Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.Sokolské úterý

Opava (16. 6. 2020)

skok daleký - Muži

(út, 16.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 9 6.47 +0.0 m/s 6.31  +0.06.47  +0.0x6.47x6.39  -1.16.20  +0.1
2 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6 6.23 +0.4 m/s 5.56  -1.45.43  -0.35.96  +1.15.965.99  +0.86.01  -1.06.23  +0.4
3 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 8 6.02 +0.0 m/s 5.53  -0.25.68  -0.55.70  -1.15.705.60  +1.35.87  -0.46.02  +0.0
4 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 5 5.93 +1.0 m/s 5.49  -1.2x5.78  +0.45.785.93  +1.0x5.78  +0.0
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 7 5.47 +0.2 m/s 5.36  -0.75.17  -0.55.15  -0.35.365.21  +0.75.47  +0.25.42  +0.6
6 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4 5.29 +0.1 m/s 4.18  -0.3x5.29  +0.15.294.93  +0.04.76  +0.3x
7 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 1 5.03 +1.1 m/s 5.03  +1.14.91  -0.24.47  +1.25.034.97  +0.04.89  +2.75.01  -1.8
8 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3 4.37 +0.0 m/s 4.35  +0.34.37  +0.04.24  +0.84.373.93  +0.4x4.16  -0.9
9 Filip HolušaFilip Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 2 4.05 +0.0 m/s 4.05  +0.03.98  +0.7x4.05xxx
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 16.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 13 5.61 -0.4 m/s 5.41  +0.2x5.48  -0.85.485.61  -0.4x-
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14 5.58 -1.4 m/s 5.39  -0.1x5.46  -0.15.465.42  +0.15.58  -1.4x
3 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 11 4.69 -0.6 m/s 4.30  +0.84.42  -0.54.48  -0.14.48x4.69  -0.64.62  +0.1
4 Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 10 4.54 -0.1 m/s 4.51  +0.0x4.47  +0.34.514.39  +0.04.54  -0.1x
5 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 4.53 -0.1 m/s 4.25  +0.04.08  +0.74.32  +1.54.324.19  +0.04.53  -0.14.52  +0.0
6 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 9 4.46 -0.2 m/s 4.24  +0.04.10  +0.04.43  +1.04.434.19  +0.04.23  -0.44.46  -0.2
7 Sophie SteuerováSophie Steuerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 6 4.16 +0.6 m/s 4.16  +0.6x3.97  +0.34.163.75  -0.13.84  +0.03.57  -0.7
8 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 4 3.86 +0.1 m/s x3.79  +1.8x3.793.56  -0.73.86  +0.1x
9 Michaela TakáčováMichaela Takáčová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 1 3.79 -0.2 m/s 3.62  +0.83.44  +0.03.79  -0.23.790.00.00.0
10 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s.
04 7 3.78 +1.7 m/s 3.66  +0.33.77  +2.13.78  +1.73.78xxx
11 Darina BrozdováDarina Brozdová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3 3.72 +0.9 m/s x3.72  +0.93.60  -0.33.720.00.00.0
Celkem 11 závodníků