Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor starší žáci

Opava (13. 6. 2020)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 27.96
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 30.03
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 30.10
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 30.18
5 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 32.14
Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 33.19
2 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 35.57
3 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 36.46
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 27.96
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 30.03
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 30.10
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 30.18
5 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 32.14
6 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 33.19
7 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 35.57
8 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 36.46
Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 31.46
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 32.26
3 Dora DaňkováDora Daňková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 33.74
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 37.13
5 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 37.50
Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 34.98
2 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 35.64
3 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 37.37
4 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 38.48
5 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 40.64
6 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 41.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 32.49
2 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 36.64
3 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 36.70
4 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 38.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 31.46
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 32.26
3 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 32.49
4 Dora DaňkováDora Daňková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 33.74
5 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 34.98
6 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 35.64
7 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 36.64
8 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 36.70
9 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 37.13
10 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 37.37
11 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 37.50
12 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 38.28
13 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 38.48
14 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 40.64
15 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 41.00
Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNF