Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody

Kolín (16. 5. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 16.5.2020 - 13:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.98
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.08
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.50
MS Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.61
5 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.96
MS Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 16.5.2020 - 13:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.95
2 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.96
3 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.99
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.45
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 16.5.2020 - 13:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.36
MS Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.76
MS Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.88
4 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.38
MS David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.49
MS Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.60
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.98
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.08
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.50
4 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.61
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.95
6 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.96
6 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.96
8 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.97
9 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.99
10 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.36
11 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.45
12 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.76
13 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.88
14 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.38
15 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.49
16 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.60
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DQ

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 16.5.2020 - 14:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.08
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.20
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.63
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.10
5 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.26
6 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.36
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.5.2020 - 14:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.84
2 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.21
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.55
4 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.53
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 16.5.2020 - 13:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.66
MS Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.18
MS Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.36
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.45
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 13:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.72
MS Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.81
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 13.90
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.66
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.18
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.36
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.45
5 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.72
6 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.81
7 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 13.90