Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VOTVÍRÁK_LKAS - CHODECKÝ POHÁR | SMOLA KONSTRUKCE | CUP 2020

Turnov (23. 5. 2020)

chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(so, 23.5.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 51 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:15.3
2 44 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14:08.7
Celkem 2 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žáci

(so, 23.5.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 55 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 14:40.2
2 57 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16:50.7
3 54 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 17:53.0
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 3000 m - Ženy

(so, 23.5.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 65 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14:52.8
2 70 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16:18.7
3 71 Marcela NovákováMarcela Nováková 79 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17:26.7
4 61 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18:04.3
5 72 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 18:17.9
6 78 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19:57.3
Celkem 6 závodníků

chůze dráha 3000 m - Juniorky

(so, 23.5.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 75 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17:04.5
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(so, 23.5.2020 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 82 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 19:01.5
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 23.5.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 74 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.Sportovní atletický klub (S... 14:46.0
2 87 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 15:42.4
3 67 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:22.6
4 77 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17:45.7
5 81 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 20:45.5
Celkem 5 závodníků