Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody Cheb

Cheb (16. 5. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 16.5.2020 - 14:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 07.19
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.48
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.70
4 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.97
5 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.19
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 07.66
2 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 08.06
3 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.35
4 Roman RehakRoman Rehak 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.40
5 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.47
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.5.2020 - 10:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 07.74
2 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.83
3 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.94
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.03
5 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.04
6 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.88
2 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.28
3 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.43
4 Petr HolečekPetr Holeček 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.64
5 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.78
6 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 16.5.2020 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 08.70
2 15 Kašpar KučeraKašpar Kučera 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 08.83
3 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.88
4 10 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.11
5 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.58
6 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.78
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 16.5.2020 - 14:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.36
2 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 08.38
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.43
4 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.56
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.61
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 14:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.46
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.69
3 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.72
4 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.96
5 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.01
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.5.2020 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.15
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.31
3 10 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 08.55
4 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.63
5 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.67
6 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.74
7 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.11
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 10:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.31
2 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.86
3 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.97
4 12 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.08
5 11 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 09.09
6 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.10
7 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.33
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 16.5.2020 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.00
2 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.12
3 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.30
4 14 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.36
5 Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 09.41
6 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.46
7 Jůlie DrahošováJůlie Drahošová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 09.86
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 16.5.2020 - 10:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 08.93
2 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.37
3 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.58
4 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 10.00
5 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.01
6 Natálie FišerováNatálie Fišerová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.34
7 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10.63
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 16.5.2020 - 10:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.30
2 Maria DivkovičMaria Divkovič 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.30
3 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.49
4 Adéla PodzimkováAdéla Podzimková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.63
5 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.85
6 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.07
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 16.5.2020 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.03
2 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 09.11
3 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.23
4 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.31
5 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.96
6 Nikola SüčováNikola Süčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.82
Celkem 6 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 16.5.2020 - 16:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 16.80
2 7 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 17.87
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 17.90
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 18.00
5 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 18.23
6 10 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.48
7 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 18.81
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 16:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 18.10
2 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 19.55
3 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 20.10
4 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 20.20
5 12 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 20.32
6 Roman RehakRoman Rehak 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 20.35
7 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 20.40
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.5.2020 - 12:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 18.76
2 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.91
3 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.67
4 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.85
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 20.10
6 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 20.40
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 12:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 21.04
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.73
3 12 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.87
4 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 23.35
5 Petr HolečekPetr Holeček 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 23.59
6 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 23.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 16.5.2020 - 12:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 21.65
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 22.39
3 10 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 22.76
4 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 24.93
5 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 26.41
Celkem 5 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 16.5.2020 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 19.97
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.05
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 20.11
4 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.25
5 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 20.38
6 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 20.89
7 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.14
8 5 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 21.37
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 16:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 20.07
2 15 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 20.89
3 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 21.21
4 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.79
5 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.91
6 13 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 23.35
7 12 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.73
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.5.2020 - 12:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.40
2 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.54
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 21.86
4 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 22.35
5 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 12:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.11
2 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 22.31
3 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 22.37
4 12 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 22.83
5 Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 22.94
6 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 16.5.2020 - 12:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 20.35
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.04
3 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 22.30
4 Maria DivkovičMaria Divkovič 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 22.72
5 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 24.46
6 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 25.05
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 16.5.2020 - 12:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.48
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 20.28
3 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 23.61
4 Jůlie DrahošováJůlie Drahošová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.91
5 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 24.38
6 Nikola SüčováNikola Süčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 26.91
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 16.5.2020 - 12:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 19.55
2 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 22.48
3 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 23.02
4 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.52
5 Natálie FišerováNatálie Fišerová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.80
6 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 25.26
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 16.5.2020 - 12:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 23.02
2 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 23.64
3 Tereza Anna LintemerováTereza Anna Lintemerová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 24.46
4 Adéla PodzimkováAdéla Podzimková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 24.70
5 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 25.16
6 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 25.92
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži

(so, 16.5.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 37.70
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 37.81
3 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 38.47
4 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 40.94
5 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 43.27
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci

(so, 16.5.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 38.55
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 43.98
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 45.24
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 45.59
5 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 46.11
6 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 46.52
7 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 58.19
Celkem 7 závodníků

300 m - Ženy

(so, 16.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 42.06
2 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 42.87
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.02
4 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 44.36
5 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 48.37
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.5.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 47.42
2 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 47.89
3 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 49.44
4 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 54.26
5 Adéla PodzimkováAdéla Podzimková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 55.03
6 Natálie FišerováNatálie Fišerová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 56.10
7 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 57.83
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 50.36
2 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 50.84
3 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 51.92
4 Tereza Anna LintemerováTereza Anna Lintemerová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 52.88
5 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 56.99
6 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 57.98
7 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 59.28
Celkem 7 závodníků

500 m - Muži

(so, 16.5.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:07.21
2 13 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1:08.79
3 10 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:09.90
4 19 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:10.81
5 4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:12.78
6 15 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:13.86
7 5 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:16.18
8 14 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:16.99
9 11 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:17.74
10 12 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:19.86
Celkem 10 závodníků

500 m - Žáci

(so, 16.5.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:29.53
2 14 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:39.07
3 12 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:39.26
4 11 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1:39.27
5 15 Kašpar KučeraKašpar Kučera 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1:40.36
6 10 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1:40.72
Celkem 6 závodníků

500 m - Ženy

(so, 16.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 10 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:19.61
2 5 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1:21.42
3 4 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:22.45
4 15 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:22.46
5 14 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:23.23
6 11 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:24.53
7 12 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:36.46
8 13 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:36.88
Celkem 8 závodníků

500 m - Žákyně

(so, 16.5.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 10 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:30.17
2 12 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1:30.75
3 11 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1:35.25
4 14 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:36.75
5 15 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:40.02
Celkem 5 závodníků