Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody AK Most - testovací závody

Most (16. 5. 2020)

300 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.5.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 38.24
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 38.81
3 Radek BedrnaRadek Bedrna 03 AK MostAK Most 42.06
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 46.27
Celkem 1 závodníků

300 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GerthnerJan Gerthner 07 AK MostAK Most 54.36
2 Jakub HlavaJakub Hlava 03 AK MostAK Most 59.99
Celkem 2 závodníků

300 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 46.40
Celkem 1 závodníků

300 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.5.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 44.26
Celkem 1 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 44.42
2 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 44.59
3 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 44.92
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 46.33
5 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 46.90
6 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 49.08
7 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 49.11
8 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 50.82
9 Valentýna StudentováValentýna Studentová 06 AK MostAK Most 53.01
Celkem 9 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 44.41
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 45.98
3 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 50.72
4 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 58.20
Celkem 4 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 16.5.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ThiebautKlára Thiebaut 11 AK MostAK Most 59.48
Celkem 1 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 16.5.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 56.87
2 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 2 58.41
3 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK MostAK Most 58.83
4 Linda MaráškováLinda Marášková 09 AK MostAK Most 60.16
5 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 1 61.64
Celkem 5 závodníků