Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový přebor ml. žactva v pětiboji

Otrokovice (19. 5. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 19.5.2020 - 13:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.37 227.00
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.48 207.00
3 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.00 120.00
4 Vojtěch PražákVojtěch Pražák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 10.10 106.00
5 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.71 37.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 19.5.2020 - 13:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.09 108.00
2 Marek RybenskýMarek Rybenský 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.17 97.00
3 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 10.22 90.00
4 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.41 67.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.37 227.00
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.48 207.00
3 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.00 120.00
4 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.09 108.00
5 Vojtěch PražákVojtěch Pražák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 10.10 106.00
6 Marek RybenskýMarek Rybenský 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.17 97.00
7 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 10.22 90.00
8 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.41 67.00
9 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.71 37.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 19.5.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.98 571.00
2 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.07 548.00
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.20 516.00
4 Natálie SukopováNatálie Sukopová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.95 346.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 19.5.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška ČablováEliška Čablová 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.92
2 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.20 297.00
3 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.54 235.00
4 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.47 99.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.98 571.00
2 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.07 548.00
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.20 516.00
4 Eliška ČablováEliška Čablová 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.92
5 Natálie SukopováNatálie Sukopová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.95 346.00
6 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.20 297.00
7 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.54 235.00
8 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.47 99.00

800 m - Ml. žáci

(út, 19.5.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:51.56 286.00
2 Marek RybenskýMarek Rybenský 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 3:00.76 214.00
3 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 3:03.51 194.00
4 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 3:05.42 181.00
5 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 3:06.06 177.00
6 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 3:08.19 163.00
7 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 3:09.71 153.00
8 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 3:20.55 92.00
9 Vojtěch PražákVojtěch Pražák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:24.16 75.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 19.5.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 3:02.12 346.00
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 3:07.42 299.00
3 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:16.43 228.00
4 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 3:16.45 227.00
5 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 3:23.26 179.00
6 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 3:24.20 173.00
7 Natálie SukopováNatálie Sukopová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 3:44.35 65.00
MS Eliška ČablováEliška Čablová 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 4:08.69
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 19.5.2020 - 13:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.14 210.00
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.61 157.00
3 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 12.70 148.00
4 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 14.30 29.00
5 Vojtěch PražákVojtěch Pražák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.53 19.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 19.5.2020 - 13:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek RybenskýMarek Rybenský 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 14.49 20.00
2 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.66 14.00
3 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 15.31 0.00
4 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 15.35 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.14 210.00
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.61 157.00
3 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 12.70 148.00
4 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 14.30 29.00
5 Marek RybenskýMarek Rybenský 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 14.49 20.00
6 Vojtěch PražákVojtěch Pražák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.53 19.00
7 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.66 14.00
8 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 15.31 0.00
9 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 15.35 0.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 19.5.2020 - 14:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 12.32 340.00
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.36 335.00
3 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.60 303.00
4 Natálie SukopováNatálie Sukopová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 14.03 147.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 19.5.2020 - 14:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.94 156.00
2 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 14.09 142.00
3 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.67 0.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 12.32 340.00
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.36 335.00
3 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.60 303.00
4 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.94 156.00
5 Natálie SukopováNatálie Sukopová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 14.03 147.00
6 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 14.09 142.00
7 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.67 0.00

skok daleký - Ml. žáci

(út, 19.5.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 4 3.75 +0.4 m/s 3.72  +0.4x3.75  +0.43.750.00.00.0 167.00
2 Jan VítekJan Vítek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 9 3.69 +0.2 m/s 3.69  +0.23.42  +0.03.54  -0.13.690.00.00.0 158.00
3 Václav StackeVáclav Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 7 3.56 -0.2 m/s 3.56  -0.23.26  +0.03.22  +0.33.560.00.00.0 139.00
4 Vojtěch PražákVojtěch Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 5 3.45 +0.3 m/s xx3.45  +0.33.450.00.00.0 123.00
5 Marek RybenskýMarek Rybenský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 6 3.40 +0.1 m/s x3.05  -0.33.40  +0.13.400.00.00.0 116.00
6 Jan VečeřaJan Večeřa
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 8 3.40 +0.5 m/s 2.75  -0.33.03  +0.23.40  +0.53.400.00.00.0 116.00
7 Roman PavelecRoman Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3 3.29 +0.6 m/s 2.94  +0.23.29  +0.63.18  +0.33.290.00.00.0 102.00
8 Erik MičutkaErik Mičutka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 2 3.04 +0.0 m/s 3.04  +0.0x2.88  -0.13.040.00.00.0 70.00
9 Matyáš KlementMatyáš Klement
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 1 2.90 +0.0 m/s 2.87  +0.22.90  +0.0x2.900.00.00.0 54.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 19.5.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 7 4.15 +0.4 m/s x3.70  +0.34.15  +0.44.150.00.00.0 343.00
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 6 4.01 +0.1 m/s 4.01  +0.1xx4.010.00.00.0 310.00
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 1 3.81 +0.4 m/s 3.81  +0.43.24  +0.23.62  -0.13.810.00.00.0 265.00
MS Eliška ČablováEliška Čablová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 2 3.57 +0.2 m/s 3.10  +0.33.57  +0.2x3.570.00.00.0
5 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 4 3.37 +0.4 m/s 2.85  +0.03.37  +0.43.08  +0.03.370.00.00.0 174.00
6 Natálie SukopováNatálie Sukopová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 8 3.23 +0.3 m/s 3.13  +0.23.15  +0.13.23  +0.33.230.00.00.0 148.00
7 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3 3.21 +0.3 m/s xx3.21  +0.33.210.00.00.0 144.00
8 Tereza MeraváTereza Meravá
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 5 2.47 +0.2 m/s 2.36  -0.1x2.47  +0.22.470.00.00.0 30.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 19.5.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PražákVojtěch Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 5 47.27 0.00.00.00.00.00.00.0 285.00
2 Jan VítekJan Vítek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 9 38.62 0.00.00.00.00.00.00.0 213.00
3 Václav StackeVáclav Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 7 36.60 0.00.00.00.00.00.00.0 196.00
4 Jan VečeřaJan Večeřa
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 8 30.27 0.00.00.00.00.00.00.0 145.00
5 Roman PavelecRoman Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3 30.02 0.00.00.00.00.00.00.0 143.00
6 Erik MičutkaErik Mičutka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 2 27.73 0.00.00.00.00.00.00.0 125.00
7 Marek RybenskýMarek Rybenský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 6 26.71 0.00.00.00.00.00.00.0 118.00
8 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 4 22.01 0.00.00.00.00.00.00.0 82.00
9 Matyáš KlementMatyáš Klement
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 1 21.81 0.00.00.00.00.00.00.0 80.00
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 19.5.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie SukopováNatálie Sukopová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 8 30.56 0.0 242.00
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 1 28.59 0.0 219.00
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 6 27.95 0.0 211.00
4 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 7 23.08 0.0 155.00
MS Eliška ČablováEliška Čablová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 2 20.97 0.0
6 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 4 20.88 0.0 130.00
7 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3 14.96 0.0 66.00
8 Tereza MeraváTereza Meravá
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 5 14.03 0.0 56.00
Celkem 8 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1058
2 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0833
3 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0794
4 Vojtěch PražákVojtěch Pražák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0608
5 Marek RybenskýMarek Rybenský 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0565
6 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0530
7 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0480
8 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0378
9 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0377
Celkem 9 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1731
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1681
3 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1576
4 Natálie SukopováNatálie Sukopová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0948
5 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0916
6 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0780
7 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0413
Eliška ČablováEliška Čablová 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNF
Celkem 8 závodníků