Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva

Blansko (4. 10. 2020)

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 4.10.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 29 PB 38.15 0.0 11.00
2 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 30 31.15 0.0 9.00
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 28 30.30 0.0 8.00
4 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 25 27.89 0.0 7.00
5 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 26 27.87 0.0 6.00
6 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 PB 27.65 0.0 5.00
7 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 24 27.00 0.0 4.00
8 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 20 26.98 0.0 3.00
9 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 14 PB 25.08 0.0 2.00
10 Lucie JuřicováLucie Juřicová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 27 25.03 0.0 1.00
11 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 13 PB 24.83 0.0
12 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 21 24.71 0.0
13 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 10 PB 23.64 0.0
14 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 23 22.87 0.0
15 9 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 PB 22.54 0.0
16 Barbora BlažkováBarbora Blažková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 19 21.95 0.0
17 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 PB 21.83 0.0
18 Silvie MachátováSilvie Machátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 15 20.79 0.0
19 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 22 20.66 0.0
20 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 16 20.43 0.0
21 Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 18 18.82 0.0
22 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 PB 18.26 0.0
23 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 11 17.58 0.0
24 Karin RampulováKarin Rampulová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 6 15.50 0.0
25 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 15.48 0.0
26 Alžběta PlacháAlžběta Plachá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 5 15.33 0.0
27 Viktorie MannováViktorie Mannová
JAC BrnoJAC Brno
08 2 PB 14.11 0.0
28 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
JAC BrnoJAC Brno
07 1 SB 13.77 0.0
29 Magdalena LetochováMagdalena Letochová
JAC BrnoJAC Brno
07 4 13.14 0.0
30 Barbora KlementováBarbora Klementová
JAC BrnoJAC Brno
08 3 12.22 0.0
Celkem 30 závodníků