Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody (oštěp a disk - omezená účast)

Kolín (13. 5. 2020)

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 13.5.2020 - 00:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 33.71 0.0
2 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 25.07 0.0
3 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 22.99 0.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(st, 13.5.2020 - 00:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 37.05 0.0
2 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 32.30 0.0
3 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 22.42 0.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(st, 13.5.2020 - 00:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 31.96 0.0
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.68 0.0
3 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.23 0.0
4 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 30.22 0.0
5 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 27.95 0.0
6 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 20.68 0.0
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 13.5.2020 - 00:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 40.32 0.0
2 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 37.35 0.0
3 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 33.80 0.0
4 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 25.92 0.0
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 13.5.2020 - 00:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 33.60 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(st, 13.5.2020 - 00:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 42.70 0.0
2 Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
67 31.81 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(st, 13.5.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 29.44 0.0
2 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 23.12 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 13.5.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 51.51 0.0
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 40.41 0.0
3 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 39.67 0.0
4 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 32.20 0.0
5 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 31.08 0.0
6 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 27.40 0.0
7 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 25.17 0.0
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 13.5.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 44.68 0.0
2 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 39.06 0.0
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 34.60 0.0
4 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 29.63 0.0
5 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 28.86 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 13.5.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 50.99 0.0
2 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 44.73 0.0
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 43.66 0.0
4 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 41.35 0.0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 13.5.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 62.14 0.0
2 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 56.89 0.0
3 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 48.60 0.0
4 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 48.09 0.0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(st, 13.5.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 40.20 0.0
2 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 39.16 0.0
Celkem 2 závodníků