Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody

Kolín (12. 5. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 12.5.2020 - 00:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.86 892.00
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.90 883.00
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.20 817.00
4 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.37 780.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 12.5.2020 - 00:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.52 748.00
MS Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.66
3 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.73 705.00
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.76 699.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 12.5.2020 - 00:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.71 709.00
2 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.96 659.00
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 11.98 655.00
MS Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.45
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 12.5.2020 - 00:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.08
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.13 626.00
MS Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.27
MS Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.36
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 12.5.2020 - 00:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.08
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.30 593.00
MS Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.47
MS Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.44
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 12.5.2020 - 00:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 12.25 603.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.71 518.00
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.83 497.00
4 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.89 487.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (út, 12.5.2020 - 00:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.53 551.00
MS Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.73
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.89 487.00
4 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.18 438.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (út, 12.5.2020 - 00:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.02 464.00
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.32 415.00
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.73 351.00
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.83 337.00
MS Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.44
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.86 892.00
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.90 883.00
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.20 817.00
4 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.37 780.00
5 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.52 748.00
6 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.66
7 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.71 709.00
8 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.73 705.00
9 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.76 699.00
10 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.96 659.00
11 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 11.98 655.00
12 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.08
12 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.08
14 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.13 626.00
15 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 12.25 603.00
16 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.27
17 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.30 593.00
18 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.36
19 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.45
20 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.47
21 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.53 551.00
22 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.71 518.00
23 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.73
24 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.83 497.00
25 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.89 487.00
25 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.89 487.00
27 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.02 464.00
28 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.18 438.00
29 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.32 415.00
30 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.44
31 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.73 351.00
32 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.83 337.00
33 Jakub ChybaJakub Chyba 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.44

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 12.5.2020 - 01:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.59 842.00
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.91 785.00
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.04 762.00
4 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.28 721.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 12.5.2020 - 01:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.11 750.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.14 745.00
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.32 715.00
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.45 693.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 12.5.2020 - 01:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.29 720.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.30 718.00
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 13.30 718.00
MS Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.87
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 12.5.2020 - 01:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.64 661.00
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.70 652.00
MS Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.76
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.93 615.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 12.5.2020 - 01:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.84 629.00
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.93 615.00
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.94 613.00
4 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.02 601.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 12.5.2020 - 01:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.76 642.00
MS Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.01
MS Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.24
MS Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.50
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (út, 12.5.2020 - 01:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.40
MS Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.98
MS Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.29 559.00
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.34 552.00
MS Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.59 842.00
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.91 785.00
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.04 762.00
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.11 750.00
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.14 745.00
6 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.28 721.00
7 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.29 720.00
8 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.30 718.00
8 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 13.30 718.00
10 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.32 715.00
11 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.40
12 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.45 693.00
13 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.64 661.00
14 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.70 652.00
15 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.76
15 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.76 642.00
17 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.84 629.00
18 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.87
19 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.93 615.00
19 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.93 615.00
21 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.94 613.00
22 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.98
23 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.01
24 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.02 601.00
25 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.24
26 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.29 559.00
27 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.34 552.00
28 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.50
29 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.16