9.00
3 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 20.91 8.00
4 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 21.06 6.00
5 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.11 5.00
6 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 21.21 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.94 7.00
2 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 21.30 3.00
3 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 21.35 2.00
4 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.62 1.00
5 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.68
6 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 21.69
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 21.81
3 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 21.88
4 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.98
5 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.18
6 8 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.24
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 21.80
2 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 22.28
3 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.28
4 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 22.70
5 1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 22.73
6 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.92
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 22.25
2 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 22.41
3 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 22.44
4 Natálie FröhlichováNatálie Fröhlichová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.81
Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ViznerováLucie Viznerová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 22.39
2 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 22.48
3 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 22.84
4 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 23.09
5 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.50
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 23.39
2 Eliška HráčkováEliška Hráčková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 23.64
3 13 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 23.79
4 Lenka FilkováLenka Filková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 PB 24.29
5 Simona PotykováSimona Potyková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 24.64
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.88
2 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 22.50
3 10 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 4 24.08
4 Simova LauterbachováSimova Lauterbachová 07 JAC BrnoJAC Brno 5 24.56
5 Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno 3 24.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 20.12 11.00
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 20.63 9.00
3 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 20.91 8.00
4 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.94 7.00
5 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 21.06 6.00
6 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.11 5.00
7 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 21.21 4.00
8 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 21.30 3.00
9 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 21.35 2.00
10 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.62 1.00
11 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.68
12 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 21.69
13 3 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 21.80
14 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 21.81
15 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 21.88
15 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.88
17 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.97
18 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.98
19 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.18
20 8 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.24
21 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 22.25
22 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 22.28
22 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.28
24 Lucie ViznerováLucie Viznerová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 22.39
25 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 22.41
26 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 22.44
27 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 22.48
28 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 22.50
29 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 22.70
30 1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 22.73
31 Natálie FröhlichováNatálie Fröhlichová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.81
32 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 22.84
33 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.92
34 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 23.09
35 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 23.39
36 Eliška HráčkováEliška Hráčková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 23.64
37 13 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 23.79
38 10 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 4 24.08
39 Lenka FilkováLenka Filková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 PB 24.29
40 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.50
41 Simova LauterbachováSimova Lauterbachová 07 JAC BrnoJAC Brno 5 24.56
42 Simona PotykováSimona Potyková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 24.64
43 Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno 3 24.73
Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 39.79 11.00
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 42.90 7.00
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 44.00 6.00
4 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 44.13 5.00
5 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.77 1.00
František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert ŠkrobAlbert Škrob 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 44.50 4.00
2 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 45.36 3.00
3 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 46.44 2.00
4 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 47.22
5 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 SB 47.30
Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 47.33
2 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 48.09
3 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 48.26
4 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 49.02
5 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 49.11
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš HanusMatyáš Hanus 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 52.28
2 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 SB 52.43
3 Jakub NečasJakub Nečas 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 53.81
4 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 55.02
5 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 55.15
Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 4.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 40.78 9.00
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 42.00 8.00
3 Richard KoláčekRichard Koláček 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 48.71
4 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 52.66
5 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 53.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 39.79 11.00
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 40.78 9.00
3 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 42.00 8.00
4 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 42.90 7.00
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 44.00 6.00
6 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 44.13 5.00
7 Albert ŠkrobAlbert Škrob 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 44.50 4.00
8 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 45.36 3.00
9 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 46.44 2.00
10 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.77 1.00
11 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 47.22
12 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 SB 47.30
13 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 47.33
14 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 48.09
15 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 48.26
16 Richard KoláčekRichard Koláček 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 48.71
17 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 49.02
18 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 49.11
19 Matyáš HanusMatyáš Hanus 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 52.28
20 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 SB 52.43
21 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 52.66
22 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 53.42
23 Jakub NečasJakub Nečas 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 53.81
24 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 55.02
25 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 55.15
František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ
Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DQ
Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 DQ

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 43.60 11.00
2 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 43.80 9.00
3 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 46.02 8.00
4 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 46.98 7.00
5 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 47.82 4.00
6 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 48.21 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 47.54 6.00
2 Marcela JanišováMarcela Janišová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 SB 47.58 5.00
3 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 49.20 1.00
4 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.75
5 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 54.50
Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 49.65
2 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 49.71
3 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 49.72
4 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 49.84
5 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 50.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 49.49
2 Katrina HlavováKatrina Hlavová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 50.86
3 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 51.83
4 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 PB 52.22
5 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 52.82
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 4.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FilkováLenka Filková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 SB 53.52
2 Nikola KarskáNikola Karská 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 56.47
3 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 57.22
Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 4.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 48.24 2.00
2 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 49.85
3 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.04
4 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 51.45
Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 43.60 11.00
2 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 43.80 9.00
3 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 46.02 8.00
4 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 46.98 7.00
5 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 47.54 6.00
6 Marcela JanišováMarcela Janišová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 SB 47.58 5.00
7 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 47.82 4.00
8 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 48.21 3.00
9 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 48.24 2.00
10 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 49.20 1.00
11 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 49.49
12 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 49.65
13 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 49.71
14 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 49.72
15 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.75
16 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 49.84
17 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 49.85
18 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 50.00
19 Katrina HlavováKatrina Hlavová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 50.86
20 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.04
21 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 51.45
22 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 51.83
23 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 PB 52.22
24 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 52.82
25 Lenka FilkováLenka Filková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 SB 53.52
26 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 54.50
27 Nikola KarskáNikola Karská 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 56.47
28 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 57.22
Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 4 DQ

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:19.63 11.00
2 2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 SB 2:26.70 9.00
3 3 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 2:26.85 8.00
4 8 Jan FaltýnekJan Faltýnek 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 SB 2:27.38 7.00
5 4 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:29.39 6.00
6 5 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:36.77 4.00
7 9 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:38.30 2.00
8 10 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 SB 2:39.06
9 7 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:49.32
6 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 8 2:30.03 5.00
2 11 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:37.79 3.00
3 13 Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 2:38.72 1.00
4 12 Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:38.74
5 14 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 2:43.32
6 19 Jakub HofmanJakub Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 2:44.74
7 15 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:53.30
8 20 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:57.42
9 17 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 7 SB 3:02.97
10 16 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:12.63
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:19.63 11.00
2 2 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 SB 2:26.70 9.00
3 3 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 2:26.85 8.00
4 8 Jan FaltýnekJan Faltýnek 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 SB 2:27.38 7.00
5 4 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:29.39 6.00
6 18 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 8 2:30.03 5.00
7 5 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:36.77 4.00
8 11 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:37.79 3.00
9 9 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:38.30 2.00
10 13 Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 2:38.72 1.00
11 12 Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:38.74
12 10 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 SB 2:39.06
13 14 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 2:43.32
14 19 Jakub HofmanJakub Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 2:44.74
15 7 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:49.32
16 15 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:53.30
17 20 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:57.42
18 17 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 7 SB 3:02.97
19 16 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:12.63
6 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 2:35.24 11.00
2 3 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:35.85 9.00
3 2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:37.20 8.00
4 6 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 2:39.17 7.00
5 5 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 2:39.60 6.00
6 8 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 2:45.08 5.00
7 7 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:46.39 4.00
8 9 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 SB 2:47.62 2.00
9 10 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:54.95
4 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:46.64 3.00
2 19 Agatha ChytilováAgatha Chytilová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:49.73 1.00
3 17 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 2:52.94
4 12 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:54.12
5 14 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 2:56.88
6 15 Tereza ScheuterováTereza Scheuterová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 2:57.02
7 18 Sofia ChovanSofia Chovan 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:59.69
8 13 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 3:00.52
9 16 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 3:04.41
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 2:35.24 11.00
2 3 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:35.85 9.00
3 2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:37.20 8.00
4 6 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 2:39.17 7.00
5 5 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 2:39.60 6.00
6 8 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 2:45.08 5.00
7 7 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:46.39 4.00
8 11 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:46.64 3.00
9 9 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 SB 2:47.62 2.00
10 19 Agatha ChytilováAgatha Chytilová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:49.73 1.00
11 17 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 2:52.94
12 12 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:54.12
13 10 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:54.95
14 14 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 2:56.88
15 15 Tereza ScheuterováTereza Scheuterová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 2:57.02
16 18 Sofia ChovanSofia Chovan 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:59.69
17 13 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 3:00.52
18 16 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 3:04.41
4 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNF

1500 m - Ml. žáci

(ne, 4.10.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 4:54.73 11.00
2 1 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:56.34 9.00
3 3 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 5:11.40 8.00
4 4 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 5:18.16 7.00
5 5 Tomáš HalodaTomáš Haloda 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 5:19.69 6.00
6 6 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 5:24.77 5.00
7 8 Michal SojákMichal Soják 08 BYAC BrnoBYAC Brno 8 PB 5:29.69 4.00
8 9 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 PB 5:34.01 3.00
9 7 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 5:34.98 2.00
10 11 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 5:44.45 1.00
11 10 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 5:56.20
12 12 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 6:02.93
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 4.10.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 5:21.05 11.00
2 2 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 5:37.60 9.00
3 3 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:42.82 8.00
4 4 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 5:45.18 7.00
5 5 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 5:48.92 6.00
6 10 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 10 5:52.52 5.00
7 11 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 5:54.27 4.00
8 13 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 13 5:54.45 3.00
9 14 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 6:01.52 2.00
10 7 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 SB 6:01.64 1.00
11 8 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 6:01.88
12 6 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 6:11.87
13 12 Karolína MlčúchováKarolína Mlčúchová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 7:56.32
9 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 DNS
Celkem 14 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 10:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.37 11.00
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 09.86 9.00
3 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.87 8.00
4 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.30 7.00
5 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 6 10.57 6.00
6 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.97 3.00
7 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 11.13
8 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.92
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 10:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 SB 10.77 5.00
2 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 10.89 4.00
3 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 SB 11.06 2.00
4 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.43
5 Richard KoláčekRichard Koláček 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 11.52
6 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.61
7 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.97
Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 11.08 1.00
2 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 11.44
3 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 11.57
4 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 12.03
5 17 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 12.08
6 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 12.23
7 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.42
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 10:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.23
2 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 12.24
3 14 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 PB 12.25
4 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 12.34
5 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 12.76
6 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 7 12.98
7 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 13.55
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.37 11.00
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 09.86 9.00
3 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.87 8.00
4 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.30 7.00
5 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 6 10.57 6.00
6 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 SB 10.77 5.00
7 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 10.89 4.00
8 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.97 3.00
9 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 SB 11.06 2.00
10 1 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 11.08 1.00
11 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 11.13
12 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.23
13 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.43
14 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 11.44
15 Richard KoláčekRichard Koláček 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 11.52
16 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 11.57
17 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.61
18 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.92
19 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.97
20 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 12.03
21 17 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 12.08
22 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 12.23
23 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 12.24
24 14 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 PB 12.25
25 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 12.34
26 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.42
27 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 12.76
28 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 7 12.98
29 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 13.55
Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DQ

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 10:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.07 11.00
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 10.17 9.00
3 6 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.34 8.00
4 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 6 10.41 7.00
5 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.62 6.00
6 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 11.60
7 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 14.55
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 10:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MachytkováJulie Machytková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10.67 5.00
2 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 10.76 4.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.86 3.00
4 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.98 1.00
5 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.12
6 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC BrnoJAC Brno 1 11.25
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.49
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 10:15) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 11.11
2 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.14
3 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.24
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.48
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.48
6 4 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.58
7 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.64
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 10:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 10.90 2.00
2 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 12.04
3 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 12.13
4 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 PB 12.26
5 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.27
6 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 12.30
7 Lucie ViznerováLucie Viznerová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 14.67
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 4.10.2020 - 10:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.96
2 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 12.31
3 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 12.51
4 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 12.56
5 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.72
6 Klára PohlováKlára Pohlová 08 JAC BrnoJAC Brno 1 12.80
Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNF
Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.07 11.00
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 10.17 9.00
3 6 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.34 8.00
4 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 6 10.41 7.00
5 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.62 6.00
6 Julie MachytkováJulie Machytková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10.67 5.00
7 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 10.76 4.00
8 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.86 3.00
9 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 10.90 2.00
10 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.98 1.00
11 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 11.11
12 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.12
13 Gabriela MazurováGabriela Mazurová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.14
14 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.24
15 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC BrnoJAC Brno 1 11.25
16 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.48
16 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.48
18 4 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.58
19 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 11.60
20 11 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.96
21 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 12.04
22 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 12.13
23 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 PB 12.26
24 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.27
25 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 12.30
26 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 12.31
27 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 12.51
28 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 12.56
29 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.64
30 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.72
31 Klára PohlováKlára Pohlová 08 JAC BrnoJAC Brno 1 12.80
32 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 14.55
33 Lucie ViznerováLucie Viznerová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 14.67
34 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.49
Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNF
Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Večeřa, Kiša, Šeliga, Štafa Večeřa, Kiša, Šeliga, Štafa Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 32.36 11.00
2 Bílek, Kotyza, Pohlídal, Šebesta Bílek, Kotyza, Pohlídal, Šebesta Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 32.70 9.00
3 Bulíček, Chaloupka, Mikeska, Ševčík Bulíček, Chaloupka, Mikeska, Ševčík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 33.42 7.00
4 Zeman, Kunovský, Škrob, Zatloukal Zeman, Kunovský, Škrob, Zatloukal AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 33.61 6.00
5 Binar, Štencel, Neudörfler, Warisch Binar, Štencel, Neudörfler, Warisch TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 34.68 2.00
6 18 Dobčák, Bartoš, Dedík, Kubíček Dobčák, Bartoš, Dedík, Kubíček BYAC BrnoBYAC Brno 4 35.15
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Obšil, Obšil, Koryčanský, Šíma Obšil, Obšil, Koryčanský, Šíma AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 33.41 8.00
2 Bakala, Krejčí, Kvíčala, Ulman Bakala, Krejčí, Kvíčala, Ulman Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 33.72 5.00
3 Krůza, Stejskal, Grégr, Dvoriak Krůza, Stejskal, Grégr, Dvoriak TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 34.39 4.00
4 Pavlíček, Stacke, Šmýd, Vítek Pavlíček, Stacke, Šmýd, Vítek TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 36.48
5 Daněk, Balšán, Ivánek, Hofman Daněk, Balšán, Ivánek, Hofman Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 41.27
Gašman, Hlavička, Holek, Piecha Gašman, Hlavička, Holek, Piecha SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machač, Malíček, Špička, Tomeš Machač, Malíček, Špička, Tomeš Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 34.73 1.00
2 Rusz, Kiša, Doležal, Malohlava Rusz, Kiša, Doležal, Malohlava Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 34.87
3 5 Haloda, Brigula, Vincker, Urbanec Haloda, Brigula, Vincker, Urbanec TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.32
4 Augustin, Nečas, Neužil, Dědek Augustin, Nečas, Neužil, Dědek BYAC BrnoBYAC Brno 4 36.54
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koláček, Milar, Rozehnal, Faltýnek Koláček, Milar, Rozehnal, Faltýnek Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.66 3.00
2 10 Beneš, Gelnar, Goron, To Beneš, Gelnar, Goron, To Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 36.50
3 Popek, Soják, Šíma, Veselý Popek, Soják, Šíma, Veselý BYAC BrnoBYAC Brno 3 37.45
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Večeřa, Kiša, Šeliga, Štafa Večeřa, Kiša, Šeliga, Štafa Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 32.36 11.00
2 Bílek, Kotyza, Pohlídal, Šebesta Bílek, Kotyza, Pohlídal, Šebesta Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 32.70 9.00
3 Obšil, Obšil, Koryčanský, Šíma Obšil, Obšil, Koryčanský, Šíma AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 33.41 8.00
4 Bulíček, Chaloupka, Mikeska, Ševčík Bulíček, Chaloupka, Mikeska, Ševčík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 33.42 7.00
5 Zeman, Kunovský, Škrob, Zatloukal Zeman, Kunovský, Škrob, Zatloukal AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 33.61 6.00
6 Bakala, Krejčí, Kvíčala, Ulman Bakala, Krejčí, Kvíčala, Ulman Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 33.72 5.00
7 Krůza, Stejskal, Grégr, Dvoriak Krůza, Stejskal, Grégr, Dvoriak TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 34.39 4.00
8 Koláček, Milar, Rozehnal, Faltýnek Koláček, Milar, Rozehnal, Faltýnek Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.66 3.00
9 Binar, Štencel, Neudörfler, Warisch Binar, Štencel, Neudörfler, Warisch TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 34.68 2.00
10 Machač, Malíček, Špička, Tomeš Machač, Malíček, Špička, Tomeš Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 34.73 1.00
11 Rusz, Kiša, Doležal, Malohlava Rusz, Kiša, Doležal, Malohlava Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 34.87
12 18 Dobčák, Bartoš, Dedík, Kubíček Dobčák, Bartoš, Dedík, Kubíček BYAC BrnoBYAC Brno 4 35.15
13 5 Haloda, Brigula, Vincker, Urbanec Haloda, Brigula, Vincker, Urbanec TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.32
14 Pavlíček, Stacke, Šmýd, Vítek Pavlíček, Stacke, Šmýd, Vítek TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 36.48
15 10 Beneš, Gelnar, Goron, To Beneš, Gelnar, Goron, To Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 36.50
16 Augustin, Nečas, Neužil, Dědek Augustin, Nečas, Neužil, Dědek BYAC BrnoBYAC Brno 4 36.54
17 Popek, Soják, Šíma, Veselý Popek, Soják, Šíma, Veselý BYAC BrnoBYAC Brno 3 37.45
18 Daněk, Balšán, Ivánek, Hofman Daněk, Balšán, Ivánek, Hofman Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 41.27
Gašman, Hlavička, Holek, Piecha Gašman, Hlavička, Holek, Piecha SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Sýkorová, Berková, Žandová, Vepřeková Sýkorová, Berková, Žandová, Vepřeková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 32.25 11.00
2 Dvořáková, Stratilová, Špitová, Utěšená Dvořáková, Stratilová, Špitová, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 32.79 9.00
3 Juřicová, Blažková, Manová, Žůrková Juřicová, Blažková, Manová, Žůrková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.63 8.00
4 Udvarosová, Mošťková, Maierová, Juráková Udvarosová, Mošťková, Maierová, Juráková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 33.64 7.00
5 Pavlištíková, Mertová, Zádrapová, Kron Pavlištíková, Mertová, Zádrapová, Kron SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 35.01
6 Pohlová, Letochová, Dohnálková, Skálová Pohlová, Letochová, Dohnálková, Skálová JAC BrnoJAC Brno 1 35.47
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brožová, Dobešová, Fialová, Osobová Brožová, Dobešová, Fialová, Osobová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 34.28 5.00
2 Ivancová, Kernová, Pavlíčková, Steuerová Ivancová, Kernová, Pavlíčková, Steuerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 34.82 2.00
3 Škrabalová, Vlachynská, Hüsková, Tabery Škrabalová, Vlachynská, Hüsková, Tabery AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 34.89
4 Václavková, Hamříková, Cecavová, Kopečná Václavková, Hamříková, Cecavová, Kopečná Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 34.98
5 Hrubanová, Kvíčalová, Vaňáková, Chytilová Hrubanová, Kvíčalová, Vaňáková, Chytilová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 35.22
Janišová, Viznerová, Pivodová, Drozdková Janišová, Viznerová, Pivodová, Drozdková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Skokanová, Žváčková, Nesvadbová, Švejkovská Skokanová, Žváčková, Nesvadbová, Švejkovská TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 33.93 6.00
2 Večeřová, Bandurová, Šeděnková, Poláčková Večeřová, Bandurová, Šeděnková, Poláčková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 34.53 4.00
3 Zemanová, Lindnerová, Kalčíková, Vrbová Zemanová, Lindnerová, Kalčíková, Vrbová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 35.68
4 Babincová, Štefánková, Šenkeříková, Kvitová Babincová, Štefánková, Šenkeříková, Kvitová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 35.86
5 Mertová, Nečasová, Bočková, Petrlová Mertová, Nečasová, Bočková, Petrlová JAC BrnoJAC Brno 1 36.19
Ludvíková, Michálková, Michalusová, Paulíčková Ludvíková, Michálková, Michalusová, Paulíčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Topinková, Jedličková, Křešťáková, Střelická Topinková, Jedličková, Křešťáková, Střelická AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 34.74 3.00
2 12 Bradnová, Zajícová, Živníčková, Hudečková Bradnová, Zajícová, Živníčková, Hudečková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 36.39
3 Karská, Sedlářová, Solařová, Menšíková Karská, Sedlářová, Solařová, Menšíková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 37.16
4 13 Heliová, Mlčúchová, Ambruzová, Mullerová Heliová, Mlčúchová, Ambruzová, Mullerová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 37.41
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 4.10.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Janáková, Klimčáková, Mazurová, Míčková Janáková, Klimčáková, Mazurová, Míčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 34.87 1.00
2 10 Curran, Švábenská, Kleisová, Drochytková Curran, Švábenská, Kleisová, Drochytková JAC BrnoJAC Brno 3 36.47
3 Hráčková, Klevetová, Pajchlová, Vítková Hráčková, Klevetová, Pajchlová, Vítková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 37.43
4 Tichá, Chovan, Jakubcová, Fröhlichová Tichá, Chovan, Jakubcová, Fröhlichová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Sýkorová, Berková, Žandová, Vepřeková Sýkorová, Berková, Žandová, Vepřeková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 32.25 11.00
2 Dvořáková, Stratilová, Špitová, Utěšená Dvořáková, Stratilová, Špitová, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 32.79 9.00
3 Juřicová, Blažková, Manová, Žůrková Juřicová, Blažková, Manová, Žůrková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.63 8.00
4 Udvarosová, Mošťková, Maierová, Juráková Udvarosová, Mošťková, Maierová, Juráková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 33.64 7.00
5 Skokanová, Žváčková, Nesvadbová, Švejkovská Skokanová, Žváčková, Nesvadbová, Švejkovská TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 33.93 6.00
6 Brožová, Dobešová, Fialová, Osobová Brožová, Dobešová, Fialová, Osobová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 34.28 5.00
7 Večeřová, Bandurová, Šeděnková, Poláčková Večeřová, Bandurová, Šeděnková, Poláčková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 34.53 4.00
8 Topinková, Jedličková, Křešťáková, Střelická Topinková, Jedličková, Křešťáková, Střelická AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 34.74 3.00
9 Ivancová, Kernová, Pavlíčková, Steuerová Ivancová, Kernová, Pavlíčková, Steuerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 34.82 2.00
10 11 Janáková, Klimčáková, Mazurová, Míčková Janáková, Klimčáková, Mazurová, Míčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 34.87 1.00
11 Škrabalová, Vlachynská, Hüsková, Tabery Škrabalová, Vlachynská, Hüsková, Tabery AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 34.89
12 Václavková, Hamříková, Cecavová, Kopečná Václavková, Hamříková, Cecavová, Kopečná Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 34.98
13 Pavlištíková, Mertová, Zádrapová, Kron Pavlištíková, Mertová, Zádrapová, Kron SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 35.01
14 Hrubanová, Kvíčalová, Vaňáková, Chytilová Hrubanová, Kvíčalová, Vaňáková, Chytilová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 35.22
15 Pohlová, Letochová, Dohnálková, Skálová Pohlová, Letochová, Dohnálková, Skálová JAC BrnoJAC Brno 1 35.47
16 Zemanová, Lindnerová, Kalčíková, Vrbová Zemanová, Lindnerová, Kalčíková, Vrbová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 35.68
17 Babincová, Štefánková, Šenkeříková, Kvitová Babincová, Štefánková, Šenkeříková, Kvitová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 35.86
18 Mertová, Nečasová, Bočková, Petrlová Mertová, Nečasová, Bočková, Petrlová JAC BrnoJAC Brno 1 36.19
19 12 Bradnová, Zajícová, Živníčková, Hudečková Bradnová, Zajícová, Živníčková, Hudečková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 36.39
20 10 Curran, Švábenská, Kleisová, Drochytková Curran, Švábenská, Kleisová, Drochytková JAC BrnoJAC Brno 3 36.47
21 Karská, Sedlářová, Solařová, Menšíková Karská, Sedlářová, Solařová, Menšíková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 37.16
22 13 Heliová, Mlčúchová, Ambruzová, Mullerová Heliová, Mlčúchová, Ambruzová, Mullerová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 37.41
23 Hráčková, Klevetová, Pajchlová, Vítková Hráčková, Klevetová, Pajchlová, Vítková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 37.43
24 Tichá, Chovan, Jakubcová, Fröhlichová Tichá, Chovan, Jakubcová, Fröhlichová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.50
Janišová, Viznerová, Pivodová, Drozdková Janišová, Viznerová, Pivodová, Drozdková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DQ
Ludvíková, Michálková, Michalusová, Paulíčková Ludvíková, Michálková, Michalusová, Paulíčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 4.10.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.171.221.271.321.371.421.471.501.531.561.591.64 Body
MS Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 1 PB 1.59 ----oooooxoxxoxxx
2 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 14 PB 1.56 -oooxoooxoxxoxxoxxx 11.00
3 Petr TrungelPetr Trungel
BYAC BrnoBYAC Brno
07 17 PB 1.50 -oooooxxooxxx 9.00
4 Jan UrbánekJan Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 15 PB 1.50 --ooxooxoxoxxx 8.00
5 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 16 PB 1.42 -oooooxx 7.00
6 Matyáš MelichMatyáš Melich
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 PB 1.37 --oxooxxx 6.00
7 Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 12 PB 1.37 --ooxoxxx 5.00
8 6 Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 5 PB 1.37 oooxxoxxoxxx 4.00
9= 4 Václav StackeVáclav Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 9 PB 1.32 ooxoxoxx 2.50
9= Maxmilián MachačMaxmilián Machač
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 7 PB 1.32 oxooxoxxx 2.50
11 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 13 PB 1.32 oooxxoxxx 1.00
12= Adam HorákAdam Horák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 PB 1.27 oxxooxxx
12= Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 PB 1.27 xoxooxxx
14 Jan DedíkJan Dedík
BYAC BrnoBYAC Brno
07 11 PB 1.27 oxxoxoxxx
15 Jan TančinecJan Tančinec
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2 PB 1.22 xoxoxxx
16 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 4 PB 1.22 oxxoxxx
17 15 Tomáš GoronTomáš Goron
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 PB 1.17 xoxxx
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 4.10.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.191.241.291.341.391.441.471.501.53 Body
1 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 29 PB 1.50 --ooooxoxxoxx 11.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 24 PB 1.47 ooooooxoxxx 9.00
3 Emma KronEmma Kron
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 22 PB 1.44 oooooxoxxx 8.00
4 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 27 PB 1.44 --ooxoxxoxxx 7.00
5 Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 21 PB 1.39 ooooxoxxx 6.00
6 Jana MichalusováJana Michalusová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 26 PB 1.39 -ooxoxxoxxx 5.00
7 Marcela JanišováMarcela Janišová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 25 PB 1.39 -oxoxxoxxoxxx 4.00
8 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 18 PB 1.34 ooooxxx 3.00
9= Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 20 PB 1.34 ooxooxxx 1.00
9= Katrina HlavováKatrina Hlavová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 8 PB 1.34 ooxooxxx</