Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.Sokolské úterý

Opava (23. 6. 2020)

600 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 23.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 1:24.31
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 1:26.39
3 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:26.46
4 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 1:27.67
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 1:28.43
6 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:29.25
7 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:30.92
8 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:37.68
9 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:38.71
10 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 1:47.47
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 23.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip PanekFilip Panek 07 LUKS Chemik Kedzierzyn-KozleLUKS Chemik Kedzierzyn-Kozle 5 1:44.29
2 Lukasz RinkeLukasz Rinke 07 LUKS Chemik Kedzierzyn-KozleLUKS Chemik Kedzierzyn-Kozle 3 1:48.61
3 Kasper KadluczkaKasper Kadluczka 06 LUKS Chemik Kedzierzyn-KozleLUKS Chemik Kedzierzyn-Kozle 4 1:49.66
4 Bartosz WilkBartosz Wilk 06 LUKS Chemik Kedzierzyn-KozleLUKS Chemik Kedzierzyn-Kozle 6 1:56.46
5 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:01.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 1:24.31
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 1:26.39
3 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:26.46
4 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 1:27.67
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 1:28.43
6 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:29.25
7 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:30.92
8 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:37.68
9 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:38.71
10 Filip PanekFilip Panek 07 LUKS Chemik Kedzierzyn-KozleLUKS Chemik Kedzierzyn-Kozle 5 1:44.29
11 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 1:47.47
12 Lukasz RinkeLukasz Rinke 07 LUKS Chemik Kedzierzyn-KozleLUKS Chemik Kedzierzyn-Kozle 3 1:48.61
13 Kasper KadluczkaKasper Kadluczka 06 LUKS Chemik Kedzierzyn-KozleLUKS Chemik Kedzierzyn-Kozle 4 1:49.66
14 Bartosz WilkBartosz Wilk 06 LUKS Chemik Kedzierzyn-KozleLUKS Chemik Kedzierzyn-Kozle 6 1:56.46
15 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:01.73

600 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 23.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 SB 1:41.27
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:42.80
3 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:45.01
4 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12 1:46.13
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 SB 1:46.98
6 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:54.19
7 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 1:54.51
8 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:58.12
9 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:59.75
10 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:04.68
Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 23.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 1:55.22
2 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:03.37
3 Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:05.40
4 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:05.95
5 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:07.63
6 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:08.12
7 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:08.80
8 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:09.11
9 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:09.48
10 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:14.85
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (út, 23.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 1:26.79
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 1:38.04
Poznámky:
Závodnice Malíková a Klapuchová běžely společně s muži v běhu č.1 na přání trenérky.
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 1:26.79
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 1:38.04
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 SB 1:41.27
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:42.80
5 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:45.01
6 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12 1:46.13
7 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 SB 1:46.98
8 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:54.19
9 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 1:54.51
10 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 1:55.22
11 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:58.12
12 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:59.75
13 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:03.37
14 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:04.68
15 Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:05.40
16 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:05.95
17 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:07.63
18 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:08.12
19 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:08.80
20 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:09.11
21 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:09.48
22 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:14.85
Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 DNF