Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.Sokolské úterý

Opava (16. 6. 2020)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 16:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.47
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.84
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.18
4 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 17.44
5 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 17.92
6 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.97
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 16:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 17.47
2 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.51
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.63
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 17.82
5 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.87
6 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 18.53
7 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 18.93
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 16:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 18.18
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 18.29
3 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 18.75
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 18.89
5 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 19.12
6 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 19.97
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 16.6.2020 - 16:40) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 20.83
2 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 21.44
3 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.95
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.47
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.84
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.18
4 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 17.44
5 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 17.47
6 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.51
7 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.63
8 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 17.82
9 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.87
10 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 17.92
11 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 17.97
12 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 18.18
13 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 18.29
14 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 18.53
15 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 18.75
16 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 18.89
17 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 18.93
18 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 19.12
19 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 19.97
20 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 20.83
21 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 21.44
22 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.95

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 16.6.2020 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.57
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.72
3 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.91
4 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 20.34
5 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 20.43
6 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 20.88
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 16:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.77
2 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 21.12
3 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 21.49
4 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.34
5 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.37
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 16.6.2020 - 16:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.05
2 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.65
3 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.65
4 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.66
5 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.91
6 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 22.97
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 16.6.2020 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 21.45
2 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 22.58
3 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.62
4 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.84
5 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.79
6 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.24
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.57
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.72
3 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.91
4 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 20.34
5 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 20.43
6 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.77
7 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 20.88
8 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 21.12
9 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 21.45
10 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 21.49
11 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.05
12 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.34
13 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.37
14 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 22.58
15 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.62
16 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.65
16 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.65
18 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.66
19 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.84
20 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.91
21 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 22.97
22 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.79
23 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.24