Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor starší žáci

Opava (13. 6. 2020)

skok daleký - Žáci

(so, 13.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 6.25 +1.8 m/s x6.03  +1.66.25  +1.86.256.17  +0.96.08  +2.0x
2 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 11 5.93 +1.1 m/s 5.68  +1.4x5.61  +1.45.685.93  +1.1xx
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 10 5.52 +1.6 m/s x5.52  +1.6x5.524.85  +2.1xx
4 Martin PorembskiMartin Porembski
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 9 5.46 +1.2 m/s x5.46  +1.2x5.46xxx
5 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 6 5.45 +2.0 m/s 5.20  +0.75.07  +1.65.15  +0.95.205.42  +0.85.28  +0.85.45  +2.0
6 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 7 5.37 +1.7 m/s xx5.05  +0.35.055.37  +1.73.91  +1.35.37  +1.4
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 5.34 +0.7 m/s xx5.34  +0.75.344.06  +0.9xx
8 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 8 5.23 +1.3 m/s 5.06  +0.45.23  +1.33.65  +0.25.235.22  +1.8xx
9 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 3 4.97 +0.6 m/s 4.97  +0.64.62  +0.94.47  +0.04.970.00.00.0
10 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 4.86 +1.5 m/s x4.81  +1.34.86  +1.54.860.00.00.0
11 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 4.75 +1.5 m/s 4.65  +0.94.32  +1.04.75  +1.54.750.00.00.0
12 Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 4 4.66 +3.4 m/s 4.00 +0.8 m/s 4.00  +0.84.66  +3.4x4.660.00.00.0
Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 5.40 +2.3 m/s 5.28 +1.9 m/s 5.22  +1.65.28  +1.95.20  +1.85.285.16  +0.65.17  +0.55.40  +2.3
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 20 5.10 +1.5 m/s 5.06  +1.6x5.10  +1.55.104.79  +0.24.96  +0.0x
3 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 11 4.92 +0.6 m/s x4.57  +1.44.58  +0.24.58x4.92  +0.6x
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 4.80 +0.4 m/s 4.75  +0.14.45  +1.74.60  +1.44.754.72  +0.04.60  +0.34.80  +0.4
5 Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 18 4.69 +1.5 m/s 4.41  +1.54.54  +1.34.56  +0.74.564.69  +1.54.55  +0.04.68  +1.0
6 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 9 4.59 +2.6 m/s 4.51 +1.6 m/s 4.46  +2.14.47  +0.14.59  +2.64.594.51  +1.6x4.37  +2.2
7 Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 17 4.58 +1.4 m/s 2.84  +1.9x4.58  +1.44.584.43  -0.24.36  +0.44.44  -0.1
8 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4 4.56 +1.1 m/s x4.37  +1.24.43  +2.04.434.56  +1.14.12  -0.13.80  +0.2
9 Melanie PřibylováMelanie Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 14 4.53 +3.1 m/s 4.26 +1.5 m/s 4.26  +1.54.20  +0.54.53  +3.14.530.00.00.0
10 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 16 4.36 +0.4 m/s 4.31  +0.74.36  +0.44.34  +1.14.360.00.00.0
11 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 4.36 +0.5 m/s 4.13  +2.64.08  +1.74.36  +0.54.360.00.00.0
12 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 8 4.27 +1.0 m/s 4.27  +1.04.18  +0.14.15  +2.74.270.00.00.0
13 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 6 4.26 +2.6 m/s 4.23 +0.4 m/s 4.26  +2.64.23  +0.44.12  +2.24.260.00.00.0
14 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 4.24 +1.6 m/s 4.24  +1.6x3.77  +0.84.240.00.00.0
15 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 5 4.20 +3.1 m/s 3.83 +0.2 m/s 3.83  +0.23.75  +0.14.20  +3.14.200.00.00.0
16 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 10 4.18 +0.9 m/s 4.18  +0.94.15  +0.64.12  +0.44.180.00.00.0
17 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 7 4.09 +2.6 m/s 3.31 +0.0 m/s 4.09  +2.63.31  +0.03.98  +2.74.090.00.00.0
18 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 15 4.07 +0.2 m/s 4.02  +1.84.07  +0.2x4.070.00.00.0
19 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 2 3.84 +2.0 m/s 3.84  +2.03.58  +0.23.49  +1.93.840.00.00.0
20 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 3 3.67 +2.8 m/s xx3.67  +2.83.670.00.00.0
Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 19 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků