Kontrolní vrhy - UZAVŘENÉ
Čelákovice (16. 5. 2020)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 5 | 78.05 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Dominik ZajacDominik Zajac
TJ Neratovice |
08 | 9 | 51.99 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 7 | 49.39 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 2 | 48.94 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Jan HertlJan Hertl
TJ Neratovice |
07 | 3 | 47.16 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ Neratovice |
07 | 4 | 45.02 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Patrik BrejchaPatrik Brejcha
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | 1 | 43.89 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ Neratovice |
08 | 6 | 41.47 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol Nehvizdy |
08 | 8 | 41.34 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Neratovice |
08 | 3 | 55.98 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 1 | 46.60 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 6 | 46.33 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s. |
08 | 9 | 42.67 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | 4 | 40.35 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol Nehvizdy |
08 | 8 | 40.14 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Nela NovotnáNela Novotná
TJ Neratovice |
08 | 7 | 33.42 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 2 | 32.60 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 5 | 23.02 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s. |
10 | 45.48 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ Neratovice |
11 | 41.13 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
David LuňákDavid Luňák
AK Sokol Nehvizdy |
10 | 29.26 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol Nehvizdy |
10 | 32.39 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |