Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo

Frýdek-Místek (11. 6. 2020)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 11.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 23 12.54 10.7611.3312.5312.5310.38x12.54 11.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 20 10.52 09.2109.0509.8009.8010.4710.5209.84 9.00
3 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 2 10.49 10.49x10.1110.4908.8609.8710.24 8.00
4 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 10.38 08.1908.82x08.8208.4909.5110.38 7.00
5 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 19 10.10 10.1009.6910.0310.1009.3909.7209.73 6.00
6 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 22 09.83 09.7409.7608.4609.7609.83x09.77 5.00
7 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
07 21 09.56 09.1608.76x09.1609.4209.5609.28 4.00
8 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. A SSK Vítkovice, z.s. A
08 18 09.26 x08.9108.4508.9108.7408.1609.26 3.00
9 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 9 08.69 08.6908.3508.4708.690.00.00.0 2.00
10 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 6 08.64 x08.0308.6408.640.00.00.0 1.00
11 Carlie GeorgievCarlie Georgiev
TJ Start Havířov TJ Start Havířov
07 3 08.61 07.3508.6108.2608.610.00.00.0
12 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B
07 13 08.00 07.8007.6108.0008.000.00.00.0
13 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
07 7 07.83 -07.7107.8307.830.00.00.0
14 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 16 07.61 07.1506.6107.6107.610.00.00.0
15 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 8 07.19 07.1906.8506.9307.190.00.00.0
16 Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 15 07.13 x06.6007.1307.130.00.00.0
17 Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 10 07.02 06.3007.0206.2207.020.00.00.0
18 Lucie GlombováLucie Glombová
TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B
07 4 06.75 05.4406.75x06.750.00.00.0
19 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol Opava A TJ Sokol Opava A
08 12 06.33 06.3304.9805.4406.330.00.00.0
20 Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s.
08 1 06.13 x02.1106.1306.130.00.00.0
21 Barbora FehérováBarbora Fehérová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 14 04.95 x04.95x04.950.00.00.0
22 Natálie HořinkováNatálie Hořinková
SSK Vítkovice, z.s. B SSK Vítkovice, z.s. B
08 5 04.36 03.9504.36x04.360.00.00.0
23 Alžběta PlacháAlžběta Plachá
TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B
08 11 04.33 x04.33x04.330.00.00.0
Celkem 23 závodníků