Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Čokoládová tretra 2020

Vsetín (29. 8. 2020)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 527 David MonzoniDavid Monzoni 15 Carnago Carnago 2 15.55
2 595 Viktor PinďákViktor Pinďák 15 Vsetín Vsetín 3 15.77
3 518 Alex TomanovicsAlex Tomanovics 15 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 4 18.00
4 2951 Tobiáš MinaříkTobiáš Minařík 16 Vsetín Vsetín 1 18.59
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 598 Tadeáš HermanTadeáš Herman 15 Mš Teddy Bear s.r.o., Vsetín Mš Teddy Bear s.r.o., Vsetín 4 14.10
2 2934 Vilém ČaňoVilém Čaňo 15 Zašová Zašová 2 14.20
3 2942 Metoděj DavídekMetoděj Davídek 15 ZŠ a MŠ Lhota u Vsetína, P.O. ZŠ a MŠ Lhota u Vsetína, P.O. 3 14.43
4 608 Milan ČablíkMilan Čablík 16 Školka Luh Školka Luh 1 29.21
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 29.8.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 621 Mikuláš KozelskýMikuláš Kozelský 15 SG Valašské Meziříčí SG Valašské Meziříčí 2 14.80
2 523 Nikolas PečivaNikolas Pečiva 15 SK Zašová 1926 SK Zašová 1926 4 16.88
3 544 Jakub EsteřákJakub Esteřák 16 Školka Trávníky - Vsetín Školka Trávníky - Vsetín 1 18.24
4 545 František OndrušFrantišek Ondruš 15 Vsetín MŠ Luh Vsetín MŠ Luh 3 19.31
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 29.8.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 627 Daniel MolnarDaniel Molnar 15 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 17.26
2 611 Lukáš SrněnskýLukáš Srněnský 16 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 18.46
3 623 Jakub ŠturalaJakub Šturala 16 Vsetín Vsetín 3 37.50
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 598 Tadeáš HermanTadeáš Herman 15 Mš Teddy Bear s.r.o., Vsetín Mš Teddy Bear s.r.o., Vsetín 4 14.10
2 2934 Vilém ČaňoVilém Čaňo 15 Zašová Zašová 2 14.20
3 2942 Metoděj DavídekMetoděj Davídek 15 ZŠ a MŠ Lhota u Vsetína, P.O. ZŠ a MŠ Lhota u Vsetína, P.O. 3 14.43
4 621 Mikuláš KozelskýMikuláš Kozelský 15 SG Valašské Meziříčí SG Valašské Meziříčí 2 14.80
5 527 David MonzoniDavid Monzoni 15 Carnago Carnago 2 15.55
6 595 Viktor PinďákViktor Pinďák 15 Vsetín Vsetín 3 15.77
7 523 Nikolas PečivaNikolas Pečiva 15 SK Zašová 1926 SK Zašová 1926 4 16.88
8 627 Daniel MolnarDaniel Molnar 15 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 17.26
9 518 Alex TomanovicsAlex Tomanovics 15 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 4 18.00
10 544 Jakub EsteřákJakub Esteřák 16 Školka Trávníky - Vsetín Školka Trávníky - Vsetín 1 18.24
11 611 Lukáš SrněnskýLukáš Srněnský 16 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 18.46
12 2951 Tobiáš MinaříkTobiáš Minařík 16 Vsetín Vsetín 1 18.59
13 545 František OndrušFrantišek Ondruš 15 Vsetín MŠ Luh Vsetín MŠ Luh 3 19.31
14 608 Milan ČablíkMilan Čablík 16 Školka Luh Školka Luh 1 29.21
15 623 Jakub ŠturalaJakub Šturala 16 Vsetín Vsetín 3 37.50

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2950 Viktorie KudlíkováViktorie Kudlíková 15 Vsetín Vsetín 3 14.88
2 600 Jarmila SurovcovaJarmila Surovcova 16 Vsetín Vsetín 4 16.00
3 514 Anastasia HorbuliakAnastasia Horbuliak 16 Vsetín Vsetín 2 16.33
4 2960 Julie BartoňkováJulie Bartoňková 16 SG Valmez SG Valmez 1 17.82
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 604 Isabela RichterIsabela Richter 15 MŠ Čechovice - Prostějov MŠ Čechovice - Prostějov 4 15.57
2 2948 Sára KučnáSára Kučná 15 MŠ Vsetín Sychrov MŠ Vsetín Sychrov 2 15.82
3 553 Stella SukupováStella Sukupová 09 MŠ Kostka MŠ Kostka 1 15.88
4 529 Karolína NovákováKarolína Nováková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 17.23
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 29.8.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 540 Gabriela PsotováGabriela Psotová 15 mš horní lideč mš horní lideč 3 13.44
2 2953 Michaela ZbrankováMichaela Zbranková 15 MŠ Nový Hrozenkov, okres Vsetín MŠ Nový Hrozenkov, okres Vs... 4 14.39
3 2945 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 15 MS luh MS luh 2 16.52
4 594 Stella KašováStella Kašová 15 MŠ Rokytnice Vsetín MŠ Rokytnice Vsetín 1 16.70
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 29.8.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2939 Jasmínka MikuškováJasmínka Mikušková 15 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 14.81
2 532 Alžběta OrságováAlžběta Orságová 16 MŠ Vsetín- Luh MŠ Vsetín- Luh 2 15.07
3 536 Sára RužičkováSára Ružičková 15 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 3 16.34
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 29.8.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 614 Patricie HolzmüllerováPatricie Holzmüllerová 19 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 19.20
2 612 Danková VivienDanková Vivien 19 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 3 19.28
3 613 Emilie HolzmüllerováEmilie Holzmüllerová 19 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 19.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 540 Gabriela PsotováGabriela Psotová 15 mš horní lideč mš horní lideč 3 13.44
2 2953 Michaela ZbrankováMichaela Zbranková 15 MŠ Nový Hrozenkov, okres Vsetín MŠ Nový Hrozenkov, okres Vs... 4 14.39
3 2939 Jasmínka MikuškováJasmínka Mikušková 15 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 14.81
4 2950 Viktorie KudlíkováViktorie Kudlíková 15 Vsetín Vsetín 3 14.88
5 532 Alžběta OrságováAlžběta Orságová 16 MŠ Vsetín- Luh MŠ Vsetín- Luh 2 15.07
6 604 Isabela RichterIsabela Richter 15 MŠ Čechovice - Prostějov MŠ Čechovice - Prostějov 4 15.57
7 2948 Sára KučnáSára Kučná 15 MŠ Vsetín Sychrov MŠ Vsetín Sychrov 2 15.82
8 553 Stella SukupováStella Sukupová 09 MŠ Kostka MŠ Kostka 1 15.88
9 600 Jarmila SurovcovaJarmila Surovcova 16 Vsetín Vsetín 4 16.00
10 514 Anastasia HorbuliakAnastasia Horbuliak 16 Vsetín Vsetín 2 16.33
11 536 Sára RužičkováSára Ružičková 15 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 3 16.34
12 2945 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 15 MS luh MS luh 2 16.52
13 594 Stella KašováStella Kašová 15 MŠ Rokytnice Vsetín MŠ Rokytnice Vsetín 1 16.70
14 529 Karolína NovákováKarolína Nováková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 17.23
15 2960 Julie BartoňkováJulie Bartoňková 16 SG Valmez SG Valmez 1 17.82
16 614 Patricie HolzmüllerováPatricie Holzmüllerová 19 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 19.20
17 612 Danková VivienDanková Vivien 19 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 3 19.28
18 613 Emilie HolzmüllerováEmilie Holzmüllerová 19 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 19.38

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 617 Jiří DivínJiří Divín 13 TJ Gumárny Zubří TJ Gumárny Zubří 1 18.46
2 2997 Jan ŠťastnýJan Šťastný 13 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 4 21.06
3 522 Patrik PaládiPatrik Paládi 14 Vsetín Vsetín 3 23.28
4 526 Nikita KukenkoNikita Kukenko 14 Vsetín Vsetín 2 29.26
5 597 Kristián TymrákKristián Tymrák 14 Vsetín Vsetín 5 35.85
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 548 Ondřej MatušůOndřej Matušů 14 SK EDIE TEAM VSETÍN SK EDIE TEAM VSETÍN 5 21.88
2 515 Ilia HorbuliakIlia Horbuliak 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 22.07
3 2957 Ondřej HrdinaOndřej Hrdina 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 22.20
4 629 Tomáš KračmarTomáš Kračmar 13 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 4 22.40
5 609 Richard ČablíkRichard Čablík 14 Školka Luh Školka Luh 1 23.07
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 29.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2963 Miroslav KajšMiroslav Kajš 14 ZŠ Hošťálková, okres Vsetín ZŠ Hošťálková, okres Vsetín 3 21.08
2 607 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 MŠ. Rokytnice- Vsetín MŠ. Rokytnice- Vsetín 4 21.42
3 2952 Lukáš ZbranekLukáš Zbranek 13 ZŠ Nový Hrozenkov, okres Vsetín ZŠ Nový Hrozenkov, okres Vs... 5 22.44
4 551 Antonín KonečnýAntonín Konečný 14 MŠ Kostka MŠ Kostka 1 23.31
5 602 Jakub EliášekJakub Eliášek 13 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 23.58
6 538 Jan DavídekJan Davídek 14 Valachiarun.cz Valachiarun.cz 1 26.37
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 617 Jiří DivínJiří Divín 13 TJ Gumárny Zubří TJ Gumárny Zubří 1 18.46
2 2997 Jan ŠťastnýJan Šťastný 13 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 4 21.06
3 2963 Miroslav KajšMiroslav Kajš 14 ZŠ Hošťálková, okres Vsetín ZŠ Hošťálková, okres Vsetín 3 21.08
4 607 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 MŠ. Rokytnice- Vsetín MŠ. Rokytnice- Vsetín 4 21.42
5 548 Ondřej MatušůOndřej Matušů 14 SK EDIE TEAM VSETÍN SK EDIE TEAM VSETÍN 5 21.88
6 515 Ilia HorbuliakIlia Horbuliak 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 22.07
7 2957 Ondřej HrdinaOndřej Hrdina 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 22.20
8 629 Tomáš KračmarTomáš Kračmar 13 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 4 22.40
9 2952 Lukáš ZbranekLukáš Zbranek 13 ZŠ Nový Hrozenkov, okres Vsetín ZŠ Nový Hrozenkov, okres Vs... 5 22.44
10 609 Richard ČablíkRichard Čablík 14 Školka Luh Školka Luh 1 23.07
11 522 Patrik PaládiPatrik Paládi 14 Vsetín Vsetín 3 23.28
12 551 Antonín KonečnýAntonín Konečný 14 MŠ Kostka MŠ Kostka 1 23.31
13 602 Jakub EliášekJakub Eliášek 13 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 23.58
14 538 Jan DavídekJan Davídek 14 Valachiarun.cz Valachiarun.cz 1 26.37
15 526 Nikita KukenkoNikita Kukenko 14 Vsetín Vsetín 2 29.26
16 597 Kristián TymrákKristián Tymrák 14 Vsetín Vsetín 5 35.85

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2935 Elen ČaňováElen Čaňová 13 ZŠ Zašová, okres Vsetín ZŠ Zašová, okres Vsetín 1 20.61
2 605 Nela RichterNela Richter 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 20.79
3 525 Klára KubišováKlára Kubišová 14 ZŠ INTEGRA Vsetín (od 1. 9. 2020) ZŠ INTEGRA Vsetín (od 1. 9.... 3 26.82
4 549 Gabriela KováčováGabriela Kováčová 14 MŠ Jasenka MŠ Jasenka 2 27.61
5 624 Sofie ŠafaříkováSofie Šafaříková 14 Mš ohrada Mš ohrada 5 29.04
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2954 Silvie ŠimákováSilvie Šimáková 13 Karolinka Karolinka 5 18.30
2 626 Viktoria MolnarováViktoria Molnarová 13 AK Olomouc AK Olomouc 3 23.77
3 2937 Kristyna PetrujovaKristyna Petrujova 13 ZŠ Brumov - Bylnice, okres Zlín ZŠ Brumov - Bylnice, okres ... 4 24.59
4 546 Karinka BuksováKarinka Buksová 14 ZŠ a MŠ Kobylnice, P.O. ZŠ a MŠ Kobylnice, P.O. 1 25.67
5 2943 Sofie KomjatovaSofie Komjatova 14 Vsetin Vsetin 2 26.46
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 29.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 531 Kristýna ValováKristýna Valová 13 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 4 22.19
2 550 Barbora StrakošováBarbora Strakošová 14 Bystřička Bystřička 3 22.88
3 620 Tamara GabrielováTamara Gabrielová 14 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 27.05
4 619 Gabriela JančinováGabriela Jančinová 14 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 29.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2954 Silvie ŠimákováSilvie Šimáková 13 Karolinka Karolinka 5 18.30
2 2935 Elen ČaňováElen Čaňová 13 ZŠ Zašová, okres Vsetín ZŠ Zašová, okres Vsetín 1 20.61
3 605 Nela RichterNela Richter 13 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov ZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 20.79
4 531 Kristýna ValováKristýna Valová 13 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 4 22.19
5 550 Barbora StrakošováBarbora Strakošová 14 Bystřička Bystřička 3 22.88
6 626 Viktoria MolnarováViktoria Molnarová 13 AK Olomouc AK Olomouc 3 23.77
7 2937 Kristyna PetrujovaKristyna Petrujova 13 ZŠ Brumov - Bylnice, okres Zlín ZŠ Brumov - Bylnice, okres ... 4 24.59
8 546 Karinka BuksováKarinka Buksová 14 ZŠ a MŠ Kobylnice, P.O. ZŠ a MŠ Kobylnice, P.O. 1 25.67
9 2943 Sofie KomjatovaSofie Komjatova 14 Vsetin Vsetin 2 26.46
10 525 Klára KubišováKlára Kubišová 14 ZŠ INTEGRA Vsetín (od 1. 9. 2020) ZŠ INTEGRA Vsetín (od 1. 9.... 3 26.82
11 620 Tamara GabrielováTamara Gabrielová 14 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 27.05
12 549 Gabriela KováčováGabriela Kováčová 14 MŠ Jasenka MŠ Jasenka 2 27.61
13 624 Sofie ŠafaříkováSofie Šafaříková 14 Mš ohrada Mš ohrada 5 29.04
14 619 Gabriela JančinováGabriela Jančinová 14 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 29.16

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 616 Lukáš VolnýLukáš Volný 11 ZŠ Zubří / TJ Gumárny Zubří ZŠ Zubří / TJ Gumárny Zubří 6 36.85
2 559 Matěj JanoušekMatěj Janoušek 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 36.96
3 512 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 Janová Janová 4 37.72
4 517 Richard TomanovicsRichard Tomanovics 12 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 5 42.28
5 516 Timofii HorbuliakTimofii Horbuliak 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 43.86
6 2967 Martin PilkoMartin Pilko 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 50.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 555 Matyáš VašutMatyáš Vašut 12 Horní Bečva Horní Bečva 6 37.08
2 615 Jakub MikulecJakub Mikulec 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 40.37
3 562 Maxim GergelaMaxim Gergela 11 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O. ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 1 41.20
4 618 Vojtěch JančinaVojtěch Jančina 12 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 41.22
5 2970 Robin PolčákRobin Polčák 11 FC Vsetín FC Vsetín 7 46.66
6 596 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 Vsetín Vsetín 5 50.76
7 534 Pavel PetrujPavel Petruj 12 ZŠ Brumov - Bylnice, okres Zlín ZŠ Brumov - Bylnice, okres ... 4 54.55
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 616 Lukáš VolnýLukáš Volný 11 ZŠ Zubří / TJ Gumárny Zubří ZŠ Zubří / TJ Gumárny Zubří 6 36.85
2 559 Matěj JanoušekMatěj Janoušek 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 36.96
3 555 Matyáš VašutMatyáš Vašut 12 Horní Bečva Horní Bečva 6 37.08
4 512 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 Janová Janová 4 37.72
5 615 Jakub MikulecJakub Mikulec 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 40.37
6 562 Maxim GergelaMaxim Gergela 11 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O. ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 1 41.20
7 618 Vojtěch JančinaVojtěch Jančina 12 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 41.22
8 517 Richard TomanovicsRichard Tomanovics 12 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 5 42.28
9 516 Timofii HorbuliakTimofii Horbuliak 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 43.86
10 2970 Robin PolčákRobin Polčák 11 FC Vsetín FC Vsetín 7 46.66
11 2967 Martin PilkoMartin Pilko 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 50.65
12 596 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 Vsetín Vsetín 5 50.76
13 534 Pavel PetrujPavel Petruj 12 ZŠ Brumov - Bylnice, okres Zlín ZŠ Brumov - Bylnice, okres ... 4 54.55

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 610 Rozálie DavídkováRozálie Davídková 12 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 41.70
2 2961 Kateřina AdámkováKateřina Adámková 11 SG Valmez SG Valmez 1 43.12
3 2962 Johana LukášováJohana Lukášová 11 SG Valmez SG Valmez 5 43.75
4 2941 Laura MácováLaura Mácová 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 6 47.02
5 539 Karolína DavídkováKarolína Davídková 12 Valachiarun.cz Valachiarun.cz 3 50.97
6 2947 Nikol KučnáNikol Kučná 12 ZŠ Vsetín Sychrov ZŠ Vsetín Sychrov 4 55.53
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2959 Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 ZŠ Luh,Vsetín ZŠ Luh,Vsetín 1 38.38
2 556 Amélie OndráčkováAmélie Ondráčková 12 AK Líbeznice AK Líbeznice 3 40.31
3 552 Kristyna ŠeráKristyna Šerá 11 ZS Ohrada ZS Ohrada 6 41.58
4 622 Ema KozelskáEma Kozelská 12 SG Valašské Meziříčí SG Valašské Meziříčí 2 42.69
5 541 Eliška PsotováEliška Psotová 11 ZŠ Horní Lideč, okres Vsetín ZŠ Horní Lideč, okres Vsetín 5 44.63
6 593 Zuzana PisklákováZuzana Piskláková 11 Atletický klub Elim Atletický klub Elim 4 48.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2959 Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 ZŠ Luh,Vsetín ZŠ Luh,Vsetín 1 38.38
2 556 Amélie OndráčkováAmélie Ondráčková 12 AK Líbeznice AK Líbeznice 3 40.31
3 552 Kristyna ŠeráKristyna Šerá 11 ZS Ohrada ZS Ohrada 6 41.58
4 610 Rozálie DavídkováRozálie Davídková 12 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 41.70
5 622 Ema KozelskáEma Kozelská 12 SG Valašské Meziříčí SG Valašské Meziříčí 2 42.69
6 2961 Kateřina AdámkováKateřina Adámková 11 SG Valmez SG Valmez 1 43.12
7 2962 Johana LukášováJohana Lukášová 11 SG Valmez SG Valmez 5 43.75
8 541 Eliška PsotováEliška Psotová 11 ZŠ Horní Lideč, okres Vsetín ZŠ Horní Lideč, okres Vsetín 5 44.63
9 2941 Laura MácováLaura Mácová 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 6 47.02
10 593 Zuzana PisklákováZuzana Piskláková 11 Atletický klub Elim Atletický klub Elim 4 48.85
11 539 Karolína DavídkováKarolína Davídková 12 Valachiarun.cz Valachiarun.cz 3 50.97
12 2947 Nikol KučnáNikol Kučná 12 ZŠ Vsetín Sychrov ZŠ Vsetín Sychrov 4 55.53

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 628 Šimon FusekŠimon Fusek 09 Valašská Bystřice Valašská Bystřice 2 55.47
2 543 Jan StanislavJan Stanislav 09 Elim Vsetín Elim Vsetín 6 57.19
3 606 Ondřej GattermayerOndřej Gattermayer 10 ZŠ Luh ZŠ Luh 3 58.19
4 2971 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 AK Olomouc AK Olomouc 5 58.59
5 2936 Daniel ČechDaniel Čech 09 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 58.66
6 625 Dominik MolnarDominik Molnar 10 AK Olomouc AK Olomouc 4 69.99
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2964 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 55.84
2 561 Filip HrňaFilip Hrňa 10 Elim Vsetín Elim Vsetín 2 59.49
3 2746 Štěpán FusekŠtěpán Fusek 09 Valašska Bystřice Valašska Bystřice 1 67.21
4 2968 Daniel StrakošDaniel Strakoš 10 Bystřička Bystřička 4 70.18
5 547 Matyáš ŽigaMatyáš Žiga 10 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 5 149.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 547 Matyáš ŽigaMatyáš Žiga 10 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 5 149.78
2 628 Šimon FusekŠimon Fusek 09 Valašská Bystřice Valašská Bystřice 2 55.47
3 2964 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 55.84
4 543 Jan StanislavJan Stanislav 09 Elim Vsetín Elim Vsetín 6 57.19
5 606 Ondřej GattermayerOndřej Gattermayer 10 ZŠ Luh ZŠ Luh 3 58.19
6 2971 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 AK Olomouc AK Olomouc 5 58.59
7 2936 Daniel ČechDaniel Čech 09 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 58.66
8 561 Filip HrňaFilip Hrňa 10 Elim Vsetín Elim Vsetín 2 59.49
9 2746 Štěpán FusekŠtěpán Fusek 09 Valašska Bystřice Valašska Bystřice 1 67.21
10 625 Dominik MolnarDominik Molnar 10 AK Olomouc AK Olomouc 4 69.99
11 2968 Daniel StrakošDaniel Strakoš 10 Bystřička Bystřička 4 70.18

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 560 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2 56.80
2 519 Hana JuřičkováHana Juřičková 10 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 Elim ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 Elim 1 66.44
3 542 Kateřina PsotováKateřina Psotová 09 ZŠ Horní Lideč, okres Vsetín ZŠ Horní Lideč, okres Vsetín 5 67.32
4 2938 Veronika PetrujovaVeronika Petrujova 10 ZŠ Brumov - Bylnice, okres Zlín ZŠ Brumov - Bylnice, okres ... 3 70.75
5 2966 Adéla PilkoAdéla Pilko 10 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 71.42
6 2998 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 10 ZŠ Vsetín- Sychrov ZŠ Vsetín- Sychrov 6 72.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 554 Stella SukupováStella Sukupová 09 AK Zlín AK Zlín 7 56.58
2 2969 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 10 ZŠ Ohrada, Vsetín ZŠ Ohrada, Vsetín 2 56.63
3 2965 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 6 58.43
4 557 Eliška GieckováEliška Giecková 10 AK Bohumín AK Bohumín 1 59.80
5 558 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 10 AK Bohumín AK Bohumín 4 65.43
6 2996 Eliška KračmarováEliška Kračmarová 10 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 79.10
7 2999 Kristýna KadlecováKristýna Kadlecová 09 MŠ Vsetín Sychrov MŠ Vsetín Sychrov 3 102.88
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2999 Kristýna KadlecováKristýna Kadlecová 09 MŠ Vsetín Sychrov MŠ Vsetín Sychrov 3 102.88
2 554 Stella SukupováStella Sukupová 09 AK Zlín AK Zlín 7 56.58
3 2969 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 10 ZŠ Ohrada, Vsetín ZŠ Ohrada, Vsetín 2 56.63
4 560 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2 56.80
5 2965 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 6 58.43
6 557 Eliška GieckováEliška Giecková 10 AK Bohumín AK Bohumín 1 59.80
7 558 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 10 AK Bohumín AK Bohumín 4 65.43
8 519 Hana JuřičkováHana Juřičková 10 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 Elim ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 Elim 1 66.44
9 542 Kateřina PsotováKateřina Psotová 09 ZŠ Horní Lideč, okres Vsetín ZŠ Horní Lideč, okres Vsetín 5 67.32
10 2938 Veronika PetrujovaVeronika Petrujova 10 ZŠ Brumov - Bylnice, okres Zlín ZŠ Brumov - Bylnice, okres ... 3 70.75
11 2966 Adéla PilkoAdéla Pilko 10 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 71.42
12 2998 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 10 ZŠ Vsetín- Sychrov ZŠ Vsetín- Sychrov 6 72.94
13 2996 Eliška KračmarováEliška Kračmarová 10 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 79.10

hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 2971 Tomáš MolnarTomáš Molnar
AK Olomouc AK Olomouc
09 PB 40.30 40.300.00.040.300.00.00.0
2 2964 Filip SotonaFilip Sotona
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
09 PB 37.80 37.800.00.037.800.00.00.0
3 543 Jan StanislavJan Stanislav
Elim Vsetín Elim Vsetín
09 PB 30.30 30.300.00.030.300.00.00.0
4 625 Dominik MolnarDominik Molnar
AK Olomouc AK Olomouc
10 PB 27.80 27.800.00.027.800.00.00.0
5 628 Šimon FusekŠimon Fusek
Valašská Bystřice Valašská Bystřice
09 PB 23.50 23.500.00.023.500.00.00.0
6 2968 Daniel StrakošDaniel Strakoš
Bystřička Bystřička
10 PB 20.20 20.200.00.020.200.00.00.0
7 2746 Štěpán FusekŠtěpán Fusek
Valašska Bystřice Valašska Bystřice
09 PB 16.70 16.700.00.016.700.00.00.0
8 606 Ondřej GattermayerOndřej Gattermayer
ZŠ Luh ZŠ Luh
10 PB 16.40 16.400.00.016.400.00.00.0
9 561 Filip HrňaFilip Hrňa
Elim Vsetín Elim Vsetín
10 PB 16.00 16.000.00.016.000.00.00.0
Celkem 9 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 554 Stella SukupováStella Sukupová
AK Zlín AK Zlín
09 PB 32.00 32.000.00.032.000.00.00.0
2 558 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová
AK Bohumín AK Bohumín
10 PB 28.60 28.600.00.028.600.00.00.0
3 557 Eliška GieckováEliška Giecková
AK Bohumín AK Bohumín
10 PB 19.80 19.800.00.019.800.00.00.0
4 560 Johana MünsterováJohana Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
10 PB 17.60 17.600.00.017.600.00.00.0
5 2999 Kristýna KadlecováKristýna Kadlecová
MŠ Vsetín Sychrov MŠ Vsetín Sychrov
09 PB 17.50 17.500.00.017.500.00.00.0
6 519 Hana JuřičkováHana Juřičková
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 Elim ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 Elim
10 PB 16.60 16.600.00.016.600.00.00.0
7 2969 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
ZŠ Ohrada, Vsetín ZŠ Ohrada, Vsetín
10 PB 14.30 14.300.00.014.300.00.00.0
8 2998 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ZŠ Vsetín- Sychrov ZŠ Vsetín- Sychrov
10 PB 14.10 14.100.00.014.100.00.00.0
9 2996 Eliška KračmarováEliška Kračmarová
ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436
10 PB 13.00 13.000.00.013.000.00.00.0
10 2966 Adéla PilkoAdéla Pilko
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
10 PB 10.70 10.700.00.010.700.00.00.0
11 542 Kateřina PsotováKateřina Psotová
ZŠ Horní Lideč, okres Vsetín ZŠ Horní Lideč, okres Vsetín
09 PB 08.10 08.100.00.008.100.00.00.0
Celkem 11 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 521 Dominik PaládiDominik Paládi 17 Vsetín Vsetín 4 11.11
2 537 Jakub Nataniel ChrásteckýJakub Nataniel Chrástecký 18 Vsetín Vsetín 1 13.14
3 528 Daniel MonzoniDaniel Monzoni 17 Carnago Carnago 3 18.50
4 2949 Petr KudlíkPetr Kudlík 17 Vsetin Vsetin 2 20.12
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 520 Felix HolzmüllerFelix Holzmüller 17 MŠ na Kopečku, Vsetín MŠ na Kopečku, Vsetín 2 11.05
2 2946 Ondřej KociánOndřej Kocián 17 MS-Luh MS-Luh 3 12.00
3 2933 Antonín ČanoAntonín Čano 18 Zašová Zašová 1 12.92
4 524 Samuel PečivaSamuel Pečiva 18 SK Zašová 1926 SK Zašová 1926 4 15.39
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 29.8.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 601 Jan EliášekJan Eliášek 16 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 09.88
2 2955 Matěj LacnýMatěj Lacný 17 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 3 10.95
3 533 Orság JanekOrság Janek 18 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 14.05
4 511 Ondřej VičíkOndřej Vičík 18 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 4 17.98
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 601 Jan EliášekJan Eliášek 16 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 09.88
2 2955 Matěj LacnýMatěj Lacný 17 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 3 10.95
3 520 Felix HolzmüllerFelix Holzmüller 17 MŠ na Kopečku, Vsetín MŠ na Kopečku, Vsetín 2 11.05
4 521 Dominik PaládiDominik Paládi 17 Vsetín Vsetín 4 11.11
5 2946 Ondřej KociánOndřej Kocián 17 MS-Luh MS-Luh 3 12.00
6 2933 Antonín ČanoAntonín Čano 18 Zašová Zašová 1 12.92
7 537 Jakub Nataniel ChrásteckýJakub Nataniel Chrástecký 18 Vsetín Vsetín 1 13.14
8 533 Orság JanekOrság Janek 18 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 14.05
9 524 Samuel PečivaSamuel Pečiva 18 SK Zašová 1926 SK Zašová 1926 4 15.39
10 511 Ondřej VičíkOndřej Vičík 18 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 4 17.98
11 528 Daniel MonzoniDaniel Monzoni 17 Carnago Carnago 3 18.50
12 2949 Petr KudlíkPetr Kudlík 17 Vsetin Vsetin 2 20.12

30 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2944 Ema KovaříčkováEma Kovaříčková 17 MŠ Vsetín- Luh MŠ Vsetín- Luh 2 10.20
2 2958 Isabella BarvířováIsabella Barvířová 18 Vsetín Vsetín 1 11.40
3 599 Michaela SurovcovaMichaela Surovcova 17 Vsetín Vsetín 4 12.50
4 530 Emma NovákováEmma Nováková 18 MŠ Vsetín Ohrada MŠ Vsetín Ohrada 3 21.82
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 513 Šuráňová VeronikaŠuráňová Veronika 17 Janová Janová 3 14.35
2 2940 Timea MikuškováTimea Mikušková 17 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 14.91
3 603 Sára HermanováSára Hermanová 17 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 19.05
4 2956 Anna LacnáAnna Lacná 19 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 4 24.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2944 Ema KovaříčkováEma Kovaříčková 17 MŠ Vsetín- Luh MŠ Vsetín- Luh 2 10.20
2 2958 Isabella BarvířováIsabella Barvířová 18 Vsetín Vsetín 1 11.40
3 599 Michaela SurovcovaMichaela Surovcova 17 Vsetín Vsetín 4 12.50
4 513 Šuráňová VeronikaŠuráňová Veronika 17 Janová Janová 3 14.35
5 2940 Timea MikuškováTimea Mikušková 17 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 2 14.91
6 603 Sára HermanováSára Hermanová 17 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 1 19.05
7 530 Emma NovákováEmma Nováková 18 MŠ Vsetín Ohrada MŠ Vsetín Ohrada 3 21.82
8 2956 Anna LacnáAnna Lacná 19 AK Elim Vsetín AK Elim Vsetín 4 24.37