Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev dospělých

Jičín (14. 6. 2020)

skok vysoký - Muži

(ne, 14.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
MS Jan PinterJan Pinter
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1 1.75
2 Martin BártaMartin Bárta
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
91 3 1.75 11.00
3 Petr ŠimonPetr Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
96 8 1.70 9.00
4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
76 4 1.65 8.00
5 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
83 6 1.60 7.00
6 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
05 11 1.60 6.00
MS Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 1.55
8 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 10 1.55 5.00
9 Tomáš NovákTomáš Novák
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 9 1.50 4.00
10 Roman JírůRoman Jírů
AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s.
89 5 1.45 3.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Vendula BílkováVendula Bílková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
02 1 1.50 11.00
MS Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 17 1.45
MS Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 1.40
4 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 7 1.40 9.00
5 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 8 1.40 8.00
6 Anna SvobodováAnna Svobodová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 16 1.40 7.00
7= Lenka LandováLenka Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
73 9 1.35 5.00
7= Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 1.35 5.00
7= Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 11 1.35 5.00
10 Eliška JanďurováEliška Janďurová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 13 1.35 3.00
11 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 14 1.35 2.00
12 Kateřina HakenováKateřina Hakenová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 3 1.30 1.00
13 Anika Michelle MlčochováAnika Michelle Mlčochová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
05 10 1.30
14 Tereza KrobováTereza Krobová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
06 12 1.30
15= Tereza ČejkováTereza Čejková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
01 2 1.25
15= Kateřina HavelkováKateřina Havelková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 4 1.25
Kateřina KuhnováKateřina Kuhnová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 15 DNS
Celkem 17 závodníků