Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva

Blansko (4. 10. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.10.2020 - 10:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.03
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.08
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.10
4 Albert ŠkrobAlbert Škrob 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 08.25
5 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 08.29
6 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.38
7 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.39
8 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.10.2020 - 10:35) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.48
2 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.51
3 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.64
4 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.83
5 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.89
7 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.96
8 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 09.18
6 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.10.2020 - 10:35) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 SB 08.83
2 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 08.87
3 Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 09.15
4 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.16
5 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.22
6 Maxmilián MachačMaxmilián Machač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.25
MS Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 8 09.46
Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 4.10.2020 - 10:35) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 09.26
2 Martin LeitgebMartin Leitgeb 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 09.40
3 Matyáš HanusMatyáš Hanus 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 09.46
4 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.75
5 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.78
6 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 7 09.94
16 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 4.10.2020 - 10:35) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.50
2 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 09.65
3 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 09.66
4 20 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.78
5 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.90
6 11 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.07
7 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 10.22
8 Petr DaněkPetr Daněk 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 10.76
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.03
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.08
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.10
4 Albert ŠkrobAlbert Škrob 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 08.25
5 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 08.29
6 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.38
7 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.39
8 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.48
9 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.51
10 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.64
11 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.70
12 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.83
12 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 SB 08.83
14 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 08.87
15 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.89
16 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.91
17 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.96
18 Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 09.15
19 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.16
20 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 09.18
21 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.22
22 Maxmilián MachačMaxmilián Machač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.25
23 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 09.26
24 Martin LeitgebMartin Leitgeb 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 09.40
25 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 8 09.46
25 Matyáš HanusMatyáš Hanus 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 09.46
27 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.50
28 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 09.65
29 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 09.66
30 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.75
31 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.78
31 20 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.78
33 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.90
34 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 7 09.94
35 11 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.07
36 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 10.22
37 Petr DaněkPetr Daněk 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 10.76
Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
16 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.10.2020 - 12:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 SB 07.99 11.00
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 08.07 9.00
3 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.09 8.00
4 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 SB 08.13 7.00
5 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 08.28 6.00
6 Albert ŠkrobAlbert Škrob 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.45 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.10.2020 - 12:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 08.33 4.00
2 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 08.44 3.00
3 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 08.46 2.00
4 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.52 1.00
5 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 SB 08.70
6 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 SB 08.75
7 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.77
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 4.10.2020 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 08.34 11.00
2 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.37 9.00
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 08.40 8.00
4 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.43 7.00
5 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.45 6.00
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 08.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.10.2020 - 12:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 08.63 4.00
2 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.67 3.00
3 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.72 2.00
4 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.76 1.00
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.78
6 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.82
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.25
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.38
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.42
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.46
5 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.58
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.61
7 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 08.63
8 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.63
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.75
3 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.75
4 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
5 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.81
6 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.81
7 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.82
8 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 08.87
2 Jana MichalusováJana Michalusová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.93
3 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.99
4 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.01
5 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.18
6 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.32
7 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.49
Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 09.08
2 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 09.12
3 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 09.14
4 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.20
5 1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 09.21
6 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.24
7 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.47
8 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.20
2 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.29
3 Barbora HüskováBarbora Hüsková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.45
4 Karolína KřešťákováKarolína Křešťáková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.47
5 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.53
6 6 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.57
7 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 7 09.59
8 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 09.29
2 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 09.35
3 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 09.38
4 Dominika LudvíkováDominika Ludvíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 09.44
5 13 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.61
6 Veronika VítkováVeronika Vítková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.67
7 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 5 09.68
8 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FröhlichováNatálie Fröhlichová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.45
2 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 09.47
3 1 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.52
4 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.70
5 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.74
6 Eliška HráčkováEliška Hráčková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.81
7 12 Karolína MlčúchováKarolína Mlčúchová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.90
8 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 4.10.2020 - 10:55) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 10.03
2 Amálie KlevetováAmálie Klevetová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.07
3 Simona PotykováSimona Potyková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 10.14
4 Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno 6 10.23
5 Tereza TicháTereza Tichá 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 10.28
6 Simova LauterbachováSimova Lauterbachová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 10.29
9 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.25
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.38
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.42
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.46
5 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.58
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.61
7 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 08.63
7 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.63
9 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.66
10 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.75
10 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.75
12 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
13 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.81
13 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.81
15 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.82
16 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 08.87
17 Jana MichalusováJana Michalusová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.93
18 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.99
19 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.01
20 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.02
21 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 09.08
22 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 09.12
23 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 09.14
24 Michaela OsobováMichaela Osobová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.18
25 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.20
25 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.20
27 1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 09.21
28 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.24
29 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.29
29 Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 09.29
31 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.32
32 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 09.35
33 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 09.38
34 Dominika LudvíkováDominika Ludvíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 09.44
35 Barbora HüskováBarbora Hüsková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.45
35 Natálie FröhlichováNatálie Fröhlichová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.45
37 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.47
37 Karolína KřešťákováKarolína Křešťáková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.47
37 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 09.47
40 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.49
41 1 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.52
42 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.53
43 6 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.57
44 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.59
44 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 7 09.59
46 13 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.61
47 Veronika VítkováVeronika Vítková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.67
48 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 5 09.68
49 Anežka CecavováAnežka Cecavová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.70
50 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.73
51 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.74
52 Eliška HráčkováEliška Hráčková 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.81
53 12 Karolína MlčúchováKarolína Mlčúchová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.90
54 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 10.03
55 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.07
55 Amálie KlevetováAmálie Klevetová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.07
57 Simona PotykováSimona Potyková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 10.14
58 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.16
59 Sára SedláčkováSára Sedláčková 09 JAC BrnoJAC Brno 6 10.23
60 Tereza TicháTereza Tichá 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 10.28
61 Simova LauterbachováSimova Lauterbachová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 10.29
Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNS
9 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS