Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Ústecké memoriály

Ústí nad Orlicí (17. 6. 2020)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 1:56.44
2 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:56.71
3 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 1:56.90
4 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:57.37
5 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 1:57.55
6 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:57.63
7 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 5 1:58.24
8 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 20 1:59.28
9 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 19 2:00.34
10 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 2:02.38
11 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15 2:08.94
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 2:04.97
2 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 2:11.11
3 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 9 2:14.66
4 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 2:16.96
5 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 17 2:23.96
6 Josef BurešJosef Bureš 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10 2:26.90
7 Martin KučeraMartin Kučera 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 2:28.41
8 Jiří VacekJiří Vacek 77 Dlouhá TřebováDlouhá Třebová 11 2:28.97
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 1:56.44
2 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:56.71
3 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 1:56.90
4 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:57.37
5 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 1:57.55
6 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:57.63
7 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 5 1:58.24
8 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 20 1:59.28
9 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 19 2:00.34
10 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 2:02.38
11 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 2:04.97
12 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15 2:08.94
13 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 2:11.11
14 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 9 2:14.66
15 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 2:16.96
16 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 17 2:23.96
17 Josef BurešJosef Bureš 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10 2:26.90
18 Martin KučeraMartin Kučera 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 2:28.41
19 Jiří VacekJiří Vacek 77 Dlouhá TřebováDlouhá Třebová 11 2:28.97

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:20.97
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:22.43
3 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 2:26.63
4 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 2:26.90
5 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:29.19
6 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:29.60
Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... DNF
Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:33.91
2 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:35.46
3 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:38.93
4 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:39.81
5 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:41.00
6 Markéta VaňáskováMarkéta Vaňásková 73 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:49.60
7 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:51.75
8 Leontýna OravcováLeontýna Oravcová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3:00.05
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:20.97
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:22.43
3 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 2:26.63
4 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 2:26.90
5 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:29.19
6 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:29.60
7 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:33.91
8 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:35.46
9 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:38.93
10 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:39.81
11 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:41.00
12 Markéta VaňáskováMarkéta Vaňásková 73 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:49.60
13 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:51.75
14 Leontýna OravcováLeontýna Oravcová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3:00.05
Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... DNF
Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNF

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08:43.38
2 Daniel VejmelkaDaniel Vejmelka 86 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 08:48.29
3 David PlnýDavid Plný 93 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 08:54.27
4 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 08:55.70
5 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 08:58.89
6 Ladislav KučeraLadislav Kučera 76 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09:00.88
7 Jan KubíčekJan Kubíček 87 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:13.47
8 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:17.75
9 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 09:26.64
10 Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 09:45.46
11 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 09:52.12
12 Petr DušekPetr Dušek 01 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.Sportovní atletický klub (S... 09:52.61
13 Jiří DouchaJiří Doucha 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:48.89
14 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:07.35
15 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11:08.25
16 Martin KučeraMartin Kučera 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:29.86
Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef NovákJosef Novák 97 Extreme Obstacle RunnersExtreme Obstacle Runners 09:38.85
2 Viktor PodškubkaViktor Podškubka 73 RunteamRunteam 10:06.46
3 Lukáš KovářLukáš Kovář 01 Orientační běh Česká TřebováOrientační běh Česká Třebová 10:52.53
4 Martin HájekMartin Hájek 01 ŽamberkŽamberk 11:00.81
5 Jan ChlubnaJan Chlubna 84 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11:01.63
6 Patrik HolubářPatrik Holubář 00 Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí 11:11.50
7 Petr ŠimekPetr Šimek 77 ŘetůvkaŘetůvka 11:11.71
8 Jan KrumerJan Krumer 96 Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí 11:36.44
9 Pavel MilataPavel Milata 61 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11:36.95
10 Jan ChaloupkaJan Chaloupka 90 Mladkov-Široký DůlMladkov-Široký Důl 12:08.91
11 Jan ŠolcJan Šolc 04 BKL MachovBKL Machov 12:18.42
12 Vítězslav ŠolcVítězslav Šolc 57 BKL MachovBKL Machov 12:38.30
13 Oto KubištaOto Kubišta 53 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12:48.10
14 Jan HrubanJan Hruban 66 ŘetůvkaŘetůvka 12:54.45
15 Petr BorekPetr Borek 70 Brzdy Horní ČermnáBrzdy Horní Čermná 13:20.89
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08:43.38
2 Daniel VejmelkaDaniel Vejmelka 86 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 08:48.29
3 David PlnýDavid Plný 93 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 08:54.27
4 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 08:55.70
5 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 08:58.89
6 Ladislav KučeraLadislav Kučera 76 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09:00.88
7 Jan KubíčekJan Kubíček 87 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:13.47
8 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:17.75
9 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 09:26.64
10 Josef NovákJosef Novák 97 Extreme Obstacle RunnersExtreme Obstacle Runners 09:38.85
11 Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 09:45.46
12 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 09:52.12
13 Petr DušekPetr Dušek 01 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.Sportovní atletický klub (S... 09:52.61
14 Viktor PodškubkaViktor Podškubka 73 RunteamRunteam 10:06.46
15 Jiří DouchaJiří Doucha 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:48.89
16 Lukáš KovářLukáš Kovář 01 Orientační běh Česká TřebováOrientační běh Česká Třebová 10:52.53
17 Martin HájekMartin Hájek 01 ŽamberkŽamberk 11:00.81
18 Jan ChlubnaJan Chlubna 84 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11:01.63
19 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:07.35
20 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11:08.25
21 Patrik HolubářPatrik Holubář 00 Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí 11:11.50
22 Petr ŠimekPetr Šimek 77 ŘetůvkaŘetůvka 11:11.71
23 Martin KučeraMartin Kučera 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:29.86
24 Jan KrumerJan Krumer 96 Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí 11:36.44
25 Pavel MilataPavel Milata 61 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11:36.95
26 Jan ChaloupkaJan Chaloupka 90 Mladkov-Široký DůlMladkov-Široký Důl 12:08.91
27 Jan ŠolcJan Šolc 04 BKL MachovBKL Machov 12:18.42
28 Vítězslav ŠolcVítězslav Šolc 57 BKL MachovBKL Machov 12:38.30
29 Oto KubištaOto Kubišta 53 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12:48.10
30 Jan HrubanJan Hruban 66 ŘetůvkaŘetůvka 12:54.45
31 Petr BorekPetr Borek 70 Brzdy Horní ČermnáBrzdy Horní Čermná 13:20.89
Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF

3000 m - Ženy

(st, 17.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09:51.33
2 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 11:03.29
3 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11:39.44
4 Sylva FabováSylva Fabová 79 SpinningEva LanškrounSpinningEva Lanškroun 12:43.97
5 Pavla ŠimůnkováPavla Šimůnková 77 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 13:19.25
6 Anna KovářováAnna Kovářová 75 Orientační běh Česká TřebováOrientační běh Česká Třebová 13:21.17
7 Lenka SontákováLenka Sontáková 91 SpinningEva LanškrounSpinningEva Lanškroun 14:12.39
8 Eva JiráskováEva Jirásková 64 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 14:19.31
Celkem 8 závodníků