Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší žactvo

Praha - Eden (15. 5. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 15.5.2020 - 15:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.45
2 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.68
3 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.77
4 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.79
5 2 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.11
6 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.15
MS Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.20
MS Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.20
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 15.5.2020 - 15:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.13
2 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.38
3 3 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.39
4 Lukáš BlažekLukáš Blažek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.52
5 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.68
6 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.74
7 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.91
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 15.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.35
2 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.49
3 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.85
4 4 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.07
5 1 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.45
2 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.68
3 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.77
4 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.79
5 2 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.11
6 5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.13
7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.15
8 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.20
8 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.20
10 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.35
11 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.38
12 3 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.39
13 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.49
14 Lukáš BlažekLukáš Blažek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.52
15 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.68
16 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.74
17 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.85
18 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.91
19 4 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.07
20 1 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.42

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 15.5.2020 - 15:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.35
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.36
3 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.39
MS Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.40
MS Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.48
6 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.66
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 15.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.49
2 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.75
MS Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.82
4 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.88
5 Lucie MajznerováLucie Majznerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.93
6 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.30
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 15.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.66
2 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.72
3 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.88
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.96
5 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.97
6 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.99
7 3 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.07
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 15.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.59
2 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.73
3 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.80
4 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.81
5 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.07
6 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.20
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 15.5.2020 - 15:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.91
2 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.04
3 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.04
4 5 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.10
5 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.16
6 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.79
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 15.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HanákováNikola Hanáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.29
MS Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.43
MS Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.43
4 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.95
5 Rozálie RuisováRozálie Ruisová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.29
4 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.35
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.36
3 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.39
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.40
5 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.48
6 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.49
7 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.59
8 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.66
8 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.66
10 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.72
11 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.73
12 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.75
13 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.80
14 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.81
15 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.82
16 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.88
16 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.88
18 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.91
19 Lucie MajznerováLucie Majznerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.93
20 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.96
21 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.97
22 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.99
23 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.04
23 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.04
25 3 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.07
25 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.07
27 5 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.10
28 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.16
29 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.20
30 Nikola HanákováNikola Hanáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.29
31 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.30
32 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.43
32 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.43
34 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.79
35 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.95
36 Rozálie RuisováRozálie Ruisová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.29
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
4 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS