Oddílové přebory Slovácké Slávie Uherské Hradiště
Uherské Hradiště (16. 5. 2020)50 m - Atletická přípravka-hoši
(so, 16.5.2020 - 10:45) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor ŽelezníkLibor Železník | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 08.37 | ||||||||||||||
2 | Filip KouřilFilip Kouřil | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 10.52 | ||||||||||||||
3 | Marek TomšůMarek Tomšů | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 12.84 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky
(so, 16.5.2020 - 11:00) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková | 09 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 08.78 | ||||||||||||||
2 | Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková | 09 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 08.89 | ||||||||||||||
3 | Veronika HendrychováVeronika Hendrychová | 09 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 09.52 | ||||||||||||||
4 | Michaela KučíkováMichaela Kučíková | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 09.60 | ||||||||||||||
5 | Vendula AmbrusováVendula Ambrusová | 13 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 10.89 | ||||||||||||||
6 | Veronika TomšůVeronika Tomšů | 12 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 10.90 | ||||||||||||||
7 | Amálie KouřilováAmálie Kouřilová | 14 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 11.25 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 16.5.2020 - 09:30) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 07.72 | ||||||||||||||
2 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 07.90 | ||||||||||||||
3 | Wiliam HřibWiliam Hřib | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 07.95 | ||||||||||||||
4 | Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.05 | ||||||||||||||
5 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 08.54 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 09:30) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 08.41 | ||||||||||||||
2 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 08.78 | ||||||||||||||
3 | Martin MacháňMartin Macháň | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 09.16 | ||||||||||||||
4 | Vít MasaříkVít Masařík | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 09.40 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch TočekVojtěch Toček | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 09.87 | ||||||||||||||
6 | Šimon MergentálŠimon Mergentál | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 09.89 | ||||||||||||||
7 | Denis ShlynyaDenis Shlynya | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 10.14 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 07.72 | |||
2 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 07.90 | |||
3 | Wiliam HřibWiliam Hřib | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 07.95 | |||
4 | Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.05 | |||
5 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 08.41 | |||
6 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 08.54 | |||
7 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 08.78 | |||
8 | Martin MacháňMartin Macháň | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 09.16 | |||
9 | Vít MasaříkVít Masařík | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 09.40 | |||
10 | Vojtěch TočekVojtěch Toček | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 09.87 | |||
11 | Šimon MergentálŠimon Mergentál | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 09.89 | |||
12 | Denis ShlynyaDenis Shlynya | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 10.14 |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 16.5.2020 - 10:30) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 08.35 | ||||||||||||||
2 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.45 | ||||||||||||||
3 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 08.73 | ||||||||||||||
4 | Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 08.76 | ||||||||||||||
5 | Markéta JurákováMarkéta Juráková | 02 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 08.78 | ||||||||||||||
6 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 09.14 | ||||||||||||||
7 | Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 09.16 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 10:30) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie NovotnáNatálie Novotná | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 09.15 | ||||||||||||||
2 | Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 09.32 | ||||||||||||||
3 | Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 09.77 | ||||||||||||||
4 | Nicol AmbruzováNicol Ambruzová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 10.20 | ||||||||||||||
5 | Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 10.36 | ||||||||||||||
6 | Sabina MullerováSabina Mullerová | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 10.70 | ||||||||||||||
7 | Natálie NedomováNatálie Nedomová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 10.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 08.35 | |||
2 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.45 | |||
3 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 08.73 | |||
4 | Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 08.76 | |||
5 | Markéta JurákováMarkéta Juráková | 02 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 08.78 | |||
6 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 09.14 | |||
7 | Natálie NovotnáNatálie Novotná | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 09.15 | |||
8 | Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 09.16 | |||
9 | Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 09.32 | |||
10 | Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 09.77 | |||
11 | Nicol AmbruzováNicol Ambruzová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 10.20 | |||
12 | Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 10.36 | |||
13 | Sabina MullerováSabina Mullerová | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 10.70 | |||
14 | Natálie NedomováNatálie Nedomová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 10.97 |
200 m - Muži
(so, 16.5.2020 - 12:00) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 23.66 | ||||||||||||||
2 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 24.82 | ||||||||||||||
3 | Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 25.50 | ||||||||||||||
4 | Wiliam HřibWiliam Hřib | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 26.37 | ||||||||||||||
5 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 27.09 | ||||||||||||||
Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 16.5.2020 - 11:45) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 26.46 | ||||||||||||||
2 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 27.56 | ||||||||||||||
3 | Markéta JurákováMarkéta Juráková | 02 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 28.41 | ||||||||||||||
4 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 29.33 | ||||||||||||||
5 | Klára KolajováKlára Kolajová | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 29.35 | ||||||||||||||
6 | Natálie NovotnáNatálie Novotná | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 30.03 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 16.5.2020 - 11:45) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 30.74 | ||||||||||||||
2 | Sára HeliováSára Heliová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 33.18 | ||||||||||||||
3 | Nicol AmbruzováNicol Ambruzová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 34.52 | ||||||||||||||
4 | Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 35.16 | ||||||||||||||
5 | Natálie NedomováNatálie Nedomová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 39.64 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 26.46 | |||
2 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 27.56 | |||
3 | Markéta JurákováMarkéta Juráková | 02 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 28.41 | |||
4 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 29.33 | |||
5 | Klára KolajováKlára Kolajová | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 29.35 | |||
6 | Natálie NovotnáNatálie Novotná | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 30.03 | |||
7 | Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 30.74 | |||
8 | Sára HeliováSára Heliová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 33.18 | |||
9 | Nicol AmbruzováNicol Ambruzová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 34.52 | |||
10 | Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 35.16 | |||
11 | Natálie NedomováNatálie Nedomová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 39.64 |
1500 m - Mix
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 4:05.77 | ||||||||||||||
2 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | 4:28.10 | ||||||||||||||
3 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 5:11.89 | ||||||||||||||
4 | Šimon MergentálŠimon Mergentál | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 5:31.01 | ||||||||||||||
5 | Monika ŽelezníkováMonika Železníková | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 5:32.78 | ||||||||||||||
6 | Libor ŽelezníkLibor Železník | 11 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 5:36.47 | ||||||||||||||
7 | Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 5:53.53 | ||||||||||||||
8 | Vít MasaříkVít Masařík | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 1 | 5:59.95 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(so, 16.5.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Libor ŽelezníkLibor Železník
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 3 | 3.52 | 3.39 | 3.24 | 3.52 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Filip KouřilFilip Kouřil
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 1 | 2.91 | 2.59 | 2.65 | 2.91 | 2.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Marek TomšůMarek Tomšů
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
14 | 2 | 2.10 | 2.10 | 1.58 | 1.44 | 2.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(so, 16.5.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
09 | 7 | 3.61 | 3.50 | 3.61 | 3.51 | 3.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
09 | 8 | 3.41 | 3.15 | 3.41 | 3.37 | 3.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Veronika TomšůVeronika Tomšů
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
12 | 6 | 3.23 | 2.38 | 3.23 | 2.41 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
09 | 5 | 3.15 | 3.11 | 3.09 | 3.15 | 3.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Michaela KučíkováMichaela Kučíková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 4 | 3.10 | 2.85 | 3.10 | 3.02 | 3.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Veronika HendrychováVeronika Hendrychová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
09 | 2 | 2.82 | 2.82 | 2.70 | 2.81 | 2.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Vendula AmbrusováVendula Ambrusová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 1 | 2.32 | 2.32 | 1.77 | 2.25 | 2.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Amálie KouřilováAmálie Kouřilová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
14 | 3 | 2.01 | 1.61 | 1.91 | 2.01 | 2.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Mix
(so, 16.5.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
06 | 13 | 5.95 +0.8 m/s | 5.95 +0.8 | 5.66 -0.9 | 5.48 +0.1 | 5.95 | 5.52 +0.3 | 5.07 -0.5 | 5.43 -0.5 | ||||||||
2 |
Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 9 | 5.83 +0.5 m/s | 4.91 -1.3 | 5.32 -0.9 | 5.83 +0.5 | 5.83 | 5.50 +0.6 | 5.61 -0.7 | 5.51 +0.5 | ||||||||
3 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 15 | 5.61 +0.2 m/s | 5.31 -2.3 | x | 5.30 +1.1 | 5.31 | 5.61 +0.2 | 5.54 -0.5 | 5.43 -1.0 | ||||||||
4 |
Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 7 | 5.54 +0.6 m/s | 5.31 -0.3 | 5.45 -1.5 | 5.45 +0.7 | 5.45 | 5.54 +0.6 | 5.49 +0.1 | 5.49 +0.5 | ||||||||
5 |
Jan ResslerJan Ressler
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
06 | 16 | 4.93 +1.2 m/s | x | 4.67 -0.8 | 4.93 +1.2 | 4.93 | x | x | x | ||||||||
6 |
Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 14 | 4.89 -1.0 m/s | 4.70 +0.6 | x | 4.48 +0.4 | 4.70 | 4.80 -0.1 | 4.51 -0.6 | 4.89 -1.0 | ||||||||
7 |
Klára KolajováKlára Kolajová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
06 | 11 | 4.46 -0.5 m/s | x | 4.46 -0.5 | x | 4.46 | 4.27 +0.5 | 4.43 -0.7 | x | ||||||||
8 |
Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 10 | 4.20 -0.4 m/s | 4.20 -0.4 | - | - | 4.20 | - | - | - | ||||||||
9 |
Šimon MergentálŠimon Mergentál
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
06 | 3 | 4.16 +0.2 m/s | 4.06 +0.3 | 3.75 -1.5 | 4.16 +0.2 | 4.16 | 3.87 +2.6 | x | - | ||||||||
10 |
Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 6 | 4.03 +0.4 m/s | 3.62 -0.2 | 3.63 -1.1 | 4.03 +0.4 | 4.03 | 3.97 +0.9 | 3.84 +0.1 | 3.83 +0.4 | ||||||||
11 |
Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 17 | 4.02 -0.5 m/s | 3.93 -1.6 | x | x | 3.93 | 4.02 -0.5 | x | x | ||||||||
12 |
Martin MacháňMartin Macháň
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 12 | 3.85 +0.3 m/s | x | 3.43 -1.1 | 3.85 +0.3 | 3.85 | 3.39 +0.0 | 2.84 -0.5 | 3.43 -0.5 | ||||||||
13 |
Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 1 | 3.83 +0.9 m/s | x | x | 3.83 +0.9 | 3.83 | 3.66 +2.8 | 3.73 +0.0 | 3.60 +0.4 | ||||||||
14 |
Vít MasaříkVít Masařík
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 2 | 3.73 +0.1 m/s | 3.06 +0.7 | 3.59 -1.4 | 3.73 +0.1 | 3.73 | 3.58 +0.6 | 3.54 -0.1 | - | ||||||||
15 |
Marie ŠkrabalováMarie Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
08 | 18 | 3.66 +0.0 m/s | x | 3.52 -0.6 | 3.47 +1.4 | 3.52 | 3.54 -0.5 | x | 3.66 +0.0 | ||||||||
16 |
Vojtěch TočekVojtěch Toček
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
08 | 5 | 3.65 +0.0 m/s | 3.65 +0.0 | x | 3.50 +0.4 | 3.65 | 3.47 +1.4 | 2.53 +0.1 | x | ||||||||
17 |
Monika ŽelezníkováMonika Železníková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
08 | 19 | 3.40 +1.1 m/s | 3.28 -0.6 | 3.28 -0.2 | 3.40 +1.1 | 3.40 | x | x | x | ||||||||
18 |
Sára HeliováSára Heliová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 8 | 3.29 -0.8 m/s | 3.07 -1.3 | 2.97 -1.4 | 3.20 +0.7 | 3.20 | 3.27 +1.4 | 3.29 -0.8 | 2.68 +0.4 | ||||||||
19 |
Sabina MullerováSabina Mullerová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
08 | 4 | 3.01 +0.3 m/s | 3.01 +0.3 | x | 3.00 +0.5 | 3.01 | 2.91 +1.7 | x | x | ||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Ml. žáci
(so, 16.5.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin MacháňMartin Macháň
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 21.50 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(so, 16.5.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 17.41 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Veteráni
(so, 16.5.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vladimír HorákVladimír Horák
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
39 | 26.82 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(so, 16.5.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
00 | 40.26 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 28.67 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 27.81 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 23.19 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 16.5.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek JanásMarek Janás
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
03 | 41.88 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 28.36 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 16.5.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub MachálekJakub Machálek
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
01 | 38.26 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Ml. žáci
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin MacháňMartin Macháň
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 17.45 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Šimon MergentálŠimon Mergentál
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
06 | 15.71 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 43.50 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 27.08 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Veteránky
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra Otrokovice |
58 | 32.79 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denis ShlynyaDenis Shlynya
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
06 | 13.86 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Patrik PelikánPatrik Pelikán
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
06 | 13.08 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Veteráni
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vladimír HorákVladimír Horák
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
39 | 30.46 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
00 | 51.04 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda Pardubice z.s. |
93 | 42.54 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 28.06 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(so, 16.5.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 43.01 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(so, 16.5.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika ŽelezníkováMonika Železníková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
08 | 12.78 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci
(so, 16.5.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 29.36 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 16.13 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Libor ŽelezníkLibor Železník
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 14.72 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 16.5.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 40.40 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 30.86 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Klára HalíkováKlára Halíková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 28.14 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 21.76 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 21.26 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 16.5.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip ChrástekFilip Chrástek
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
06 | 30.60 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Patrik PelikánPatrik Pelikán
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
06 | 16.75 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Denis ShlynyaDenis Shlynya
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
06 | 15.78 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 16.5.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
00 | 25.82 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 16.5.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek JanásMarek Janás
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
03 | 55.05 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 36.52 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 16.5.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan AndělJan Anděl
AC Wozmeni Zlín z.s. |
87 | 55.28 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(so, 16.5.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub MachálekJakub Machálek
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
01 | 38.20 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(so, 16.5.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Libor ŽelezníkLibor Železník
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
11 | 27.84 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Filip KouřilFilip Kouřil
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 15.07 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Marek TomšůMarek Tomšů
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
14 | 07.68 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(so, 16.5.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
09 | 27.26 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
09 | 19.45 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
09 | 18.58 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Michaela KučíkováMichaela Kučíková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 11.57 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Veronika HendrychováVeronika Hendrychová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
09 | 11.35 | 0.0 | |||||||||||||||
6= |
Vendula AmbrusováVendula Ambrusová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
13 | 10.60 | 0.0 | |||||||||||||||
6= |
Veronika TomšůVeronika Tomšů
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
12 | 10.60 | 0.0 | |||||||||||||||
8 |
Amálie KouřilováAmálie Kouřilová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
14 | 07.70 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |