Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody oddílu - žactva - muži, ženy

Třinec (18. 5. 2020)

60 m - Muži

(po, 18.5.2020 - 15:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.39
2 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.48
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.55
4 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.66
5 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.18
6 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.20
7 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.65
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 15:35) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.60
2 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.75
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.29
4 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.51
5 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.80
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 15:35) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bogdan RusnokBogdan Rusnok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.54
2 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.90
3 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.37
4 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.49
5 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.43
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.60
2 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.75
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.29
4 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.51
5 Bogdan RusnokBogdan Rusnok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.54
6 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.80
7 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.90
8 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.37
9 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.49
10 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.43

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 15:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.22
2 3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.36
3 2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.70
4 1 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.74
5 7 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.84
6 6 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 15:25) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.70
2 Hana BrukováHana Bruková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.09
3 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.10
4 Veronika KonečnáVeronika Konečná 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.23
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.22
2 3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.36
3 2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.70
3 8 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.70
5 1 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.74
6 7 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.84
7 6 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.98
8 Hana BrukováHana Bruková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.09
9 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.10
10 Veronika KonečnáVeronika Konečná 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.23

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 15:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.58
2 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.48
3 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.50
4 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.58
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 15:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.87
2 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.93
3 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.24
4 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.27
5 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.04
6 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 18.5.2020 - 15:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.53
2 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.55
3 Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.70
4 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.72
5 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.13
6 Kristýna SluštíkováKristýna Sluštíková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.26
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.58
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.87
3 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.93
4 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.24
5 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.27
6 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.48
7 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.50
8 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.53
9 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.55
10 Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.70
11 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.72
12 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.04
13 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.13
14 Kristýna SluštíkováKristýna Sluštíková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.26
15 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.31
16 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.58

150 m - Muži

(po, 18.5.2020 - 16:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.56
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 17.75
3 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 18.08
4 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.32
5 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 20.11
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci

(po, 18.5.2020 - 16:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.77
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.73
3 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.12
4 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.02
5 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.02
6 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.26
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy

(po, 18.5.2020 - 16:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 20.21
2 4 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.78
3 2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.18
4 5 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 21.22
5 8 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 21.26
6 1 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.53
7 7 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 21.99
8 6 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 22.39
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně

(po, 18.5.2020 - 16:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.96
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.41
3 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.20
4 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.37
5 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.91
6 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.47
7 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.56
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži

(po, 18.5.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:04.40
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:07.55
3 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:09.66
4 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:15.48
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci

(po, 18.5.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:10.39
2 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:32.79
3 Bogdan RusnokBogdan Rusnok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:35.27
4 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:35.71
5 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:40.78
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy

(po, 18.5.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:13.99
2 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:26.79
3 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:35.45
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně

(po, 18.5.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:31.30
2 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:32.89
3 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:35.80
4 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:50.51
5 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:55.67
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(po, 18.5.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,80 1,85
1 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.65 -------oooxooxxx
2 Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.45 ----oooxoxxx
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.35 -----xxoxxx
4 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.25 ---oxxx
5 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1.25 oooxxoxxx
MS Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.80 -------oo-oooxoxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ženy

(po, 18.5.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50
1 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.45 -----ooxoxxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 18.5.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50
1= Adéla JanoškováAdéla Janošková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1.40 -ooooxooxxx
1= Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1.40 ----oxooxxx
3 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.35 -ooooxxoxxx
4= Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1.25 -ooxoxxx
4= Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1.25 -ooxoxxx
6 Kristýna SluštíkováKristýna Sluštíková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.20 oooxxx
7 Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.20 oxooxxx
8 Zuzana DatkováZuzana Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.20 ooxox-
9 Barbora HotováBarbora Hotová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.10 xoxxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,20 3,40 3,60 3,80
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.60 oooxxx
2 Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.40 xxooxxx
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Muži

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.92 +0.6 m/s 5.75  +0.65.92  +0.6-5.925.69  +1.4-5.90  +2.6
2 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.87 +3.8 m/s 5.71 +1.5 m/s 5.71  +1.55.87  +3.85.51  +1.55.874.96  +1.45.53  -0.25.47  +1.1
3 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.84 +0.3 m/s 5.83  +1.15.80  +2.15.84  +0.35.845.64  +0.14.20  +0.55.20  +2.2
4 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.81 +0.7 m/s 5.45  +1.15.79  +2.65.81  +0.75.815.75  +0.45.64  +1.65.70  +0.7
5 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 5.20 +1.7 m/s 5.20  +1.75.02  +2.94.56  +1.35.204.82  +0.54.98  +1.35.01  +1.9
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.94 +3.0 m/s 4.44 +0.9 m/s 4.94  +3.04.44  +0.94.39  +2.64.944.41  +0.83.38  +1.5-
2 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.65 +2.2 m/s 4.65 +1.0 m/s 4.61  +3.04.51  +0.84.65  +2.24.654.47  +1.34.65  +1.0-
3 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 4.28 +2.4 m/s 3.94 +1.5 m/s 4.28  +2.43.94  +1.54.07  +2.24.28---
4 Mateusz LípaMateusz Lípa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.18 +1.0 m/s 3.71  +1.03.37  +0.54.18  +1.04.18---
5 Bogdan RusnokBogdan Rusnok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.17 +2.1 m/s 4.09 +1.5 m/s 3.83  +3.04.09  +1.54.17  +2.14.17---
6 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.87 +0.6 m/s 3.83  +4.03.87  +0.6-3.87-3.56  +1.32.71  -0.8
7 Sebastian RoikSebastian Roik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.62 +1.5 m/s -3.59  +1.03.62  +1.53.623.56  +1.7--
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ženy

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.93 +1.0 m/s 4.77  +0.74.93  +1.0-4.934.61  +0.94.78  +2.64.76  +1.1
2 5 Gabriela PreissováGabriela Preissová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.59 +1.3 m/s 4.38  +3.74.48  +0.24.59  +1.34.594.31  +2.84.36  +1.54.58  -1.0
3 6 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.53 +1.6 m/s 4.42  +0.04.37  +1.24.25  +1.44.42-4.53  +1.64.13  -0.4
4 7 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.44 +2.8 m/s 4.29 -0.6 m/s 4.28  +1.24.41  +2.14.24  +1.84.414.44  +2.84.21  +1.84.29  -0.6
5 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.36 +2.3 m/s 4.32 +1.9 m/s 4.02  +1.84.32  +1.9-4.324.36  +2.3--
6 Veronika KonečnáVeronika Konečná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.36 +2.7 m/s 4.05 +1.4 m/s 3.86  +1.73.99  +1.54.36  +2.74.363.98  +1.74.05  +1.4-
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.53 +1.5 m/s -4.24  +3.94.24  +0.24.24-4.53  +1.54.16  -0.1
2 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.50 +1.4 m/s 4.40  +1.84.41  +0.74.36  +0.04.414.34  -0.24.42  +1.74.50  +1.4
3 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.03 -1.3 m/s 3.81  +3.13.67  +1.34.03  -1.34.033.95  +0.23.05  +1.9-
4 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.02 +0.4 m/s 3.58  +3.13.21  -0.54.02  +0.44.023.38  +1.9-3.76  +0.6
5 Mariola LyskováMariola Lysková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.97 +1.9 m/s ---03.47  +1.73.97  +1.93.72  +0.9
6 Kateřina GlosováKateřina Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.96 +3.0 m/s 3.89 -2.4 m/s 3.95  +4.13.96  +3.03.89  -2.43.963.80  +1.03.68  +2.43.78  -0.2
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 08.79 08.7008.4608.7908.7908.3307.8607.76
2 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 08.56 07.2307.0907.9807.9808.4907.6608.56
3 Rozálie DatkováRozálie Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 07.45 07.0106.9606.8407.0107.1407.4507.02
4 Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 06.99 06.3806.5306.8406.8406.9006.9906.98
5 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 06.24 06.0605.7805.6106.0605.3505.4806.24
6 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 05.33 05.1604.7604.5305.1605.0205.3305.12
7 Marie PenkalováMarie Penkalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 04.96 04.7604.8804.9604.9604.8804.77-
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12.45 11.2011.8211.9611.9612.1212.2812.45
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 11.41 08.9511.4110.3711.4110.7310.5211.31
3 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 09.23 08.5008.84-08.84-09.23-
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 2 Mariana FrankováMariana Franková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 07.48 06.7206.9507.1107.1107.4807.2807.09
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 08.72 08.7208.6208.4908.7208.3207.9508.28
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(po, 18.5.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 23.87 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(po, 18.5.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 33.55 0.0
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 32.23 0.0
3 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 26.84 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(po, 18.5.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 30.73 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(po, 18.5.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 40.31 0.0
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 37.77 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(po, 18.5.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 43.32 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(po, 18.5.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 47.78 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(po, 18.5.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 32.65 0.0
2 8 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 26.89 0.0
3 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 26.77 0.0
4 3 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 26.63 0.0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 18.5.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 25.99 0.0
2 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 23.50 0.0
3 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 23.18 0.0
4 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 22.86 0.0
5 Barbora HotováBarbora Hotová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18.26 0.0
6 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 17.99 0.0
7 Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16.24 0.0
8 Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 15.50 0.0
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 18.5.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel JasinskiDaniel Jasinski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 35.65 0.0
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 34.75 0.0
3 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 30.07 0.0
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 29.70 0.0
5 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 24.73 0.0
6 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 23.45 0.0
MS Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 23.58 0.0
MS Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 22.65 0.0
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(po, 18.5.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 40.96 0.0
Ivana KoktaváIvana Koktavá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 NM 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(po, 18.5.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 39.68 0.0
2 Dalibor MikulokDalibor Mikulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 37.04 0.0
3 Ladislav DrongLadislav Drong
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 27.72 0.0
4 František SzkatulaFrantišek Szkatula
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 25.83 0.0
5 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 18.65 0.0
MS Marek KrišicaMarek Krišica
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 22.02 0.0
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(po, 18.5.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 49.86 0.0
2 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 40.12 0.0
Celkem 2 závodníků