Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva

Blansko (4. 10. 2020)
skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 4.10.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 1.56 11.00
3 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno PB 1.50 9.00
skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 4.10.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno PB 1.50 11.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... PB 1.47 9.00
3 Emma KronEmma Kron 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 1.44 8.00
skok daleký - Ml. žáci (neděle, 4.10.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.26 11.00
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 5.17 9.00
skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 4.10.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 4.80 11.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.72 9.00
3 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4.67 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 4.10.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.71 11.00
2 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.57 9.00
3 Viktorie JurčováViktorie Jurčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.80 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 4.10.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 11.62 11.00
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.46 9.00
3 Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.05 8.00
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 4.10.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 38.15 11.00
2 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 31.15 9.00
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 30.30 8.00
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (neděle, 4.10.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno PB 44.80 11.00
2 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 37.04 9.00
3 4 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35.73 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 4.10.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 70.57 11.00
2 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 66.75 9.00
3 Martin HammondMartin Hammond 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 62.78 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 4.10.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 52.34 11.00
2 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 52.08 9.00
3 Viktorie JurčováViktorie Jurčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 51.38 8.00