3. kolo KPD mladšího žactva – skupina C
Jičín (9. 9. 2020)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 9.9.2020 - 17:15) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš BernýTadeáš Berný | 07 | AC TJ Jičín | 4 | 08.19 | 50.00 | |||||||||||||
2 | Matěj KulíšekMatěj Kulíšek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 08.45 | 49.00 | |||||||||||||
3 | Jakub ŠteigrJakub Šteigr | 07 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.71 | 48.00 | |||||||||||||
4= | Matěj MařasMatěj Mařas | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.83 | 46.50 | |||||||||||||
4= | Tomáš DolejšíTomáš Dolejší | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 08.83 | 46.50 | |||||||||||||
6 | Jan LukšoJan Lukšo | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 6 | 09.16 | 42.50 | |||||||||||||
7 | Matouš VelebaMatouš Veleba | 08 | AC Turnov, z. s. | 1 | 09.35 | 41.00 | |||||||||||||
8 | Filip VaníčekFilip Vaníček | 07 | AC Turnov, z. s. | 8 | 09.37 | 40.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 9.9.2020 - 17:15) official | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DědekJakub Dědek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 08.97 | 45.00 | |||||||||||||
2 | Kryštof ChalupaKryštof Chalupa | 08 | AC Turnov, z. s. | 6 | 09.39 | 39.00 | |||||||||||||
3 | Samuel SpielmannSamuel Spielmann | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 4 | 09.44 | 38.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš VelánMatyáš Velán | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 1 | 09.85 | 30.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán DrbohlavŠtěpán Drbohlav | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 09.90 | 29.00 | |||||||||||||
6 | Jan TomášJan Tomáš | 07 | AC Turnov, z. s. B | 3 | 09.95 | 27.00 | |||||||||||||
7 | Pavel LacinaPavel Lacina | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 7 | 10.02 | 25.00 | |||||||||||||
8 | Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 10.05 | 24.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 9.9.2020 - 17:15) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít JakubecVít Jakubec | 08 | AC TJ Jičín | 2 | 09.46 | 37.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch KutekVojtěch Kutek | 09 | AC Turnov, z. s. B | 1 | 09.57 | 36.00 | |||||||||||||
3= | Sebastián BurešSebastián Bureš | 07 | AC Turnov, z. s. | 5 | 09.71 | 32.50 | |||||||||||||
3= | František KučeraFrantišek Kučera | 08 | AC Turnov, z. s. B | 8 | 09.71 | 32.50 | |||||||||||||
5 | Jakub TřešňákJakub Třešňák | 07 | AC Turnov, z. s. B | 6 | 09.73 | 31.00 | |||||||||||||
6 | David ZajgerDavid Zajger | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.94 | 28.00 | |||||||||||||
7 | David KadečkaDavid Kadečka | 08 | AC Turnov, z. s. B | 7 | 10.13 | 23.00 | |||||||||||||
8 | Jakub VéleJakub Véle | 07 | AC Turnov, z. s. | 4 | 10.14 | 22.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (st, 9.9.2020 - 17:15) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 8 | 09.06 | 44.00 | |||||||||||||
2 | Matěj BočekMatěj Boček | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 09.16 | 42.50 | |||||||||||||
3 | Štěpán BacílekŠtěpán Bacílek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 4 | 09.63 | 35.00 | |||||||||||||
4 | Hugo NovotnýHugo Novotný | 07 | AC Turnov, z. s. | 2 | 09.65 | 34.00 | |||||||||||||
5 | Matěj CigánekMatěj Cigánek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 3 | 09.97 | 26.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš KadičTomáš Kadič | 07 | AC TJ Jičín | 6 | 10.86 | 21.00 | |||||||||||||
7 | Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček | 09 | AC Turnov, z. s. | 7 | 12.31 | 20.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš BernýTadeáš Berný | 07 | AC TJ Jičín | 4 | 08.19 | 50.00 | |||
2 | Matěj KulíšekMatěj Kulíšek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 08.45 | 49.00 | |||
3 | Jakub ŠteigrJakub Šteigr | 07 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.71 | 48.00 | |||
4 | Matěj MařasMatěj Mařas | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.83 | 46.50 | |||
4 | Tomáš DolejšíTomáš Dolejší | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 08.83 | 46.50 | |||
6 | Jakub DědekJakub Dědek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 08.97 | 45.00 | |||
7 | Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 8 | 09.06 | 44.00 | |||
8 | Jan LukšoJan Lukšo | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 6 | 09.16 | 42.50 | |||
8 | Matěj BočekMatěj Boček | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 09.16 | 42.50 | |||
10 | Matouš VelebaMatouš Veleba | 08 | AC Turnov, z. s. | 1 | 09.35 | 41.00 | |||
11 | Filip VaníčekFilip Vaníček | 07 | AC Turnov, z. s. | 8 | 09.37 | 40.00 | |||
12 | Kryštof ChalupaKryštof Chalupa | 08 | AC Turnov, z. s. | 6 | 09.39 | 39.00 | |||
13 | Samuel SpielmannSamuel Spielmann | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 4 | 09.44 | 38.00 | |||
14 | Vít JakubecVít Jakubec | 08 | AC TJ Jičín | 2 | 09.46 | 37.00 | |||
15 | Vojtěch KutekVojtěch Kutek | 09 | AC Turnov, z. s. B | 1 | 09.57 | 36.00 | |||
16 | Štěpán BacílekŠtěpán Bacílek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 4 | 09.63 | 35.00 | |||
17 | Hugo NovotnýHugo Novotný | 07 | AC Turnov, z. s. | 2 | 09.65 | 34.00 | |||
18 | Sebastián BurešSebastián Bureš | 07 | AC Turnov, z. s. | 5 | 09.71 | 32.50 | |||
18 | František KučeraFrantišek Kučera | 08 | AC Turnov, z. s. B | 8 | 09.71 | 32.50 | |||
20 | Jakub TřešňákJakub Třešňák | 07 | AC Turnov, z. s. B | 6 | 09.73 | 31.00 | |||
21 | Matyáš VelánMatyáš Velán | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 1 | 09.85 | 30.00 | |||
22 | Štěpán DrbohlavŠtěpán Drbohlav | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 09.90 | 29.00 | |||
23 | David ZajgerDavid Zajger | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09.94 | 28.00 | |||
24 | Jan TomášJan Tomáš | 07 | AC Turnov, z. s. B | 3 | 09.95 | 27.00 | |||
25 | Matěj CigánekMatěj Cigánek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 3 | 09.97 | 26.00 | |||
26 | Pavel LacinaPavel Lacina | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 7 | 10.02 | 25.00 | |||
27 | Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 10.05 | 24.00 | |||
28 | David KadečkaDavid Kadečka | 08 | AC Turnov, z. s. B | 7 | 10.13 | 23.00 | |||
29 | Jakub VéleJakub Véle | 07 | AC Turnov, z. s. | 4 | 10.14 | 22.00 | |||
30 | Tomáš KadičTomáš Kadič | 07 | AC TJ Jičín | 6 | 10.86 | 21.00 | |||
31 | Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček | 09 | AC Turnov, z. s. | 7 | 12.31 | 20.00 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 9.9.2020 - 16:50) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 4 | 08.59 | 50.00 | |||||||||||||
2 | Lucie LiškováLucie Lišková | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.62 | 49.00 | |||||||||||||
3 | Tereza PondělíčkováTereza Pondělíčková | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 6 | 08.84 | 48.00 | |||||||||||||
4 | Timea BernáTimea Berná | 07 | AC TJ Jičín | 8 | 08.97 | 47.00 | |||||||||||||
5 | Marie KubínováMarie Kubínová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 1 | 09.19 | 44.50 | |||||||||||||
6= | Markéta KomanickáMarkéta Komanická | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 2 | 09.22 | 42.50 | |||||||||||||
6= | Klára KvačkováKlára Kvačková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 7 | 09.22 | 42.50 | |||||||||||||
8 | Melisa DlaskováMelisa Dlasková | 08 | AC Turnov, z. s. | 5 | 09.98 | 24.50 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 9.9.2020 - 16:50) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva RosickáEva Rosická | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 09.14 | 46.00 | |||||||||||||
2 | Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 4 | 09.19 | 44.50 | |||||||||||||
3 | Elena BrožkováElena Brožková | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 09.33 | 41.00 | |||||||||||||
4 | Leona ŠimánkováLeona Šimánková | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 7 | 09.39 | 40.00 | |||||||||||||
5 | Michaela SekerováMichaela Sekerová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 2 | 09.54 | 34.50 | |||||||||||||
6 | Eliška KomanickáEliška Komanická | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 6 | 09.69 | 32.50 | |||||||||||||
7 | Kateřina KocverováKateřina Kocverová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 8 | 09.82 | 29.00 | |||||||||||||
Nela FidrmucováNela Fidrmucová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 9.9.2020 - 16:50) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna StěhulkováAnna Stěhulková | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 09.52 | 37.50 | |||||||||||||
2 | Pavlína PaurováPavlína Paurová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 7 | 09.53 | 36.00 | |||||||||||||
3 | Adriana ChudobováAdriana Chudobová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 09.72 | 31.00 | |||||||||||||
4 | Eliška KošťákováEliška Košťáková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 3 | 09.76 | 30.00 | |||||||||||||
5 | Veronika KrálíkováVeronika Králíková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 6 | 09.88 | 27.00 | |||||||||||||
MS | Viktorie Dorotea KorolevičováViktorie Dorotea Korolevičová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. C | 2 | 09.88 | ||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 4 | DNS | |||||||||||||||
Eliška PolákováEliška Poláková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (st, 9.9.2020 - 16:50) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Anna ŠilhánováAnna Šilhánová | 08 | AC Turnov, z. s. B | 6 | 09.99 | 22.00 | |||||||||||||
1= | Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 2 | 09.99 | 22.00 | |||||||||||||
1= | Lada MákováLada Máková | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 3 | 09.99 | 22.00 | |||||||||||||
4 | Aneta DevátáAneta Devátá | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 10.00 | 20.00 | |||||||||||||
5 | Nela PodzimkováNela Podzimková | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 4 | 10.13 | 17.00 | |||||||||||||
6 | Angelina KhymchukAngelina Khymchuk | 08 | AC Turnov, z. s. B | 8 | 10.33 | 16.00 | |||||||||||||
7 | Valeriya KotelyaValeriya Kotelya | 08 | AC Turnov, z. s. B | 7 | 10.41 | 15.00 | |||||||||||||
8 | Alexandra ŠindlerováAlexandra Šindlerová | 08 | AC Turnov, z. s. | 1 | 10.72 | 14.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (st, 9.9.2020 - 16:50) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela BarthelováNela Barthelová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 8 | 09.40 | 39.00 | |||||||||||||
2 | Jolana ČmejlováJolana Čmejlová | 08 | AC TJ Jičín | 1 | 09.52 | 37.50 | |||||||||||||
3 | Tereza JenčkováTereza Jenčková | 08 | AC TJ Jičín | 3 | 09.83 | 28.00 | |||||||||||||
4 | Lucie VedejováLucie Vedejová | 08 | AC TJ Jičín | 7 | 10.05 | 19.00 | |||||||||||||
5 | Veronika GrohováVeronika Grohová | 09 | AC TJ Jičín | 4 | 10.07 | 18.00 | |||||||||||||
MS | Natálie JonášováNatálie Jonášová | 09 | AC TJ Jičín | 6 | 10.70 | ||||||||||||||
7 | Anežka HradeckáAnežka Hradecká | 09 | AC Turnov, z. s. B | 5 | 11.23 | 13.00 | |||||||||||||
8 | Eliška ŠafářováEliška Šafářová | 07 | AC Turnov, z. s. B | 2 | 11.63 | 12.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (st, 9.9.2020 - 16:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentýna KřelinováValentýna Křelinová | 08 | AC TJ Jičín | 3 | 09.54 | 34.50 | |||||||||||||
2 | Marie KarbanováMarie Karbanová | 08 | AC TJ Jičín | 5 | 09.69 | 32.50 | |||||||||||||
3 | Elen ŠléglováElen Šléglová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 6 | 09.98 | 24.50 | |||||||||||||
MS | Tereza HakenováTereza Hakenová | 09 | AC TJ Jičín | 4 | 11.73 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 4 | 08.59 | 50.00 | |||
2 | Lucie LiškováLucie Lišková | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.62 | 49.00 | |||
3 | Tereza PondělíčkováTereza Pondělíčková | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 6 | 08.84 | 48.00 | |||
4 | Timea BernáTimea Berná | 07 | AC TJ Jičín | 8 | 08.97 | 47.00 | |||
5 | Eva RosickáEva Rosická | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 09.14 | 46.00 | |||
6 | Marie KubínováMarie Kubínová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 1 | 09.19 | 44.50 | |||
6 | Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 4 | 09.19 | 44.50 | |||
8 | Markéta KomanickáMarkéta Komanická | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 2 | 09.22 | 42.50 | |||
8 | Klára KvačkováKlára Kvačková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 7 | 09.22 | 42.50 | |||
10 | Elena BrožkováElena Brožková | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 09.33 | 41.00 | |||
11 | Leona ŠimánkováLeona Šimánková | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 7 | 09.39 | 40.00 | |||
12 | Nela BarthelováNela Barthelová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 8 | 09.40 | 39.00 | |||
13 | Anna StěhulkováAnna Stěhulková | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 09.52 | 37.50 | |||
13 | Jolana ČmejlováJolana Čmejlová | 08 | AC TJ Jičín | 1 | 09.52 | 37.50 | |||
15 | Pavlína PaurováPavlína Paurová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 7 | 09.53 | 36.00 | |||
16 | Michaela SekerováMichaela Sekerová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 2 | 09.54 | 34.50 | |||
16 | Valentýna KřelinováValentýna Křelinová | 08 | AC TJ Jičín | 3 | 09.54 | 34.50 | |||
18 | Eliška KomanickáEliška Komanická | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 6 | 09.69 | 32.50 | |||
18 | Marie KarbanováMarie Karbanová | 08 | AC TJ Jičín | 5 | 09.69 | 32.50 | |||
20 | Adriana ChudobováAdriana Chudobová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 09.72 | 31.00 | |||
21 | Eliška KošťákováEliška Košťáková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 3 | 09.76 | 30.00 | |||
22 | Kateřina KocverováKateřina Kocverová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 8 | 09.82 | 29.00 | |||
23 | Tereza JenčkováTereza Jenčková | 08 | AC TJ Jičín | 3 | 09.83 | 28.00 | |||
24 | Veronika KrálíkováVeronika Králíková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 6 | 09.88 | 27.00 | |||
24 | Viktorie Dorotea KorolevičováViktorie Dorotea Korolevičová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. C | 2 | 09.88 | ||||
26 | Melisa DlaskováMelisa Dlasková | 08 | AC Turnov, z. s. | 5 | 09.98 | 24.50 | |||
26 | Elen ŠléglováElen Šléglová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 6 | 09.98 | 24.50 | |||
28 | Anna ŠilhánováAnna Šilhánová | 08 | AC Turnov, z. s. B | 6 | 09.99 | 22.00 | |||
28 | Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 2 | 09.99 | 22.00 | |||
28 | Lada MákováLada Máková | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 3 | 09.99 | 22.00 | |||
31 | Aneta DevátáAneta Devátá | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 5 | 10.00 | 20.00 | |||
32 | Lucie VedejováLucie Vedejová | 08 | AC TJ Jičín | 7 | 10.05 | 19.00 | |||
33 | Veronika GrohováVeronika Grohová | 09 | AC TJ Jičín | 4 | 10.07 | 18.00 | |||
34 | Nela PodzimkováNela Podzimková | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 4 | 10.13 | 17.00 | |||
35 | Angelina KhymchukAngelina Khymchuk | 08 | AC Turnov, z. s. B | 8 | 10.33 | 16.00 | |||
36 | Valeriya KotelyaValeriya Kotelya | 08 | AC Turnov, z. s. B | 7 | 10.41 | 15.00 | |||
37 | Natálie JonášováNatálie Jonášová | 09 | AC TJ Jičín | 6 | 10.70 | ||||
38 | Alexandra ŠindlerováAlexandra Šindlerová | 08 | AC Turnov, z. s. | 1 | 10.72 | 14.00 | |||
39 | Anežka HradeckáAnežka Hradecká | 09 | AC Turnov, z. s. B | 5 | 11.23 | 13.00 | |||
40 | Eliška ŠafářováEliška Šafářová | 07 | AC Turnov, z. s. B | 2 | 11.63 | 12.00 | |||
41 | Tereza HakenováTereza Hakenová | 09 | AC TJ Jičín | 4 | 11.73 | ||||
Nela FidrmucováNela Fidrmucová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 1 | DNS | |||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. A | 4 | DNS | |||||
Eliška PolákováEliška Poláková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. B | 8 | DNS |