Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor dorostenci 2

Opava (15. 6. 2020)

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (po, 15.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.76
2 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 51.01
3 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.19
4 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 52.96
5 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 56.27
6 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 57.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 15.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 53.23
2 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 56.14
3 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 60.09
4 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 62.17
5 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 65.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.76
2 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 51.01
3 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.19
4 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 52.96
5 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 53.23
6 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 56.14
7 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 56.27
8 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 57.23
9 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 60.09
10 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 62.17
11 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 65.11

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (po, 15.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 58.51
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 60.54
3 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 61.11
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 61.11
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 62.07
6 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 64.16
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 15.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 65.10
2 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 65.50
3 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 66.43
4 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 67.42
5 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 68.04
6 Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 68.37
7 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 70.62
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 58.51
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 60.54
3 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 61.11
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 61.11
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 62.07
6 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 64.16
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 65.10
8 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 65.50
9 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 66.43
10 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 67.42
11 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 68.04
12 Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 68.37
13 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 70.62
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS

1500 m - Dorostenci

(po, 15.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 4:29.48
2 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:30.69
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:32.11
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky

(po, 15.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 5:06.65
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:07.43
3 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 7:06.64
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (po, 15.6.2020 - 14:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 15.20
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.31
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 15.34
4 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.30
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 15.6.2020 - 14:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.90
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 16.93
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 17.22
Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.90
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 15.20
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.31
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 15.34
5 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.30
6 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 16.93
7 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 17.22
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (po, 15.6.2020 - 14:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.23
2 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.00
3 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.51
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 15.6.2020 - 14:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17.21
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.42
3 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.32
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.23
2 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.00
3 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17.21
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.42
5 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.51
6 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.32

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(po, 15.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 39.17
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.24
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.12
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 44.38
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 48.32
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (po, 15.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 45.11
2 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 45.45
MS Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 46.59
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.54
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 50.86
6 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 52.78
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 15.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 49.02
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 49.62
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 49.65
4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 51.44
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ
Poznámky:
Klečková Aneta - pr. 168.8
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 45.11
2 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 45.45
3 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 46.59
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.54
5 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 49.02
6 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 49.62
7 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 49.65
8 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 50.86
9 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 51.44
10 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 52.78
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ

2000 m překážek - Dorostenci

(po, 15.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 6:26.90
2 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 7:07.71
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 7:31.10
4 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 7:41.76
5 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 9:37.82
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(po, 15.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.481.511.541.57
1 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 1.54 -oxoooxxoxxx
2 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2 1.54 oooxxooxxox
3 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3 1.48 ooxooxxx
Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 NM -
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(po, 15.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 8 6.80 +0.1 m/s 6.40  +2.06.67  +3.0x6.676.54  +1.06.80  +0.1x
2 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 6.41 +2.6 m/s 6.32 +1.2 m/s x6.32  +1.2x6.326.41  +2.6x4.79  +0.7
3 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 6.05 +0.8 m/s 5.77  -0.96.05  +0.85.98  +2.36.055.83  +1.85.40  +2.25.65  +0.0
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4 5.93 +0.2 m/s 5.57  -1.85.90  +2.85.60  +3.05.905.65  +3.15.87  +2.25.93  +0.2
5 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 9 5.88 +1.9 m/s 5.88  +1.94.31  +0.0x5.880.00.00.0
6 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 5.76 +0.6 m/s 5.63  +1.2x5.66  +0.75.665.69  +1.95.76  +0.65.57  +0.6
7 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 2 5.51 +1.1 m/s xxx0.05.51  +1.1x5.51  +0.0
MS Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 4.46 +0.6 m/s xxx0.0x4.46  +0.6x
Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

trojskok - Dorostenci

(po, 15.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 11.94 +1.3 m/s 11.62  +1.811.93  +1.211.94  +1.311.94xxx
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1 11.06 +1.9 m/s 10.15  +0.310.33  +3.410.65  +2.010.6510.98  +2.011.06  +1.910.68  +2.0
Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků